Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
#26
liiklushuligaane näen igapäev ja üritan end sellest mitte lasta segada ja oma närve kulutada mis vähendavad mu eluiga, kuigi kui asi isiklikus läheks ei hoiaks end tagasi, õnneks pole seda veel juhtunud, mis mind kõige rohkem närvi ajab on jalakäijad kes arvavad olevat VIP...sõites rahulikult linnas...minu eest tühjus! minu taga tühjus! aga ei...see vend ikka peab siis tee peale astuma kui mina mööda sõidan...ja veel nii uhkelt et kui pidama ei jää siis on nõus surema...ffs, arvan et kui need jalamehed ise sellissesse olukorda satuksid hakkaksid ise mõtlema selle üle

lisan veel seda, et kui inimene ootab sebra juures...siis ma annan teed, sest inimene on mõistlik ja sellistele pole kunagi patt teed anda, kuid need kes kõnnivad nagu tangid ja kas on tee või ei ole panevad edasi neid ei huvita et sellise suhtumisega seavad enda elu kaalule ning häirivad sellise käitumisega ka autojuhte....Mõistmine peab olema vastastikune!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: HotPapa - 06-09-2007, 03:04 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,239 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne