Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
autotelefon
#1
tere
tegemist siis vanema motorolaga (vist international 1000) ja ei saa seda kuidagi tööle. hankisin ka 5 voldi peal töötava sim-kaardi (ehk vana tüübi oma), kuid kui kaart sisse panna, ütleb ainult Sim karte prüfen (vist oli nii).
kas keegi oskab nõu anda?

tänan tähelepanu eest
Vasta
#2
Mis auto peal see telefon? Markidest ei tea suurt midagi, kuid 126 oma olen uurinud tarkade käest, väidetavalt ei saa tööle.....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
tel on 124 (88a) peal ja eelmise omaniku käes funkkas küll, aga unustasin küsida, mis imekaart või asi tal seal oli, nüüdseks on juba kontaktandmed kah kaduma läinud kahjuks.
Vasta
#4
umm Kirjutas:tel on 124 (88a) peal ja eelmise omaniku käes funkkas küll, aga unustasin küsida, mis imekaart või asi tal seal oli, nüüdseks on juba kontaktandmed kah kaduma läinud kahjuks.

Kindel, et tegemist on ikka GSM'iga ?

Wikipedia pajatab sedasi:

"The first GSM network was launched in 1991 by Radiolinja in Finland"
http://en.wikipedia.org/wiki/Gsm
Vasta
#5
ei no jaa, seda küll. ainult, et tegemist ei ole tehase poolt paigaldatud seadmega. ühel kunagisel bmw-l oli mul täpselt sama sai peal ja see töötas küll gsmis.
Vasta
#6
Käi oma murega Tevalos... Vennad teavad mis viga Tongue
Vasta
#7
tänan vihje eest, astun läbi
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 autotelefon varastatud Glass3 0 1,573 12-07-2013, 07:18 PM
Viimane postitus: Glass3
  w210 2001a AUTOTELEFON??? rolka 0 1,935 05-07-2012, 10:51 PM
Viimane postitus: rolka
  K: w124 autotelefon BlackLady 6 4,963 11-07-2010, 02:13 PM
Viimane postitus: arturmalcik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne