Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
Martin Kirjutas:Minu japks liikluses häirib kõige rohkem see, et kõikvõimalikud tegelased tahavad sõita alati kõige vasakpoolsemas reas. Näiteks Paldiski mnt.-l alates Merimetsa Selverist 3-realine tee, siis arvake ära, et millises reas kõige kiiremini liikuda saab? Õige vastus on esimeses reas. Kuna suunaga Rocca poole pole esimene rida ka ainult ühsitranspordi jaoks, siis kasutan ise eranditult ainult seda rida. Näinud mitmeid kordi juhuseid, kus just naisterahvad (vabandan siinkohal meie naispere ees) keeravad otse Merimetsa Selveri parklast kõige vasakpoolsemasse ritta ja siis jäävad kõgile jalgu. Pole nagu väga viisakas või mis?
täpselt nii see on, minu jaoks ka müstika... sama toimub ka linnast väljuvatel 2 realistel "kiirteedel", esimesel võimalusel vasakusse ritta ja tee mis tahad eest ära ei tule. korra isegi näind kuda politseile ette jäi, midagi ei teinud sõitis parempoolsest reast mööda! Icon_eek ju pole piisavalt suur rikkumine s.t. alla 600kr?

liisel Kirjutas:Üleeile jüri ringi peal tuli üks penskar mulle vastu ... kui tavaliselt sõidetakse ringil nn paremale siis tema keeras ringile sisenedes vasakuleSmile
heh, mulle tuli ca 1kuu tagasi seal vastu w124!! mina liikusin maardust kiili poole ja siis järsku tuleb sisemisel real auto vastu Icon_eek õnneks olin juba paremasse ritta läinud mis ringilt välja läheb...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: marek - 03-12-2008, 02:07 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,239 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne