Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
Jahh, kas natuke kohatu pole Soome 0,5 promilli siin võrdluseks tuua?
Kui juba praegu on roolijoodikuid piisavas koguses, mis siis veel saab kui need teadvustavad endale kõik, et 0,5 on nagunii lubatud....?
Lapsed ja emotsioonide mängutoomine Sinu söögilauas lõuna ajal liikluskultuuri küll väga ei puutu Big Grin

Aga liiklusest idaplokis olen Sinuga ühel meelel...
Venemaal (Moskva, St Peterburg) on esmapilgul täielik kaos, ei ole isegi kuskil ridasid teedel maha joonistatud, kiirusest keegi kinni ei pea, kõik sõidavad nii ja seal, kus suudavad, alguses täiesti mõistmatu ja täilelik kaose tunne, kuid...
See toimib, ja väga hästi ja kiirelt ja sujuvalt, kui keegi teeb sellist pööret, kus tema manöövrist sõltub teiste liiklmine, näidatakse alati suunda, keegi ei taha sust naljalt üle sõita, kogu selle kaose keskel arvetatakse teistega palju rohkem, kui see näiliselt näib...
Ja siis saabud Eestisse, vihastad ennast seaks, kuna keegi kuskil suunda ei näita, ringteedel igaüks teeb sealt väljasõidu, kust heaks arvab ilma suunata, esimesel ristmikul mingi BMW tahab sust üle sõita jnje....

Minnes vaikselt teise teemasse, kus mõni hiiglane pooldab miilitsa põõsas passimist, siis siit tuleb ka minu seisukoht, nii kaua, kui avalikus liikluses korda ei ole, mida ikka absoluutselt ei ole, ei ole minu silmis põõsas rahalunimine õigustatud...
Saagu oma ettekirjutatud riigikassa täitmise norm avalikus liikluses kätte - tipp-tund, võtku mõne ringtee suunamittenäitajad ja valed reatujad ette, või seisku suvalises bussi(kiirendus mõnele)reas ja noppigu....Või rääkimatta ülekäigurajad või parkijad...
Ei, neil on vaja põõsas istuda ja "liiklusohutust" tagada....

Ja oma teada on kõik roolijoodikud joonud "ainult ühe õlle" ja seda ka eelmine õhtu... Minu silmis ei õigusta alkohol mitte kuidagi ennast roolis ja oleks minu teha, teeks selle kohe kriminaalkaristuseks, et kuidagigi neid mõrvareid välja süüa (neid süüdimatuid lausroolijoodikuid on kahjuks väga palju)...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: Rolz - 15-01-2010, 03:00 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,240 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne