Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
süüteküünlad
#1
tere, küsimus selline et mul on w210 3,2 r6 95aasta. sooviksin teada, milliseid küünlaid soovitate kasutada (tavalised, plaatinad), mis on nende vahetusvälp?
Vasta
#2
kas keegi ei tea?
Vasta
#3
Kapoti all kirjas sildi peal.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Lähed Tallinas Bakt poodi ja küsid oma auto margi järgi küünlaid, maksad ära saad kätte nii lihtne see ongi.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#5
mis on vahetusvälp?
Vasta
#6
vahetusvälp...see näitab kui tihti peab siis teatuid asju vahetama Smile
Vasta
#7
conex Kirjutas:vahetusvälp...see näitab kui tihti peab siis teatuid asju vahetama Smile

Kui tihti siis?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#8
Küünlad vist 15 th või kui soovi on võib ju ka tihemini Wink
Join the army..
Vasta
#9
kord aastas või 40 000km vist oli. aga ma ei mäleta enam kas see oli w202 1.8 1998 või w124 3.2 1992.
...
Vasta
#10
kui tihti peab asju vahetama ? ...sellele küsimusele annab vastuse autodata ! Smile
Vasta
#11
conex Kirjutas:kui tihti peab asju vahetama ? ...sellele küsimusele annab vastuse autodata ! Smile

Mis sa targutad siin, ütle siis täpne vastus ometigi, kõigil ei pruugi/saagi sellist programmi olla.
Vasta
#12
Välp 30 kkm või 24 kuud, originaalküünlad Bosch F8DC4, Beru küünalt soovitatakse 14F-8DU4
Vasta
#13
Sama paluks E220 M111 mootori kohta ka, aastaks -95. Tänud ette!
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#14
Spark plugs Original equipment Bosch
Spark plug Type F8DC4
Electrode gap mm 0,8
Spark plugs Make Beru
Spark plug Type 14F-8DU4
Electrode gap mm 0,8
Spark plugs Make Bosch
Spark plug Type F8DC4
Electrode gap mm 0,8
Spark plugs Make Champion
Spark plug Type C11YCC
Electrode gap mm 0,8
Spark plugs Make NGK
Spark plug Type BCP6E-VG
Electrode gap mm 0,8
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#15
Kas netis on kuskil pädevat tabelit, kust näeks täpselt mis küünlad sobivad jne. Hetkel mulle pakutud sõbrahinnaga Denso küünlaid, 152 eeku tk....... suht karm Rolleyes Platinum küünlad, see pidi hinna tegema selliseks.
Vasta
#16
Karl Kirjutas:Kas netis on kuskil pädevat tabelit, kust näeks täpselt mis küünlad sobivad jne. Hetkel mulle pakutud sõbrahinnaga Denso küünlaid, 152 eeku tk....... suht karm Rolleyes Platinum küünlad, see pidi hinna tegema selliseks.

arvan,et mb liigub väga hästi õiget marki beru ja bosch iga u 40eeku tk.
Vasta
#17
Mootori kood 119970 12 021688
Vasta
#18
Palun, valik on lai:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#19
v6sa Kirjutas:Palun, valik on lai:


Eusa_clap
Vasta
#20
Denso pakutavatest küünaldest sobivad sinu kanuule "tavalised" Q20P-U ja Iridium IK20 ning IRIDIUM TOUGH VK20Y

Platinum küünlad Denso ei tooda Retard

NGK küünaldest ma hoiaks eemale, võibolla on nüüdseks kvaliteet paranenud, kuid ma endiselt ei usalda.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne