Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
#22
Ok. Siinkohal märgin ära, et pargin või õigemini peatun üsna tihti Rocca al Mare ees invakohal kui sinna kaupa viin, kuna enamjaolt on kõik lähemal asuvad parkla kohad täis ja ning müüjad ei ole nõus kaupa kuhugi teise parkla nurka vaatama tulema. Enamjaolt on seal kõik invakohad vabad, ja ma hõivan ühe neist kõige rohkem 5 minutix, et kaup maha laadida, kusjuures kui mul peale seda endal vaja veel poodi minna, siis lähen välja ja pargin auto invakohalt eemale vabale parkimiskohale kunix ma poes käin.

Hullem on asi Sikupilli keskuse ees, kus on päris palju invakohti ja peaaegu kõik on alati hõivatud mitteinvaliidide poolt.

Ei õigusta invakohal parkimist, kuid kaupa vedavate autode puhul andestan selle neile. Samuti kollase joonega tähistatud kohtades peatumise.

Neile, kes pargivad invakohal, kuna ei viitsi poodi minekux parklast kahte sammu astuda vaatan küll tavaliselt vangutades järele. Nagu ka neile, kes nahaalselt suunatuld ei kasuta või mõjuva põhjuseta ühest reast teise ja tagasi sõeluvad.

Kõige toredamad vennad on veel need, kes sust maanteel mööda kimavad ning 20 meetrit sinust eespool siis paremale või vasakule keerama hakkavad.

Alati tuleb muidugi arvestada ka sellega, et äkki tegi juht mõnd eelpoolnimetatud tegevust kogemata (reastus valesti ja siis mõistis oma viga ja soovis tagasi oma ritta saada), kuid enamjaolt tehaxe seda ikka puhtast nahaalsusest.

Kõige parem viis minu arvates meie liikluskultuuri muuta on ise head eeskuju andes ja oma lapsi vastavalt koolitades, kuna praegust põlvkonda autojuhte niikuinii enam millegagi ümber ei koolita.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: Werewolf - 06-09-2007, 01:55 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,242 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne