Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benjihüppe huvilistele soodne võimalus
#1
See laupäev siis siis hea võimalus Tallinna külje all soodast hüppeid teha kellel huvi, hüpe maksab 200 eeku. Samas ka laat ja muu tants ja trall, tere tulemast!

http://www.artaxis.ee/zope2/ra/galahad/f.../2317/3081
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
Kuram, ei tea, kas julgeb, peaks kõigepealt langevarju ära proovima Confusedhocked:
A mine sa hullu tea, võib-olla isegi hüppab?
perpetum mobile
Vasta
#3
Mina ei hüppa vaatamata soodsale hinnale, kardan kõrgust.
Tütar lubas küll hüpata kui välja teen hüppe.Confusedilly:

Aga laadale ikka minek, väidetavalt pidi tulema korralik laat ilma Poola ja muu riikide jamata, kodumaine käsitöö jne.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Soovitan minna hüppama , kes pole proovinud.Ise olen teinud hüppe 75 meetri kõrguselt ja jäin rahule.Võiksin korduvalt hüpata kui keegi maksaks mulle 200.- hüppe eest.

NB! Pange igaks juhuks tumedad püksid jalga.:lol:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#5
Täna see siis ongi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Manualid jagamiseks kõigile liikmetele/huvilistele canyondrift 1 2,329 08-07-2017, 08:35 PM
Viimane postitus: Werewolf
  20.05 Autoorienteerumine kõigile huvilistele! Minister 4 3,971 20-05-2017, 09:08 AM
Viimane postitus: Minister
  soodne autorent, ca. 6 tundi Westmark 8 6,319 20-09-2016, 07:29 AM
Viimane postitus: arcar
  Pildistamise võimalus Tartus (esialgu tuleva nädala jooksul) KirillD 0 1,856 11-05-2012, 01:17 PM
Viimane postitus: KirillD
  Treenimis võimalus mustamäel. Ardo 7 5,372 03-03-2009, 03:00 PM
Viimane postitus: Ardo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne