Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
janek126 Kirjutas:
ML0 Kirjutas:Ostsin omale hiljuti  Mercedes-Benz SLK 200 KOMPRESSORi ja pole siiamaani pähe löönud selline asi,et sõidaks ilma suunata või sõidaks poeuksest sisse nagu enamus mersumehi teeb.
Küsimus siis selline.Kas tõesti Mercedes-Benz on nii kõva auto,et teeb sust nii kõva üliinimese?Ma ei usu.
Paljudel on see nii.Olen ka täheldanud,et isegi meie klubi liikmed ei kasuta suunda....Äkki on auto pähe löönud?

Minu puhul mõjub MB-ga sõitmine vastupidi. Kuna argipäeviti sõidan igasuguste vanade tööautodega, siis 126-e rooli istudes lihtsalt naudin seda mugavust ja vaikust ning kruiisin trassil ca 85-95.
Mis muidugi ei tähenda, et ma ei võta V8-st möödasõidul viimast kui keegi ees 80-ga sõidab...
Aga minu meelest selles ongi sai et V8 möödub ca 4sek-ga eesllikuvast autost, aga mingi a´la 1,3TD teeb seda 40seki ja ohustab seega kõiki.

P.S. Turvavööd ja suunatuld kasutan 100%.

Mul sama teema Smile ainult, et mõõdasõite teen siis kui näen,et ees liigub nii 2-3 masinat ja kui ma neist kõigist korraga mõõda saan. Juhul kui ees liigub suurem kolonn siis ma tõesti ei viitsi hakkata nägema vaeva seal vahel tõmblemisega ja sõidan rahulikult taga edasi.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: Ardo - 02-02-2009, 12:12 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,239 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne