Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
200 clk-sport... palun aidake kes teavad!
#1
Sattus täna vana kupeed vaatamas käies selline kurviku kupee ette, täitsa juhus, platsil müügis pole, super ilus läbisõit 90000 tuhat mida olen sunnitud ka uskuma. Väidetavalt käis seda keegi klubi liikmetest ka juba kaks korda vaatamas. Palun öelge kas sellise isendi pidamine on lootusetult kallis lõbu! AUTO OLI TÕESTI SUPER. Nii puhaste esituledega kurvikut polegi näinud ja mats on ka välistatud! 200 mootor tundus muidugi pisut lahja... võiks ikka äkilisem olla kõrgematel pööretel oli minek teravam! Mis on sellise aparaadi nõrgad kohad palun valgustage mind!!!
Vasta
#2
Mis selle 900000t km läbisõitnud auto hind ka on?
Vasta
#3
147 000 oli hind sildil 7 sain alla... saksas hind umbes 9000 eurot. see toodud itaaliast. Hind on minu rahakotile kõva laks aga kui asjatundjad ütleksid et sellele mudelile mingeid imekalleid jubinaid pole külge keeratud mis kohe hävima hakkavad...
Vand mersud on usaldusväärsed aga nendest kurvikutest olen nii palju masendavat kuulnud et kahtlen kas ka Mercedes-Benz märgi ja hinna eest mesu kvaliteeti saan!
Vasta
#4
mina ostaks vana 124 kupee, igati odavam pidada ja endal ka meel rahul, et "juhul" kui midagi katki läheb siis saad ka soodsamalt probleemi kõrvaldatud...aga see minu arvamus Smile

Muidugi kõlab mu jutt nagu ma oleks eluaegne 124 kärutaja:lol: ja ei poolda uut tehnikat, kuid siiski see nii ei ole...kõik uued asjad on põnevad aga nõuavad omajagu ressurssi. Kuigi pean tunnistama et olen rohkem Old'i fän(pole veel 126't kui juba tahaks omada korralikku 123:lol: )
Vasta
#5
to voolavvesi

kuule kirjuta kõik mida sa autost tead
aasta, kust pärit, kasulik on Vin-kood

autod on ju kõik erinevad
võib-olla temal hooldust tehti 5 aastat tagasi

pane pildid ka

rohkem infot palun:bash:
Vasta
#6
http://rus.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

See auto olnud platsil juuni kuu alguses, hind oli 139000
W212/e220cdi/15a
Vasta
#7
tänud inimesele kes pildiga lingi leidis... see sama autoke. Tyyp on ise kaks kuud itaalia numbritega ringi sõitnud. Tal ka muid autosid müügis aga muidu ametilt peakokk. Sõbrad itaalias sebivad talle autosid. Nüüd olevat korterit vaja osta seetõttu müüb maha. Auto on tõesti imeilus ja puhas kuigi see ei meeldi et juba eestis 2 kuud talda antud. Küsimus ikka selles et kas see auto sisaldab endas Mercedes-Benz kavaliteeti mille tõttu oleksin nõus seda ostma. Umbes sama hinnaga saab 200000 sõitnud BMW 330i või samuti vähesõitnud 325 aga vanad mersud on mu südame võitnud ja muidu ka bmw omanke maine väga nadi ... nii et. loodan et keegi ikka teab midagi või teab kedagi kellele mailida et küsida, olen ise sellise uuemat tyypi isendi suhtes väga teadmatu.
Kui keegi ütleks konkreetselt et tegemist on peavaluga siis jätaksin mõtte ja vaataksin vanu edasi!
Vasta
#8
seda veel et hooldusraamat oli olemas aga täiesti täitmata. õlivahetuse kleebise leidsin kus peal õlivahetus 2003 läbisõit sellel hetkel oli mingi 36 tuhat! auto o esiklaas ja esituled on täketest nii puhtad et sellist polegi näinud. Aga isegi väikse läbisõidu puhul võib olla palju jamasid kui tegemist ebaõnnestunud mudeliga! K:::rat homme hommikul on ehk juba läinud tahtjaid jätkus....
Vasta
#9
Kuidas sulle ise auto meeldib

Sest nahata, kliimata ja automaatkastita see ei ole tõeline kupee

Selle raha eest otsi teist autod

Ja küsimus. Miks sa CLK-t tahad. Müügil on ka teisi
Vasta
#10
Danone Kirjutas:http://rus.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

See auto olnud platsil juuni kuu alguses, hind oli 139000

sama raha eest saab sellise...

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

...vaid kere disain on üks ühele... lisad, tehnilised näitajad, mugavus ning kulutatud raha oma ostule naudiks kohe kindlasti palju rohkem.

PS, kas mitte punni kupeel tagumised aknad vaid purustades avanevad?? s.t. üleüldse alla ei käi.
setud sõitsid seciga
Vasta
#11
to EDICK

MIDA SOOVITAD.... tegelikult otsisin vähesõitnud c klassi isendit ja olin valmis võtma kasvõi vähesõitnud diisli kutsika. Otsin lihtsalt korralikku mercedest. Ei ole leidnud ühtegi korralikku. See kupee parimas korras mida hetkel turult leidnud olen. Aga kui seda clk ad on mõtetult kallis pidada siis viskan ta peast. Vaatasin ka 230CE ed mis autolandis oli suhteliselt sile veidi roostet ilus nahk ja automaat aga osaliselt kindlalt värvitud esituled korralikult kriimulised jne.
AGA kõik sOOVITSUSED ON TERETULNUD
Vasta
#12
krt see ju täiesti plank ja veel kepikastiga....mõtle kas ikka tahad.
Vasta
#13
to RALAK
tänud lingi eest, sama raha eest tõesti vägev auto. PANID MÕTLEMA!!!! Läbisõidu erinevus lihtsalt 90000. Kas 180000 kui see satubki õige olema pole just see piir millest peab igast asju vahetama hakkama. teiste autode puhul see kehtib.... ehk mersuga mitte!
Vasta
#14
ärge otsige, ega küsige rumalaid küsimusi mis viga ühel või teisel mudelil on, see pole mingi auto ost! kui sa leiad korraliku isendi, mille välimus, hind sobib sulle siis osta ära. kui sa ise ei oska korraliku isendit tuvastada, siis minu soovitus sulle on järgmine: vali auto netist või üks kõik kust välja, hinda esmamuljet, teiseks istu sisse, tunneta autot ise, vaata, et kõik autos tunduks originaal ja korras, kui kõik sobib siis pane mootor tööle ja tee esmane proovisõit, kui siis ka kõik sobib, kauple hinnas ja osta ära! igal juhul kui rahakott lubab, osta uuem mudel.
MB C320CDI
Vasta
#15
vali automaatkastiga isend ikka, annab sõidumõnu juurde, seda tüüpi kupeesi peaks müügis ikka olema, otsi ja vaata rahulikult
Vasta
#16
voolavvesi Kirjutas:to RALAK
tänud lingi eest, sama raha eest tõesti vägev auto. PANID MÕTLEMA!!!! Läbisõidu erinevus  lihtsalt 90000. Kas 180000 kui see satubki õige olema  pole just see piir millest peab igast asju vahetama hakkama. teiste autode puhul see kehtib.... ehk mersuga mitte!

No ma siiski kahtlen selles 90 tuhandes... tahaks kõigepealt näha seda pilli, salongi kulumisaste peaks juba ära näitama midagi.
Samas see 180k 3,2 mootorile on ju nohu, noh kui peremees lapatsi tallamise vahelt mahti ka teenindusse minna on saanud.

Soe soovitus minu poolt- võta aega veidi ringi vaadata :bigsmile: s.t. tark ei torma! Ajuloputust üritab kindlapeale iga müügimees teha, see on selge. Kauple proovitiir selle 2,0 kepikaga ja siis kohe takkaotsa 3,2 automaatikaga, vajalik kogeda kiiret reavahetust linnaliikluses, samuti möödasõite maanteel.
Usu mind, see vaev tasuks ennast ära!
setud sõitsid seciga
Vasta
#17
Minu arvamus on see, et olen ise proovinud 2,0 clk ja see ei liigu ikka üldse edasi. Mingi säästu mudel. Ja teiseks ma ei usu iial, et see auto on 90tuhat läbisõitnud. Belgias, prantsusmaal, saksas, jne ja ka Itaalias uhavad inimesed päris palju. See ei ole väike eesti kus on 300 km teise otsa. 90tuhat tähendaks seda, et auto on praktiliselt uus. See aga -98 aasta ja hind on ka palju selle eest. Eelmine aasta mida proovisin oli 2,0 autom ja küsiti 110k oleks ka alla saand, aasta oli sama.

Aga see lihtsalt minu arvamus ja kui auto meeldib siis osta ära. Mercedes-Benz ju väga hea autoShy
Vasta
#18
lihtsalt näiteks...

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

...vat selline asi tundub usutav... küllaltki harukordne vaatepilt pealekauba - 14 aastat vana diiselauto, tõenäoliselt õige läbisõidu number ning vastu vahib nagu tuttuus 124.
Tahaks tõesti ka mõnd 90 tuhat sõitnud Läänest toodud 10 aastat vana mersut näha!
setud sõitsid seciga
Vasta
#19
no see vana disla tundub tõesti ilus mulle meeldiks see küll... aga mul veel selline dilemma et mu naisele need vanad kandilised ei meeldi. Vanadest meeldivad talle ainult kupeed... aga kui erilise pärli leiaks siis suudaks ehk mõjutada:tongue:
Mis puutub sellesse 200 clk -sse siis olin ise ka üllatatud kui jõetu võib 100kw olla- lootsin hoopis midagi muud!!!. Mõnda aega automaadiga kutsikaga (85KW) sõitnud. ja kui kasti normalile lülitasin polnud see tõmme midagi kehvem kui sellel 200 clk-l.

Mis puutub aga läbisõitu siis see on tõesti väike ja auto seest ja väljast nagu uus, karp vajus lahti. Sellist näeb tõesti harva. Sellised autod on sageli peres teiseks kolmandaks autoks ja seega ka väike läbisõit usutav! Aga tõesti tahaks käia raplas ära ja seda 320 uurida ja proovida....
Vasta
#20
voolavvesi Kirjutas:to EDICK

MIDA SOOVITAD.... tegelikult otsisin vähesõitnud c klassi isendit  ja olin valmis võtma kasvõi vähesõitnud diisli kutsika. Otsin lihtsalt korralikku mercedest. Ei ole leidnud ühtegi korralikku. See kupee parimas korras  mida hetkel turult leidnud olen. Aga kui seda clk ad on mõtetult kallis pidada siis viskan ta peast. Vaatasin ka  230CE ed mis autolandis oli suhteliselt sile veidi roostet ilus nahk  ja automaat aga osaliselt kindlalt värvitud esituled korralikult kriimulised jne.
AGA kõik sOOVITSUSED ON TERETULNUD

minu arust w140 3.0td ja 3.5td ei ole eriti pahad autod

140tonni eest v]ib v'rsket leida
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W209 CLK 2,1 diisel Vombat 0 1,228 01-11-2020, 10:13 PM
Viimane postitus: Vombat
Big Grin Mercedes-Benz C 200 2.0 120kW uduvere 0 2,674 02-09-2017, 01:49 PM
Viimane postitus: uduvere
  Mercedes-Benz E 200 T CDI 2012 aasta mudel Marek134 4 6,527 05-05-2017, 10:31 AM
Viimane postitus: .Alar.
  CLA 200 Mardo 3 5,773 20-12-2015, 10:35 PM
Viimane postitus: indrek
  Palun aidake ostuabil;) PilleG 13 8,692 22-10-2015, 04:49 PM
Viimane postitus: PilleG
  w140 valik - kes mida teab antud mudelitest ?! andres23 9 6,568 08-09-2015, 07:16 PM
Viimane postitus: Heinar
  CLK 280 või 350 2006 bensiin piho33 0 2,470 11-08-2015, 11:55 PM
Viimane postitus: piho33
  Mercedes-Benz CLK 200K kevtal 0 3,143 14-02-2015, 02:10 PM
Viimane postitus: kevtal
  Ostuabi: C 200 2.0 R4 (141kW) Kompressor. 96a Huviline. 4 4,154 27-01-2015, 09:18 PM
Viimane postitus: Huviline.
  Mercedes-Benz CLK 320 Elegance 3.2 V6 160kW tbag 1 3,843 07-11-2014, 09:20 PM
Viimane postitus: Mike22



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne