Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tartu Rattamaraton
#1
http://www.tartumaraton.ee/index.php?sis...=est&id=50
Kas MB huviliste hulgast sinna minejaid ka on?
Soovitan minna .Ega ei pea ju kohe pikka distantsi sõitma minema,piisab ka lühikesest(40km).Ja et täit naudingut saada ei pea ju sõitma silmad punnis,pärasool meetri jägu taga tilpnemas,vaid rahulikult pedaalides linnulaulu kuulata.See et jalad vahest krampi lähevad ja pildi kohati mustaks kisub,pole hullu-läheb üle.Ilm on kõigil üheksal korral ürituse ajal ilus olnud,loodetavasti on ka nüüd.
Tartus siis kohtume või kuidas?
Kõik sadulasse! Igale lõpetajale medalikoht garanteeritud!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#2
Tere ka minu poolt. On kolm aastat juba pikal distantsil käidud, ei ole ka see aasta plaanis vahele jätta kuigi treeningut on enam kui vähe. Ja ilmaga on tõesti vedanud, seega lähebki lihtsalt ilusat ilma nautima, väikest võstluslikku "adrenaliini" koguma ja oma vanale rattale päikest näitama .).
Aivar
Vasta
#3
Olen ka rohkem sõidunautija kui kihutaja.Võimed ei luba kihutada.Mis kohal sa eelmine aasta scrat-Aivar olid.Mul oli tagasihoidlik 1571.koht.Aeg oli nats üle 4ja tunni.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#4
Tervist!
Ise arvatavasti joonel pärast paariaastast pausi, aga ikka tulistamaBig Grin
Niiet joonel näemeWink
Vasta
#5
s6idufriik Kirjutas:Tervist!
Ise arvatavasti joonel pärast paariaastast pausi, aga ikka tulistamaBig Grin
Niiet joonel näemeWink

Kui hästi sa siis viimane kord UZI?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#6
Kohad olid muidu 79, 33 ja viimane kord oli toidumürgitus või midagi, igastahes siis mingi 300-ga midagi. Pärast seda aastat sai ka hakatud rohkem auto remontimisega tegelema Big Grin
Vasta
#7
Noo mul ikka enam kui tagasihoidlik tulemus 2416. koht. Aga eesmärk on olnud alati lõpuni jõuda, mitte võistelda. Võistlusmoment oli alles veel siis kui distants 63 km oli, siis läks pikemaks ja tekkis üldse kahtlus kas osalen aga osalesin ja ei kahetse.
Vasta
#8
Ega minu meelest on ka põhiline ikka asja mõnuga võtta. Ja startides juba kolmandast boksist, ei jõua ette enam niikuinii. Tunda rattasõidust mõnu!
Vasta
#9
Mina vast olen võistleja, praegu treenin jalga lahti peale 2 aastast sõidupausi. Mis seal salata, suht keeruline on Smile)
perpetum mobile
Vasta
#10
Eelmine nädal tegin uue profilepingu-seekord Eesti tiimiga.Nädalavahetusel sai uue tiimi värvides vähe tõsisem treenig tehtud koos sõprade-sugulaste-pereliikmetega.Kõrvemaa on igati sobilik paik selleks.
Kuidas siis konkurentidel läheb?
Rauntz,pajatad äkki lähemalt oma kokkupuutest rattaspordiga.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#11
Kes siis kindlad minejad on?Mis numbrite all stardite?
Endal stardinumbriks 1369.
Eesmärgiks on lõpetamine vähemalt-umbes sama koha peal või ajaliselt alla 4-ja tunni.Kui eesmärgi täidan ligilähedaseltki siis olen praeguse "treenituse"(ei ole rattal praegult seda minekut)juures ikka kõva kutt küll.
Kohtumiseni joonel!

PS.Ega keegi mu eelmist postitust ju tõsiselt ei võtnud?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#12
Mineja ikka, ja kõva kutt olen siis kui praeguse treenituse taseme juures lõpetan, joonel näeb.
Ps. Postitust võtsin esialgu tõsiselt, hiljem musta huumorina vaeste kaasvõitlejate arvelt:biggergrin:
Vasta
#13
Veidi teemast mööda, aga isand Lõoke ilmselt teab rääkida. Kas tänapäeval siin põhja eesti pool veel jalgratta orienteerumist kah korraldatakse ? Vanasti olla kuulu järgi miskit tehtud, aga kuda nüüd lood on ?
Vasta
#14
h2x0r Kirjutas:Veidi teemast mööda, aga isand Lõoke ilmselt teab rääkida. Kas tänapäeval siin põhja eesti pool veel jalgratta orienteerumist kah korraldatakse ? Vanasti olla kuulu järgi miskit tehtud, aga kuda nüüd lood on ?

Korraldatakse küll.Orienteerumis teisipäevakutel on ka rattaorienteerumise rada sees.Aga neil hakkab ka vist hooaeg läbi saama.Sirvi seda -peaksid midagi ratta kohta (RO) leidma .
http://www.oknomme.ee/
Olen ka tahtnud proovida aga pole veel õnnestunud.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#15
Ilma prognoosi järgi lubatakse tuult, vihma ja ka jahedat. Pole just nii suur ratta sõber, et sellise ilmaga sõitu fännaks, seega sõitsin täna pika 87km tagurpidi Elvast-Otepääle läbi.
Kui vihma juurde tuleb lähevad mõned kiired lõigud ikka päris libedaks, seega ettevaatust ja ka edu kes sõitma otsustavad minna.
Vasta
#16
Praegu välja vaadates on tõsine kahtlus kas lähen, ikka räme ilm rattasõiduks ja kuna selline pooleteramees olen:biggergrin: siis ei tea. Kas olen ainus kahtleja?
Vasta
#17
Minul on suuremad probleemid rattaga ja ei ole 100% kindel, kas saan korda või kuskilt ratta. Et noh... ei ole mõtet minna rattaga ujumaTongue Mida hullem ilm/raskem sõit, seda paremini maitseb pärast õlu.
Vasta
#18
Õlu läheb niigi päris hästi, selleks pole küll tarvis päev otsa pedaale sõtkuda:biggrin:
Aga mida mina spordist tean.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#19
Tulgu või pussnuge,mina olen joonel.Ärge te ilma pärast seda pulli küll ära jätke.Eks ta raske(muidugi mitte täitsa raske sest ostsin Power-Gel-iUZI) ja kukkumiste rohke saab olema.Üritan anda endast parima ja õnnestunult(elusalt ja enamvähem tervena) lõpetada.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#20
Tehtud!
Ilm oli nagu alati ideaali lähedane.Rada oli kohati nii porine et päris raske oli ennast püsti hoida.
Eesmärkidest ja täitmistest:
Tahtsin lõpetada vähemalt 1369 kohaga-lõpetasin 736 !
Ajaliselt tahtsin sõita alla nelja tunni- aeg:4:01:43,2. Arvestades tingimusi rajal võin selle ajaga igati rahul olla.
Naine ja poeg sõitsid ka igati tublilt .Poiss oli lühemal distantsil(40km)umbes 120-es.

Kuidas konkurentidel läks?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Klubiga Tartu Ahhaa keskust külastama indrek 0 1,995 07-03-2016, 01:04 PM
Viimane postitus: indrek
  Lähme rukist lõikama! Ehk III Tartu Autode Orienteerumine kaica 0 2,179 30-08-2011, 02:06 PM
Viimane postitus: kaica
  Tartu grill 26.08 2011 HotPapa 8 6,989 29-08-2011, 04:51 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Tartu Autoklubi Drag Series (eelinfo) veedler 6 6,371 07-04-2010, 12:04 PM
Viimane postitus: veedler
  Tartu mersuklubi kokkutukek:D T6nu 13 7,873 12-05-2008, 10:37 AM
Viimane postitus: scrat
  Tartu koos istumine Imret 4 3,558 26-09-2007, 04:40 PM
Viimane postitus: v6sa
  Tartu Rattamaraton Lõoke 2 3,092 18-09-2006, 09:46 PM
Viimane postitus: Lõoke



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne