Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Gear TV3-s
T6nu Kirjutas:Stig võtab kiivri peast!
ja stigil on pereautoks fiat croma Badgrin
Vasta
Uues osas Veyron vs McLaren F1, Captain slow kihutab ringi dnb rütmi saatel oma tjuunitud golfiga ja palju muud põnevat.
Vasta
T6nu Kirjutas:Uues osas Veyron vs McLaren F1, Captain slow kihutab ringi dnb rütmi saatel oma tjuunitud golfiga ja palju muud põnevat.

Väike osa siis "uuest"...

osa1
osa2
osa3
Vasta
http://www.corny.org/search_result.php?s...&x=40&y=17
Vasta
hessmo.com sait enam ei toimi- nende selgitus:

Due to a request from the BBC, the website will be taken down.

I had been told in the past through unofficial channels that as long as I didn't offer direct downloads, they would leave me alone, but that is apparently no longer the case.

It has been a wild ride, and you never know, if I find a less cooperative host in the future, I may start the site back up, but in the meantime, if I find another site like this, I will post up a link here, so keep checking back.

In the meantime, you can still get all of your Top Gear episodes fairly easily using a combination of Finalgear.com and a free account at btaccel.com.

Not as convenient as just going to the site and watching the video, but at least it doesn't involve uploading for hours, and your ISP is none the wiser

To the BBC:

This site was on track for 7.5 million hits this month. You have a HUGE number of dedicated fans all over the world that are trying desperatedly to get at some Top Gear. I get tons of emails on a daily basis asking where to buy Top Gear on DVD, so even if you don't offer a free solution like the iPlayer or offering episodes on Hulu, your fans will jump at the opportunity to get Top Gear in an official maner.



Aga pythoni antud link toimib, nagu kellavärk Eusa_dance
Vasta
Keegi on vaadanud TG season 13, osa 3-e? Algab MB sl65 amg blacki tutvustamisega. Vahepeal tuuakse välja võrdlus ka "tava" sl-iga. Vahe on ikka üüratu- mis sellest, et black maksab 5 korda enam- auto on ikka teisest dimensioonist minu meelest. Näitab ka Ken Blocki sõitu- May samas kaardilugeja rollis. Igaljuhul TG has done it again!
Vasta
T6nu Kirjutas:Keegi on vaadanud TG season 13, osa 3-e? Algab MB sl65 amg blacki tutvustamisega. Vahepeal tuuakse välja võrdlus ka "tava" sl-iga. Vahe on ikka üüratu- mis sellest, et black maksab 5 korda enam- auto on ikka teisest dimensioonist minu meelest. Näitab ka Ken Blocki sõitu- May samas kaardilugeja rollis. Igaljuhul TG has done it again!
ma vaatasin, tegid seda sl black'i maha, aga kui raha piisavalt siis slr'i asemel soovitas blacki, sest slr vs black vahe oli vist 2milli, aga omadused enam-vähem samad. mulle meeldis see blackis istumise ja kivihunnikul istumise võrdlus. Badgrin
Vasta
hea video: http://www.youtube.com/watch?v=KuEmA-Hdu...re=related


haige video: http://www.youtube.com/watch?v=MvRIlhDsl...re=related
ei salli w140 mõnitamist, rikuvad ilusa auto ära
Vasta
T6nu Kirjutas:Keegi on vaadanud TG season 13, osa 3-e? Algab MB sl65 amg blacki tutvustamisega. Vahepeal tuuakse välja võrdlus ka "tava" sl-iga. Vahe on ikka üüratu- mis sellest, et black maksab 5 korda enam- auto on ikka teisest dimensioonist minu meelest. Näitab ka Ken Blocki sõitu- May samas kaardilugeja rollis. Igaljuhul TG has done it again!

Vaata kaks posti ülespoole kus on link, sinna tekivad iga nädal uued osadIcon_idea
Vasta
Nüüd hessmo sait ka uuesti avatud.
Vasta
Clarkson- vana diskopepu.
Vasta
Hessmo sait uuesti kinni(juba ammu muidugi). Aga siin siis TG russian style.
Vasta
Jeremy Clarkson DVD 2009 "DUEL", väljas 02/11/2009

Treiler: http://www.youtube.com/watch?v=2BHkAf9nO5Q

DVD olemas, õhtul hakkan vaatama. Smile
Vasta
Kui küsida tohib, siis- kas tegemist legaalse dvd-ga Tongue?

Ma peaks selle järgmise aasta lõpuks kätte saama...Big Grin
Kui vaadatud, siis ootaks kommentaare kindlastiSmile
Vasta
Clarkson on vanaks jäänud...:S
Vasta
T6nu Kirjutas:Clarkson on vanaks jäänud...:S

On jah. Minumeelest oli alla keskmise saade. Eelmised ikka premad old, aga no midagi hullu ka ei old. Smile
Vasta
Uus 14. hooaeg on alanud! Kahjuks mitte TV3's.


edit:
1 põnev teema oli isegi, S63AMG vs 760Li Smile
Vasta
Kes teie arust teile kõige sarnasem on seal top gear saatejuhtidest.
Ma arvan,et ma olen sarnane sellele May-le.
Vasta
auto1 Kirjutas:Kes teie arust teile kõige sarnasem on seal top gear saatejuhtidest.
Ma arvan,et ma olen sarnane sellele May-le.

Loe teema läbi saad teada.
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?t...9#pid69359
Vasta
TG ikka parim saade üldse. Teine osa oli ka hea- Audi r8 v10 test, tg meeskonna diisel-generaatoriga elektriauto jne. Kustkohast nad küll need ideed kõik võtavad??
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Top Gear Richard Hammond Crash Sulo 11 6,489 22-11-2007, 11:24 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Fifth Gear's W124 Built Quality Test Rash11 4 3,232 04-09-2007, 09:23 PM
Viimane postitus: Rash11
Brick Top Gear caravan holiday Werewolf 5 4,326 28-03-2007, 08:48 AM
Viimane postitus: eDiCk
  Top Gear Road test - SLR indrek 1 2,525 26-08-2006, 02:14 PM
Viimane postitus: Demoz
  500SL top speed Demoz 0 2,203 27-03-2006, 03:59 PM
Viimane postitus: Demoz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne