Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Gear TV3-s
#41
Siis peame kõik endale Smardid ostma. Need parjalt väiksed, väledad ja ümarad, ning ei lähe ka eriti kergesti katki kui põrketeste vaadata. Või äkki toetab Silberauto meid 22 Smardiga?:lol:
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#42
Mony Kirjutas:Top gear ruulib. A noh eks seal rahad taga ka, nii et meie omade saadetega ei saagi võrrelda.

youtubes otsige yles W140 S600 review... tõeline retro... mai teadnudki et nii kaua seda asja kutid teiud.

Kahjuks linki ei saa praegu anda kuna tööandja leival ja youtube on saatanastSmile

Top Gear hakkas pihta 1978
Confusedmile: Algul oli Clarkson üksi. Link Wikipedia
Vasta
#43
Täna siis see osa peaks olema kui Hammond hirmsa avarii tegi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#44
Tänases osas sai siis läbi tõlke teada uue Mercedes-Benz mudeli- MacLaren SLR, iccc!

Väga hea kild oli oli Lambo kliima kohta: nagu hiire köhimine :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#45
http://youtube.com/watch?v=IgfsL3_Pw0o
W140 S600 Cool 15a hiljem valasid nad juba sellise betooni täis ja vedasid traktoril järgi, kahju oli vaadata kuidas mehed ilusa musta W140 elutoaks ehitasid ja ära retsisid
Vasta
#46
erx000 Kirjutas:http://youtube.com/watch?v=IgfsL3_Pw0o
W140 S600 Cool    15a hiljem valasid nad juba sellise betooni täis ja vedasid traktoril järgi, kahju oli vaadata kuidas mehed ilusa musta W140 elutoaks ehitasid ja ära retsisid

See w140 oli sünge küll. Kuid ega nad poleks saavutanud ju pooltki seda effekti, kui oleks doonorautoks võtnud ntx oblääd omega. Arvan mina.
Vasta
#47
Et kui keegi soovib "praeguseid" osi (10. hooaeg) siis mul on need plaadil olemas - niipalju kui neid seal tulnud on.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#48
R129 Kirjutas:Et kui keegi soovib "praeguseid" osi (10. hooaeg) siis mul on need plaadil olemas - niipalju kui neid seal tulnud on.


mulle koopia
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#49
R129 Kirjutas:Et kui keegi soovib "praeguseid" osi (10. hooaeg) siis mul on need plaadil olemas - niipalju kui neid seal tulnud on.

Tänase seisuga (06.12.07) peaks olema neid tehtud 8. Mul samuti olemas, kui keegi huvitet.
Vasta
#50
R129 Kirjutas:Et kui keegi soovib "praeguseid" osi (10. hooaeg) siis mul on need plaadil olemas - niipalju kui neid seal tulnud on.

Sooviksin ka koopiat.
Vasta
#51
Tõnu_111 Kirjutas:
erx000 Kirjutas:http://youtube.com/watch?v=IgfsL3_Pw0o
W140 S600 Cool 15a hiljem valasid nad juba sellise betooni täis ja vedasid traktoril järgi, kahju oli vaadata kuidas mehed ilusa musta W140 elutoaks ehitasid ja ära retsisid

See w140 oli sünge küll. Kuid ega nad poleks saavutanud ju pooltki seda effekti, kui oleks doonorautoks võtnud ntx oblääd omega. Arvan mina.

Tehnilises mõttes ilmselt vahet poleks olnud. Kui mitte arvestada seda, et opeli mootor oleks olnud veel jõuetum. Kuigi, jäi ka MB pada sellele betoonikogusele alla.

Tore oli vaadata, kuidas kodanikud mööda puupõrandat liugu lasid. Täpselt samamoodi, nagu vaene Stig eile Fastracki istmel minema rullus - ega see turvavöö seal päris ilmaasjata ole!
Vasta
#52
Nad ju võtsid selle w140-e kõige lahjema ka ju, 2,8-se. 600-ne elutuba oleks palju paremini liikunud:biggrin:
Oleks võinud Vauxhall Senatori ära retsida, see oli ka oma aja lipulaev:bigsmile:
Vasta
#53
Jahh, ootasingi V6sa kommentaare traktorisaatele juba... Smile
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#54
Krt ma tegelen juba Top Geari S01-S05-ni ja S07 ja S09 vaatamisega.. Igatahes positiivne saade Tongue
Vasta
#55
Kalev Kirjutas:Jahh, ootasingi V6sa kommentaare traktorisaatele juba... Smile

Noh, kommenteerime siis.:demond:

Kui tuua paralleele mersumaailmaga, siis kasutati kolmeliikmelise pere poeskäiguks S klassi kuuesajast, AMG-seades E-d ja kõige suuremat saadaolevat kaubikut (ei tea neid mudelid sinnamaani). Kõigi kolmega saab poes käia, kuid saateülesande lahendamiseks oli sobilikuim Kapten Piduri valik.

Muidugi oli muhe vaadata, kuidas Steiger mahub inglise külatänavale. Üsna hästi mahtus... Mina ootasin küll, et mõni Vauxhall oluliselt madalamaks muutub, koos pindala samaegse suurenemisega.

Samas oli teemakäsitlus just nauditavalt TopGearilik. Stigist hakkas tegelikult kahju. Kui kaks väiksemat veel kuidagi kvalifitseerusid ringrajale, siis Steiger oma aukartustäratava massi ning roomikkäiguosaga oli ikka selgelt vales liigas. Tulemus oligi ennustatav...

Mis valemiga KP suutis kogu seemne hunnikusse külvata, ei mahu pähe. Seda külvikut lihtsalt ei saa niimoodi seadistada, et annusti alt lahti jääks... Kui just kangiga peenhäälestust ei tee.

Aga TG vennad on ennegi uskumatuid asju teinud - suurepärane võime mõelda kastist väljaspoole.
Vasta
#56
Vario on kõige suurem kaubik :biggergrin:
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#57
R129 Kirjutas:Et kui keegi soovib "praeguseid" osi (10. hooaeg) siis mul on need plaadil olemas - niipalju kui neid seal tulnud on.

Njaa, piraattoodang? Üks vend sai "Klassi" eest päris kopsaka väljamineku Smile)
perpetum mobile
Vasta
#58
rauntz Kirjutas:
R129 Kirjutas:Et kui keegi soovib "praeguseid" osi (10. hooaeg) siis mul on need plaadil olemas - niipalju kui neid seal tulnud on.

Njaa, piraattoodang? Üks vend sai "Klassi" eest päris kopsaka väljamineku Smile)

Aga kui sa leiad tänavalt plaadi. Sa ei tea mis seal peal on ja lihtsalt annad sõbrale edasi. Vaatad plaadi sisu läbi ja leiad,et see ikka ei ole õige. Politseisse tahtmist minna ei ole ja annad edasi uuele sõbrale...
Vasta
#59
Eh, eks ta siuke huumoriga öeldud oli Smile Ma pole ise ka ses suhtes päris puhas poiss...
perpetum mobile
Vasta
#60
õige,internett peab oma kuumakse ju tagasi ka teenimaSmile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Top Gear Richard Hammond Crash Sulo 11 6,464 22-11-2007, 11:24 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Fifth Gear's W124 Built Quality Test Rash11 4 3,222 04-09-2007, 09:23 PM
Viimane postitus: Rash11
Brick Top Gear caravan holiday Werewolf 5 4,315 28-03-2007, 08:48 AM
Viimane postitus: eDiCk
  Top Gear Road test - SLR indrek 1 2,517 26-08-2006, 02:14 PM
Viimane postitus: Demoz
  500SL top speed Demoz 0 2,191 27-03-2006, 03:59 PM
Viimane postitus: Demoz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne