Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Gear TV3-s
#81
Aina paremaks läheb :lol: Selliseid suppakaid pole ammu näinud Confusedmash:
Vasta
#82
just tahtsin mainida, et tõlkijad on küll haltuurat teinud Smile
Vasta
#83
TRA..,  s..tagi ei saa aru Confusedmash: saade hea aga tõlkijad seebiks ja Jaapani Mercedes (Lexus) :biggergrin:
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#84
paistab et ka inglismaal on Tobootal, takso maine Smile)))
Vasta
#85
kalacompany Kirjutas:...
Lihtsam on kosmosest vaadata kui oodata, et meite kanalitel uusi osasid näidatakse.

Oda, vas SitaVata valikus kah kusagil TG jookseb? Millal ja kus?
Vasta
#86
v6sa Kirjutas:Oda, vas SitaVata valikus kah kusagil TG jookseb? Millal ja kus?
ammu ei jookse enam, kolisid ju bbc prime pealt bbc two peale. meibi mingid vanu osi kordab kuskilt...

edit:

pole küll eriline 5th geari fänn, aga kuna topgear alles suvel siis uus osa, uus hooaeg.

http://www.finalgear.com/shows/fifthgear/13/1/
Vasta
#87
Mingi räige fänn ei ole,aga hea on vaadata,kuidas keegi julgeb avalikult otse näkku öelda,et THIS CAR IS PURE RUBBISH/PIECE OF SHIT.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#88
http://www.streetrace.autonet.ee/uudised...ised/36134
Ei tea, kas nagu ei saada aru sellest, et erinevate komponentide asendamine ei anna kokkuvõttes sama tulemust. Ei tea Lenot ka eriti muidugi, aga Leno+Seinfeld ei ole võrdne Clarksoniga, pigem jätab järele tegemine halva maigu. Kuid kokkuvõttes eks näha ole...
Vasta
#89
Tõnu_111 Kirjutas:http://www.streetrace.autonet.ee/uudised...ised/36134
Ei tea, kas nagu ei saada aru sellest, et erinevate komponentide asendamine ei anna kokkuvõttes sama tulemust. Ei tea Lenot ka eriti muidugi, aga Leno+Seinfeld ei ole võrdne Clarksoniga, pigem jätab järele tegemine halva maigu. Kuid kokkuvõttes eks näha ole...

Leno on ikka päris asjalik vend ja tema autode kogu päris rabav . Seega võib päris huvitav asi tekkida Smile
Vasta
#90
ei tea, clarkson on clarkson. loodame, et teevad mingi uue saate, bbc/nbc pistku see TG omale pee'sse. Smile
Vasta
#91
marek Kirjutas:ei tea, clarkson on clarkson. loodame, et teevad mingi uue saate, bbc/nbc pistku see TG omale pee'sse. Smile

Ma väitsin, et huvitav mitte lõbus Confusedilly:
Meil võiks olla Ärapaneku asemel need Juur ja Oja eesti TG saatejuhid. a24 kuulutuste kommimisega saavad juba sama hästi hakkama kui Clarkson ja sõbrad.

Ainuke mure on selle vennaga keda rajale saata kiiver peas ?
Vasta
#92
Krt ei usu, et ameeriklastelt midagi head TG nime all tulema hakkab. Lihtsalt ei usu.
perpetum mobile
Vasta
#93
rauntz Kirjutas:Krt ei usu, et ameeriklastelt midagi head TG nime all tulema hakkab. Lihtsalt ei usu.

Pimp my daewoolet ?
Vasta
#94
kalacompany Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Krt ei usu, et ameeriklastelt midagi head TG nime all tulema hakkab. Lihtsalt ei usu.

Pimp my daewoolet ?

Midagi taolist jah:lol:
perpetum mobile
Vasta
#95
kalacompany Kirjutas:
marek Kirjutas:ei tea, clarkson on clarkson. loodame, et teevad mingi uue saate, bbc/nbc pistku see TG omale pee'sse. Smile

Ma väitsin, et huvitav mitte lõbus Confusedilly:
Meil võiks olla Ärapaneku asemel need Juur ja Oja eesti TG saatejuhid. a24 kuulutuste kommimisega saavad juba sama hästi hakkama kui Clarkson ja sõbrad.

Ainuke mure on selle vennaga keda rajale saata kiiver peas ?

Asi ei ole ju ainult niiväga ärapanemises, kui ka stiili tunnetamises ja enda konkreetse arvamuse välja ütlemine ilma keerutamata. Clarkson on teinud maatasa nii superautosid, kui ülistanud seljakotte. Leno võib näiteks rääkida küll palju huvitavat autode kohta ning Seinfeld teha nalja, kuid sellist kompotti nagu Clarkson ja co, ei usu et nad kokku saavad- siis hulljulge Hammond, captain slow May ning lapsemeelne Clarkson- kes üheltpoolt teavad palju autodest, ühendades selle huumoriga ning on igaüks erinevad...
Vasta
#96
Tõnu_111 Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
marek Kirjutas:ei tea, clarkson on clarkson. loodame, et teevad mingi uue saate, bbc/nbc pistku see TG omale pee'sse. Smile

Ma väitsin, et huvitav mitte lõbus Confusedilly:
Meil võiks olla Ärapaneku asemel need Juur ja Oja eesti TG saatejuhid. a24 kuulutuste kommimisega saavad juba sama hästi hakkama kui Clarkson ja sõbrad.

Ainuke mure on selle vennaga keda rajale saata kiiver peas ?

Asi ei ole ju ainult niiväga ärapanemises, kui ka stiili tunnetamises ja enda konkreetse arvamuse välja ütlemine ilma keerutamata. Clarkson on teinud maatasa nii superautosid, kui ülistanud seljakotte. Leno võib näiteks rääkida küll palju huvitavat autode kohta ning Seinfeld teha nalja, kuid sellist kompotti nagu Clarkson ja co, ei usu et nad kokku saavad- siis hulljulge Hammond, captain slow May ning lapsemeelne Clarkson- kes üheltpoolt teavad palju autodest, ühendades selle huumoriga ning on igaüks erinevad...

Meil ju oli kenake saade mille juhiks oli autoajakirjanik. Kodanik Vaino ... edasised kommentaarid ..seda saadet ei toodeta enam.
Ma ei väida, et ta ei tea autodest midagi aga saatejuhina ümmargune 0.
Peale seda "saadet" ostiski tv3 endale TG osad sisse . Osad mis võiks kuuluda retro saadete alla.
Aga ma ikkagi vaatan ja vaatan veel mitu korda sest mulle meeldib.
Vasta
#97
kalacompany Kirjutas:
Tõnu_111 Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:
marek Kirjutas:ei tea, clarkson on clarkson. loodame, et teevad mingi uue saate, bbc/nbc pistku see TG omale pee'sse. Smile

Ma väitsin, et huvitav mitte lõbus Confusedilly:
Meil võiks olla Ärapaneku asemel need Juur ja Oja eesti TG saatejuhid. a24 kuulutuste kommimisega saavad juba sama hästi hakkama kui Clarkson ja sõbrad.

Ainuke mure on selle vennaga keda rajale saata kiiver peas ?

Asi ei ole ju ainult niiväga ärapanemises, kui ka stiili tunnetamises ja enda konkreetse arvamuse välja ütlemine ilma keerutamata. Clarkson on teinud maatasa nii superautosid, kui ülistanud seljakotte. Leno võib näiteks rääkida küll palju huvitavat autode kohta ning Seinfeld teha nalja, kuid sellist kompotti nagu Clarkson ja co, ei usu et nad kokku saavad- siis hulljulge Hammond, captain slow May ning lapsemeelne Clarkson- kes üheltpoolt teavad palju autodest, ühendades selle huumoriga ning on igaüks erinevad...

Meil ju oli kenake saade mille juhiks oli autoajakirjanik. Kodanik Vaino ... edasised kommentaarid ..seda saadet ei toodeta enam.
Ma ei väida, et ta ei tea autodest midagi aga saatejuhina ümmargune 0.
Peale seda "saadet" ostiski tv3 endale TG osad sisse . Osad mis võiks kuuluda retro saadete alla.
Aga ma ikkagi vaatan ja vaatan veel mitu korda sest mulle meeldib.

Need Eesti saatejuhid olid/on tegelikult kõik väga tuntud autoajakirjanikud ja ma arvan, et saade oleks ka palju paremaks läinud, kui neile oleks antud aega areneda. Kuid ilmselt tuli ülevalt käsk nüüd/kohe/praegu ja kui kohe asja ei saanud, lõpetati ära. Kuid pidevalt kumas läbi sponsorite sõnum ja saade muutus justkui üheks pikaks reklaamiks, kus tutvustati ainult uute autode häid omadusi. Selge see, et Eestis dikteerib sponsor saate käiku, aga inglaste maal määrab saate käigu TG ise ning saab vaadata saadet ennast, mitte mingit läilat reklaamsuppi- kuid selle probleem seisneb ikka ainult Eesti väiksuses ja sellega seoses ka vähestes ressurssides.
TG-l lihtsalt on oma fenomen, mida raske täielikult lahti seletada.
Vasta
#98
See siin ei ole mingi pimp my ride, see on Lotuse tehase meeskond Confusedmash:
Minu meelest ei saanud isegi 2,2-e milli eest ladast auto, aga see selleks.
Kuid E55 tegi kokkuvõttes järjekordselt teistele ära
Vasta
#99
Lada on väga hea auto. "Väga" on vb küll liigne sõna aga hea auto.
Vasta
Uskumatttu TV3 suutis seda tõesti teha. 1. Saade "Sõidame" sai sõimu,
siis vändati TG ajaloolisi osasid (uus hooaeg) jälle said sõimata.
Nüüd siis tõesti uued osad ...... TV3 mele sügav kummardus :tongue:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Top Gear Richard Hammond Crash Sulo 11 6,466 22-11-2007, 11:24 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Fifth Gear's W124 Built Quality Test Rash11 4 3,224 04-09-2007, 09:23 PM
Viimane postitus: Rash11
Brick Top Gear caravan holiday Werewolf 5 4,317 28-03-2007, 08:48 AM
Viimane postitus: eDiCk
  Top Gear Road test - SLR indrek 1 2,518 26-08-2006, 02:14 PM
Viimane postitus: Demoz
  500SL top speed Demoz 0 2,193 27-03-2006, 03:59 PM
Viimane postitus: Demoz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne