Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Gear TV3-s
#21
Täna top gearis võetakse s klass ette väikseks "tuunimiseks". Peaks olema w 140.
Vasta
#22
kellel telekajuhe ühendatud ei ole,siis http://www.finalgear.com
ja kellel torrenti klienti ei ole, siis www.utorrent.com

Ning jah, moderaator õpetas teile just kuidas autoriõiguseid rikkuda. Aga hea eesmärgi nimel. JK on minu arvates suht geniaalne sell. Just oma leidlikkuse ja huurmori poolest. Mitte, et see saade peakski kõige tõsisem olema. Vaadake ka Polar Specialit!!!
...
Vasta
#23
Andres Kirjutas:kellel telekajuhe ühendatud ei ole,siis http://www.finalgear.com
see küll hea sait! enam ei peab pimeduses kobama :lol:
Vasta
#24
Appi, mida nad küürakaga tegid!?!?! :lol: Hea kaader koos seal, pole midagi öelda.

Saate parim kild oli ikkagi W221 testis: elu esimene jõulibisemine kodukinoga.:bigsmile:

Ja mina jõudsin jälle järeldusele: kui suureks saan, ostan W221.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#25
Karl Kirjutas:Ja mina jõudsin jälle järeldusele: kui suureks saan, ostan W221.
ja mina w216. :lol:
Vasta
#26
Olen ka seda saadet alati põnevusega jälginud ja on ikka kaader ma ütlen. Naerad nii et vähe pole.:hump:
Vasta
#27
Karl Kirjutas:Ja mina jõudsin jälle järeldusele: kui suureks saan, ostan W221.

Siis kui see aeg kätte jõuab ja oma kuue maha müüd siis saad vähemalt kaks W221-e või noh sa saad äkki ühe...liigselt pedereeritud:bigsmile:
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#28
Tahaks ka seda saadet näha,aga magan tavaliselt sellel kellaajal.Kas kordust ka näidatakse?
Kui Karl suureks saab ,siis ostab ta minu poja pruugitud,päevinäinud 221-e.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#29
Uuus hooaeg alagab täna kell 22:00 meie aja järgi - on kellelgi ideid kuidas sel kellaajal meite riigis BBC Two-d näeks? Mina pole välja mõelnud kuidas seda üldse kuskilt näeks peale Inglismaa...
...
Vasta
#30
Andres Kirjutas:Uuus hooaeg alagab täna kell 22:00 meie aja järgi - on kellelgi ideid kuidas sel kellaajal meite riigis BBC Two-d näeks? Mina pole välja mõelnud kuidas seda üldse kuskilt näeks peale Inglismaa...
see tuli vist sky digitalist kuima ei eksi, seda suht keeruline siin näha. kannata homseni. Wink
Vasta
#31
youtubest näeb ka ehk neid ju.

http://www.youtube.com/watch?v=tai_9BS9AlA
UK Garaaž
Vasta
#32
W2intz Kirjutas:youtubest näeb ka ehk neid ju.

http://www.youtube.com/watch?v=tai_9BS9AlA
krt need ju jube halva kvaliteediga, ma eelistaks ikka HDTV'd.
Vasta
#33
Uudis
Paistab, et Top Gearil tõmmatakse rahakott kõvasti kokku. Kahju koheConfusedad:.
Vasta
#34
urmas97 Kirjutas:Uudis
Paistab, et Top Gearil tõmmatakse rahakott kõvasti kokku. Kahju koheConfusedad:.

Ingliskeelset "Sõidame" saadet küll vaja ei oleks :boom:
Vasta
#35
ohh häda, huvitav kas siis 5th gear'ile tõmmatakse ka vesi peale? see tuli ju ka BBC pealt...vist.
Vasta
#36
Kumbki vb jah maha võetakse,samas on kuulda,et uus hooaeg Top Gear-il on just HD kvaliteediga ja netist tõmbamisel muutub suurus 7Gb-seks.
Vasta
#37
väikemees Kirjutas:Kumbki vb jah maha võetakse,samas on kuulda,et uus hooaeg Top Gear-il on just HD kvaliteediga ja netist tõmbamisel muutub suurus 7Gb-seks.
krt topgear prääga jah PDTV, ajasin teiste sarjadega sassi, my bad! :demond: päris HDTV sarju pakutakse mpeg4's x264, suurus ca 1,2GB. samas võrdlesin HDTV xvid 700MB vs. x264 1,2GB ca3-4m pealt vaadates erilist vahet pole.

sry OT.
Vasta
#38
Ei noh.......ikka kõva saade...megairw.....
Vasta
#39
Autode jalgpalli peaks järgmiseks klubiürituseks võtma, ma tuleks kohtunikuks. :evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#40
Karl Kirjutas:Autode jalgpalli peaks järgmiseks klubiürituseks võtma, ma tuleks kohtunikuks. :evil:
marvan, et raja ääres edasi tagasi sõita oleks ka ohtlik! :lol:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Top Gear Richard Hammond Crash Sulo 11 6,464 22-11-2007, 11:24 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Fifth Gear's W124 Built Quality Test Rash11 4 3,222 04-09-2007, 09:23 PM
Viimane postitus: Rash11
Brick Top Gear caravan holiday Werewolf 5 4,315 28-03-2007, 08:48 AM
Viimane postitus: eDiCk
  Top Gear Road test - SLR indrek 1 2,518 26-08-2006, 02:14 PM
Viimane postitus: Demoz
  500SL top speed Demoz 0 2,192 27-03-2006, 03:59 PM
Viimane postitus: Demoz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne