Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Gear TV3-s
T6nu Kirjutas:TG ikka parim saade üldse. Teine osa oli ka hea- Audi r8 v10 test, tg meeskonna diisel-generaatoriga elektriauto jne. Kustkohast nad küll need ideed kõik võtavad??
Täitsa nõus. Loodame et TV3 ka kunagi nii kaugele jõuab, et 1080i TopGeari edastama hakkab. Icon_lol Ilmselt selleks ajaks on see sari juba lõppend, või Clarckson pensionil.
Vasta
Kolmas episood ka juba mõned päevad tagasi nähtud- mõned huvitavad asjad olid täitsa olemas. Kuid enim meeldis just maailma parima autode tootja valimine, mille võitis Lancia.. Tuuakse väga palju põnevaid fakte välja selle autotootja kohta ning saate lõpus sõidab Clarkson ringi Stratose B-rühma ralliauto replicaga. Kuna ma ise olen küllaltki suur group B rallirühma fänn, siis mõned päevad veetsin vabad hetked youtube videote vaatamise peale nendest autodest. Kui kedagi huvitab, siis paar põnevamat:

Too Fast To Race - Group B Documentary
Lancia Stratose prototüüp (esimeses videos ka olemas tegelikult- hiljem), mille järgi tehti ralliauto.
Vasta
Sai ka 14/5 TG osa vaadatud. Seekord paneb- tavaliselt Mercedeseid austav (küll vastumeelselt)- härra Clarkson pidulikult Mercedese logoga särgi põlema. Üritavad tuliseid jalgpallifänne endast välja ajada ning sisustavad ühe muuseumi auto teemaliste teostega. Lisaks- valitsev F1 maailmameister ka stuudios!

Kuues episood paistab veel põnevam.

edit: natuke kiitust vähemaks- igas postis ka ei saa ülistadaBig Grin
Vasta
14/6 osa võib kokku võtta ühe sõnaga- PÕNEV! TG kaader siis Lõuna-Ameerikat avastamas läbi paksu tšungli ja üle kõrgete mägede. Polar special tundub selle kõrval ikka täielik lapsemäng.
Vasta
T6nu Kirjutas:14/6 osa võib kokku võtta ühe sõnaga- PÕNEV! TG kaader siis Lõuna-Ameerikat avastamas läbi paksu tšungli ja üle kõrgete mägede. Polar special tundub selle kõrval ikka täielik lapsemäng.
Krt, ma koguaeg edasi lükand, peab siis passima hakkama. Smile
Vasta
Vaata kindlasti. Ise ka vahepeal ei jõudnud sellega tegeleda. Kuid kahetsema ei pea!
Vasta
täitsa lõpp. ma arvan, et loobun top gearist paariks aastaks. nii üle visanud juba. iga kord on alguses paar kickdowni mõne v8+ masinaga, seejärel mölisetakse lambi teemadel, siis tehakse (vahel) midagi põnevat, poole saate pealt (kui veel pole magama jäänud) tuleb stuudiosse mingi kuulsam vend ja saate viimases osas võib ehk näha midagi põnevat korraks. praegune hooaeg on küll täielik feil eelmistega võrreldes. vbla olen ka tg üledoosi saanud, ei tea Big Grin
Vasta
Eelmine nädal hakkas siis BBC2-es ja internetis uus Top Gear-i hooaeg peale. Kes 14-nda hooaja järel kartis, et Top Gear on oma teravuse kaotanud, siis te exite rängalt. Esimene osa oli juba ülinaljakas (märksõnadex 3 rattaline turvapuuriga Robin Reliant ja Clarckson selle roolis Big Grin) ja täna õhtul linastuvas 2-es osas antaxe saatejuhtidele 5000 naela, et nad ostaxid vana kiire 4 uxelise auto, mis kõlbax igapäevasex asjaajamisex aga tunnex end ka rinkal väga koduselt (märksõnadex Ford Sierra Cosworth, E36 BMW M3 ja W201 MB 2.3 - 16). Ei jõua tänast episoodi ära oodatagi Drool.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
Kuskohas seda teist osa näeb,esimest nägin päris hea oli
Vasta
Teine osa algas BBC 2-es meie kella järgi täna kell 22.00 ja lõppes umbes kell 23.00. Tõenäoliselt peax ta lähema paari tunni jooxul juba netti jõudma ja sealt saab vaadata. Finalgear.com lehelt saab infot ja episoode tõmmata ning ka youtube pannaxe neid üles, kuid võetaxe ka väga kiiresti modede poolt kopeerimisõiguse rikkumiste pärast maha.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
See vanade 4-uxeliste kiirete autode test oli minu arust veidi mage, ma ootasin sellest rohkemat. Muidu oli 15x02 episood täitsa vaadatav.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
Mercedes-Benz just teab, mis hästi ei esienud, aga noh need Top Geari testid on ka, nagu nad on, tõde sealt ei leia, ehkki Mercedes-Benz ju tegelikkuses võitis:d
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
Kolmandas osas näidatakse Mercedes Bend E63 AMG W212
Vasta
(12-07-2010, 11:21 PM)Maitz Kirjutas: Kolmandas osas näidatakse Mercedes Bend E63 AMG W212

Oli ilus vaatepilt küll
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
Väga ilus pill ikka,üks ilusamaid masinaidEusa_dance
Vasta
Uue Stigi otsingud Stiggy Farm'is: Icon_lol

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xy1jV7eavY8&[/youtube]
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Top Gear Richard Hammond Crash Sulo 11 6,384 22-11-2007, 11:24 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Fifth Gear's W124 Built Quality Test Rash11 4 3,196 04-09-2007, 09:23 PM
Viimane postitus: Rash11
Brick Top Gear caravan holiday Werewolf 5 4,264 28-03-2007, 08:48 AM
Viimane postitus: eDiCk
  Top Gear Road test - SLR indrek 1 2,513 26-08-2006, 02:14 PM
Viimane postitus: Demoz
  500SL top speed Demoz 0 2,186 27-03-2006, 03:59 PM
Viimane postitus: Demoz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne