Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snowboarding
#1
Big Grin 
Palju siis ka klubis lumelaudureid on? Või üldse huvilisi?

Ja siis selline tore asi, et korraldate kll talvepäevad kõrvemaal, mis on iseenesest tore, kuid taaskord üks üritus Tallinna külje all :wow: et kui on soov ikka üle-eestiliseks saada, võiks kasvõi sammukesegi sealt kaugemale tulla Confusedmile: ...... ja siis ka siinsete inimestega veits kontakti luua .. kasvõi Võru fännid, kel tundub juba tore asi toimivat ... mis oleks väga toetav klubile.

Mäel kohtume ehk kunagi Cool
Vasta
#2
Kriss Kirjutas:Palju siis ka klubis lumelaudureid on? Või üldse huvilisi?
Mäel kohtume ehk kunagi Cool

Paar korda olen alla tulnud nagu rakett, sirgjooneliselt:lol::lol:
Vasta
#3
Olen ka laudur. Mägedega tuuga Eestis. Just Trysilist tagasi. Smile
Apsik
-----------------
E300DT W124 (1992) 108kw 12v turbodiisel
E250T S124 (1992) 83kw 24v diisel
Vasta
#4
snowboarding on üks väga lahe talve harrastus...ainuke viga on see jah, et Eestis ple mägesid.
Vasta
#5
Mersuvend Kirjutas:snowboarding on üks väga lahe talve harrastus...ainuke viga on see jah, et Eestis ple mägesid.


Nähh .. on jah selline väike mägi. Aga kui esimene laks laua muretsemisega ühele pool saanud, sis käib Kuutsekas kll, ka Munakas ja Kütikas ajavad asja ära ... õppimiseks täitsa OK. Järgmisel hooajal saab juba kaugemale minna.
Vasta
#6
ma lähem peatselt Himosele.. pole elusees mäel käinud. Tongue
...
Vasta
#7
Andres Kirjutas:ma lähem peatselt Himosele.. pole elusees mäel käinud. Tongue

Sa jääd ellu ... seal on ka suht väiksed künkad. Ja kui lastemäest alustad, siis saab sõitmise selgeks kll. :tongue:
Vasta
#8
Kriss Kirjutas:
Mersuvend Kirjutas:snowboarding on üks väga lahe talve harrastus...ainuke viga on see jah, et Eestis ple mägesid.


Nähh  .. on jah selline väike mägi. Aga kui esimene laks laua muretsemisega  ühele pool saanud, sis käib Kuutsekas kll, ka Munakas ja Kütikas ajavad asja ära ... õppimiseks täitsa OK. Järgmisel hooajal saab juba kaugemale minna.

Eelmine talv sai Kütiorus selg siniseks lauatatud, enam ei taha nii hullata :bigsmile:  seekord olen piirdund suuskamisega Haanjas, aga võistlusi Kütikal ikka käind vaatamas igal aastal, cool teema siiski :wink:
setud sõitsid seciga
Vasta
#9
Eriti vana teema Big Grin aga võtame ülesse, kuna talv on niiöelda käes Wink
Mina sõidan lauda Smile
ja kusjuures, kui siin neid sõitjaid rohkem kokku saab, võiks miskit plaanida, kas kuutsekale või väljamaale minna Smile
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#10
Kõigist spordialadest on mullegi snowboarding kõige rohkem meelt mööda ja ei jõua juba ära oodata, millal see lumi üxkord maha tuleb. Lumelauaga sõitma õppisin omal käel Slovakkia mägedes. Algajale parajalt järsud künkad seal Badgrin Terve esimene päev möödus kukkudes - küll kõhuli, küll selili, aga siis sain tunde kätte ja olengi nüüd sõltuvuses. Mis meie küngastesse puutub siis jah, eriti pikka liugu ei saa, kuid hüpped ja trikke saab ikka sooritada. Kahjux trikke veel eriti ei oska. Ka on võimalik ühendada MB-d ja snowboarding talvel näitex mõnel lennuväljal. Autole köis taha ja saab sõita küll.

Kuutsekale või Kütiorgu on see talv kindlasti plaanis minna kui lumi maha tuleb. Ka välismaale võix mingi grupi huvilistega minna kui kulud sinna 5000.- kanti saax jätta.
Vasta
#11
Ise ka suur lauahull. Sõitnud 3a, õppisin Soomes. See aasta plaan siis Norrasse ja Soome jõuda. Eks Eestiski ka kuskile, kuutsekale või kuskile. Varustus olemas kõik.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne