Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
200E, 1987, w2intz
#1
Tervist Mersupere! Kostitaksin siis oma Mercedes-Benz ka, kahjuks olen temaga alles tutvumis perioodis (2 kuud käes olnud).

Autol on 2.0 mootor, mis kahjuks vajab juba remonti. Käigukast jättis mind ka ühel tublil õhtul kesklinna parklasse( oli ikka häbi küll ConfusedmashSmile. Hädast aitas sm. Lõoke.

Sisu on on nagu ikka, vajab sealgi elluäratamist. Sisuks on sinist tooni istmed, kärtsuvad ja mürtsuvad nagu vanaema raudvoodi. Ja vaja oleks samuti tulukesi vahetada jms.

Kere on minu autode ajalool päris kena olnud, vaja mõned plekid välja vahetada. Sest eelmistest omanikest on keegi suutnud kuskil külje kõksata ei tea kuhu. Seeselleks, seda on proovitud pahteldada ja kõigetipuks värvida. Kvaliteedi jätan enda teada :help:.

Aga vähemalt on lootust, et autost ka asja saada, kui käsi ikka tugevasti tööriistu käes hoiab ja aega ja tahet on. See sõidumõnu mis sellega olen saanud kulgeda, on kompenseerinud need probleemid mis vaevab.

Plaanides: Ega midagi ulmet aretama ei hakka, lihtsalt välimuselt kenasti korda, ehk värvikiht korralikum peale ja keretööd. Madalduse ja toreda mercedesliku valuvelje alla panna. Helisüsteemi näppida. Tulevikus ehk ka mõni vahvam mootor juba vahele. praegune on ikka kena tõmbenumber seal :tongue:

Mõni pildikene ka:

[Pilt: IMG_9278.jpg]

[Pilt: IMG_9284.jpg]

[Pilt: IMG_9286.jpg]

[Pilt: IMG_9283.jpg]


Tervitusega Henry!
UK Garaaž
Vasta
#2
Nüüd siis probleemid majas. Tahtsin autoga omaniku vahetust teha ostumüügi lepinguga. Nurjus, kuna eelmisel omanikul on 3 vöörandamis keeldu, ei oskagi peale hakata, kas osta nüüd mingi teine Mercedes-Benz kõrvale( varuosadeks paberitega) ja teha temaga aus vahetus, et asjad äravahetada. Või mis te arvate?

Muide eelmise omaniku nimi on Kermo Alamaa, kui keegi tunneb teda ja teab kontakti siis PS!

Ise kahjuks teda ei tunne, selline sahker mahker on vahe peal toimunud :bash:
UK Garaaž
Vasta
#3
Ai-ai, ostsid auto võõra käest kontrollimata kas saad ümber registeerida? Ja müüja nüüd kadunud? Telefon välja lülitatud? Normaalne......... Mis keelud need on, parkimistrahvid või?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Kas võõrandamiskeeld on kohtutäituri pandud või panga oma? Mis muidugi pole sisuliselt oluline, kuid räägib veidi eelmise omaniku suhtumisest.

Ei saa olla 3 võõrandamiskeeldu, saab olla 3 nõuet. Võõrandamiskeeld on ikka üks ja ainus...

Üldiselt nutune teema. See teise auto ostmine pole vist põhjendatud. See ei klaari kohe mitte selle auto probleeme, niikuinii on kodanikud täiturid varsti kallal.

Üldiselt soovitan selle müüja SIVA üles otsida ja asi ära klaarida. Muidu võib suvalisell hetkel täidesaatev võim auto arestida.

Kas sisust pilti kah on? Mustal autol sinine sisu - huvitav kooslus. Äkki vahetame? Mul must riie üle jäämas...
Vasta
#5
Müüaga on msn kontakt ja reidi konto, numbrit ma ei ole veel jõudnud kätte saada.

Mulle söödeti ostumüügi leping ette kus tema poolsed andmed sees, tee aint enda pool. Tänane argis käik oli küll väga lõhestav.

vöörandamise keeld on pandud kohtutäituri poolt. Arkist õeldi mulle, et teha ei ole enam midagi, kui omanik üles otsida ja "raha tagasi küsida". Omanikuga tuleb mul esmane vestlus alles, sest auto on käest kätte käinud mitme inimeste vahel, kuid seal olles ei ole omaniku vahetust tehutud, kohutav.

Loodan parimat.

Võsa, mõtled teha sisu vahetuse. Hmm, istmed ei ole nii heas konditsioonis, et seda teistele suurt rõhuga näidata. Kulumisjälge palju. Aga teen varsti pildid, oma silm on kuningas.
UK Garaaž
Vasta
#6
Omaniku eest trahve maksta pole ka mõtet, need üsna suured ilmselt. PS Kindlustus ka läbi sul:biggrin:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
No kuna auto hind oli niivõrd väike, siis ei tule väga suur pauk. Aga ju näis mis saab, hoovi ta jääb siis jälle seisma.
UK Garaaž
Vasta
#8
Ohho. Tegemist siis minu esimese mb-ga.Nüüd siis ringiga ka klubisse jõudnud.Mina soetasin selle auto kunagi 97 aastal endale.oli vist kellegi riigitegelase omanduses olnud.tööd ja vaeva sellega nähtud kövasti .tehasest tulnu taksona ja värvuselt olnud hall.sellepärast on ka sinine sisu.kui mina ta sain oli ta juba mustaks värvitud.mootor oli ikka jumala pees .sai siis romulast teine mootor ostetud ja see vist seal siiani vahel tiksumas.jah see käigukasti jama oli tal juba siis kui mina ta ostsin inises p ja n asendis aga mina uhasin taga mingi 100000km maha ja liikus ilusti.tegin ka omal ajal korraliku kere töö talle.laki alune must värv.minu käes oli vist kui mäletan seitse aastat.aga jah hea on näha et mõnel masinal nii visa hing.kui mingeid küsimusi võid küsida selle masina kohta ma ei tea muidugi mis taga vahepeal tehtud on aga paistab väliselt samas koosluse olema.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#9
Jah imestasin ka, et koopaääred olid korralikud. Kuna auto on avariiline, on juhipoolse küljega kõksu saanud, on tagumised pagasi luugi vahed ebakorrapärased. ja seda on väga sitasti korda tehtud, ja ülevärvitud, et on jooksukohti jne, nüüd praguneb ka pahtel.

mootor võib sama jep olla, nüüd on juba klappide klõbinat kuulda vaikselt. ja käima panemisel väike tõrts sinist ka.

Kuradi kahju küll kui ta minul jääb seisma. Kas selline asi ka võimalik on, et xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx?

Uskumatu, et eelmisi omanike ka siit leidub :cool_rsvd:
UK Garaaž
Vasta
#10
W2intz Kirjutas:...
Kas selline asi ka võimalik on, et xxxxxxxxxxxxxxxxxxx?
...

xxxxxxxxxxx. Aga läheb KarS alla. Ei soovita...

Või xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.
Vasta
#11
Niimodi, omanikuga jutud rääkitud tänu reit.ee'le ( mõtlesingi milleks see kuramuse portaal peale eputamise kasulik siis ongi). Jutt oli siis lihtne ja konkreetne, temal on trahvi jamad kaelas. Mina süüdistama kedagi ei hakka, olin ise loll ja autosse ära nõ armusin ja ära ostsin lollipeaga. Küll lubas ta ka auto tagasi osta, kuid ma ei tea kas sellest midagi välja tuleb, hinnapoolest. Et auto siis vbl läheb varuosadeks või müün komplektina kellegile varuosadeks.

Oeh, tudengi elu pole ka mitte raske nende mersudega, kuid loodan varsti jälle 124 soetada, seekord vähe inimlikuma mootori ja lisadega ehk.

Elame näeme! Hoian varsti kursis mis saab edasi autoga... Minul hea meel selle üle ei ole, ütlen ausalt Sad
UK Garaaž
Vasta
#12
Mehed, nendest xxxxxxx asjadest me siin ei räägi!
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#13
Hetkel teen selle autoga punkti, ja müün kellegile ta varuosadeks. Kui keegi siit teemast on huvitatud siis miks ka mitte! Hinna lepime siis ka kokku, midagi omakasu püüdmist ma vist ei taha, peaasi et ma ise nulli saaksin.

Kellel suurem huvi, võib mind kätte saada:
email: ennu@rekka.pri.ee
msn: henrynuum@hotmail.com
tel: 55656462

Autolt annab võtta nii ühtkui teist, küljeliistud on heaskorras, tagustange ja esistange on täitsa rahudlavad. Klaasid on head, tuleklaasid on ka täitsa korralikud. Veermiku remont on tehtud sellel mõni aasta tagasi ca 30k eest. Viimati kui mina sõitsin andis tunda tagant rattalaagrid, aga muid käuksumisi ma avastanud pole.

Mootor puterdab ka tühikäigul, noh ega sealt 2.0 mootorist head nahka ei saa, ei hakka sealt midagi pähe määrima. Aut käimar on korras, töötas nagu peab, ka seal oli üks aga, otsa simmer lasi läbi, igatahes hüdrotrahvo ja kastivahelt immitses jupphaavalt õli.

Edasised plaanid on Mercedes-Benz vallas, ei ole veel keegi suutnud meelt ümber muuta. Seega kas kevadel või nõks hiljem olen järgmise isendiga siin platsis, kui veab. Antud autoga ei vedanud nii hästi.

Igatahes, kellel huvi ja tahet, võtku ühendust. Päris juppideks ei taha tõmmata, ennegi hoovi autosi rohkem kui teistel.. Smile
UK Garaaž
Vasta
#14
palju hind, täie tükis on või saab ka osi??
Vasta
#15
Täies tükis annaks ära ikka.

6k olen mina nullis ja viige minema.

Osadena ei tahaks eriti. Ahjaa asub siis saaremaal. Hea õnnekorral liigub ta ise ka.. aga ülv, kindlustus jms puuduvad.
UK Garaaž
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 300SE 1987 W126 - ashton ashton 29 4,554 17-02-2024, 05:22 PM
Viimane postitus: ashton
  Mercedes-Benz W124 230E 1987 - Bumer323 Bumer323 16 7,102 30-01-2020, 12:38 PM
Viimane postitus: hents99
  Mercedes-Benz w124 1987.a 200d. Tuvastus nordrainbow 0 2,177 13-03-2018, 06:05 PM
Viimane postitus: nordrainbow
  MB 300D, W124, 1987 - stihl stihl 31 40,065 22-02-2018, 09:27 PM
Viimane postitus: Ott
  Mercedes-Benz 200E, 1990, W124 - expo expo 54 44,425 06-03-2017, 07:02 PM
Viimane postitus: expo
  Mercedes-Benz 190E 1987. 2.0 Daniel Daniel 6 4,804 17-08-2015, 09:57 PM
Viimane postitus: tns-one
  Mercedes-Benz 190, 1987, w201 - tairo solba23 5 5,066 20-03-2015, 07:51 PM
Viimane postitus: Ott
Thumbs Up Mercedes-Benz 230/300CE 24v, 1987, w124-ErmQ ErmQ 13 13,410 18-12-2013, 09:38 PM
Viimane postitus: ErmQ
  W124, 200D, 1987- Kauro123 kauro123 1 2,141 18-11-2013, 01:22 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W124, 300D atm, 1987 - 2015c 2015c 59 46,144 30-07-2013, 03:31 PM
Viimane postitus: 2015c



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne