Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovitage summutiremonti
#1
Vaja oleks lasta siis oma SEL il kollektori ja esimeste püttide vahelised torud ära vahetada. Pakkuge head ja probleemivaba töökoda tallinnas, kus asi kiirelt ja korralikult ära tehakse
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Hitehi kõrval,firma nimi ei tule meelde.Päris asjalikud vennad tunduvad olema,Jääkaru SEC sai sealt topeltotsad.

Uurisin asja.Kolisid ära sealt Laki tänavale,firma nimi Autosummutid OÜ (Laki Auto taga pidid pesitsema nüüd).
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Ee vaidlen vastu nats, käisin kevadel oma autoga ka seal, seal kaks boxi, üks on kanaliga ja teine estakaadiga, läksin sinna kus estakaad, tahtsin tagumised tripid ära vahetada, et mingi 15 ja mõnisada krooni. Vaatan siis estakaadi nurka ja küsin nagu et kindel, et siia peale sõidan, et auto liiga madal. Sealt vastus,et pole hullu, siin kaks korda madalamaid autosid käinud, juhendab ja juhendab, sõidan peale, lataki, pükste ots pikki estakaadi ristitala, kolaki, sümps seal I kati juures lõhki ja hull lärin taga. Ei tema ei tea midagi, am ise süüdi et siia tulin, ma nüüd maksku kinni. Ok, tuleb ära teha, teha mingi 1,5 h, lähen minema, tripid kinni, ikka lõrin sees, mida ennem ei olnud, läksin siis õhtul tagasi, seekord pani lisaprussid et ilusti peale saaksin, keevitas ja keevitas, mingi 1,5 h õhte auku, Ühele väiksele augule keevitati 3-4 cm kuhi pukte pelae, see oli tipptase, Indrek, sa oled ise seda näinud ju ka.....Mõtle nüüd natuke.... Siis kui hakkasin ära minema, tagurpidi käik sisse ja nagu ei liigu auto, andsin väheke gaasi, ikka nagu, siis vaatan vend tuleb kätega vehkides üles alla, et ups su esimese stange alumine ots jäi estakaadi taha kinni...
Sõitsin sealt ära, üle 1000 kr läinud, sumps lõrises, stange katki...aga vähemalt tripid sai vahetatud...iccc
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
olemas ilus sumpsi esimene osa kui sul vaja. . .

soovitaks carstopi . . .peale leiburit . . . enam vähem töö saanud alati . . . pole ammu seal enam käinud imre kõik asjad ära teinud.
Vasta
#5
Nujahhh,eks on muid kohti ka küllaga.Mina olen seal alati rahule jäänud.
Samas,näidake mulle koht kus mitte kunagi mitte ühtegi äpardust pole juhtunud ehk siis tegijal juhtub nii mõndagi.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6

üks päris normaalne sumpsiremont on sumpsimees renaldo. Asukoht Tulika tn. FLORA maja kõrval. Töökoda külm ja kole aga sumpsitööd seal osatakse.
Vasta
#7
räägu 11a tallinnas mustamäel.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Soovitage diagnostikaseadet MAV 12 1,492 03-07-2021, 09:02 PM
Viimane postitus: MAV
  Soovitage palun sildade reg. kohta. Guess 6 6,062 17-11-2011, 01:38 PM
Viimane postitus: zeka
  K: Soovitage, kus Mersut keevitada (Tallinnas)? voolavvesi 2 3,279 15-04-2010, 09:35 AM
Viimane postitus: Taavi
  soovitage remonditöökoda reneW211 2 3,062 12-08-2009, 12:55 PM
Viimane postitus: indrek
  Piduriketas kõver! Soovitage treimiskohti?! Sulo 15 7,222 04-01-2008, 11:27 PM
Viimane postitus: python



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne