Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plaanis osta W124 kuid...
#1
Tervitused siis

Tahtsin küsida,et on mingit vahet kas auto 85,86...või siis 88,89,90
lihtsalt selle pärast küsin,et kunagi sai 85 a 230e-ga sõidetud....ja nüüd hiljuti proovisin 88 a ja 89a 2,5 diislit...ja võib-olla olen ma lihtsalt tola....aga kuidagi jäi selline mulje et need uuemad diisliga maanteel vaiksemad (ühtlaselt 90-100 sõites)

olen ise üsna võhik sel alal,et kas toimus vahepeal mingi uuendus vms
ühe puhul võib-olla see et automaatkast (89a masin)

aga teine diisel oli küll 5 manuaal...ja bensukas 1 käigu võrra tagasihoidlikum Smile
kõik kolm korralikud autod

seda tean küll et 90+ hakkab asi muutuma...aga need ei ole minu rahakotile paraku vastuvõetavad antud hetkel...nii 30 kilo eeki võiks see Koidulate kogu olla :hump:
Vasta
#2
Põhjusmõtteliselt on auto ise sama. Diiselmootor kohe kindlasti.

Vahe tuleb suure tõenäosusega just eelmiste omanike autopidamisharjumustest. Kaks sama aastakäigu ja odomeetrinäiduga autot võivad olla täiesti erinevadConfusedilly:
Vasta
#3
Diiselmootor vali võimalusel suure töömahuga, vähemalt 2,5 parem kui 3,0 Suurem mootor töötab ühtlasemalt ja noh sõidab kah nati paremini.
2,0D jääb maanteel möödasõiduga hätta, linnas veel kuidagi kannatab liigelda.
Kütusekulu jääb ka 3,0 mootoril sinna 9-10l kanti keskmiselt.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
Võib-olla tõesti oli see 2.3 mootor siis kevhamas seisukorras...
ja mis mootoritesse puutub siis oligi endal plaanis diislitest alates 2.5...bensukat tahaks isegi rohkem tegelt (kas siis 2.0 või 2.3) aga kõige olulisem ikka seisukord...ennem sõidan 2.0d ka kui hooratud 3-segaUZI

Küsiks teie arvamust...et kas 30 k eest saab siis miskit asjalikku ülalmainitud mootoritega ja aasta nr-tega ?

Teemast nüüd veidi kõrvale kaldudes...vaatasin üht 126-te(300 se) kah Smile
25 k ja puha...ise ta väidab et korralik...mingi triip oli kuskil kere peal muidu vist roostet pole,tehnika pidi ka ok olema,ei kolise ei nagise....aastakäiguks 85...
üldiselt ...mul ei ole vist mõtet loota...kuigi tahaksConfusedmash:
selle raha eest 126-te ikka ei osta vist :tongue:
Vasta
#5
Hea tahtmise korral leiab mõne w124 kupeegi...iseasi kas nendega sõita ka kõlbab :lol:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?..._missing=1

See valge on mingi vana kuulutus juba...siit foorumist leidsin lingi kuskilt:tongue:...värv võiks küll teine olla,aga samas suvel sees parem olla... kupee ja 2.3 mootor ja väidetavalt ka heas korras...pole teada kas üldse müübki seda enam

nu see lilla...jamh...ei vea nede värvidega tänaConfusedilly:...olen seda konkreetset autot mõnda aega jälgind...algul oli hind 50 kilo

ja siis veel selline auto


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Seda viimastki jälgitud...tundub korralik olevat...ennem oli tal kirjas mis kõik välja vahetatud jne...kere kah aastake tagasi värvitud ja aasta nr 86 sellel (kuskil mujal oli ka see kuuulutes...täpselt ei mäletagi kus)
Sinised pirnid eesRolleyes
Vasta
#6
'85 - '89 oli 1. seeria, '89 - '93 oli 2. seeria ja '93 - '95 oli 3. seeria, auto sai esimest korda just siis ka E-klassi nime. Viimased kindlasti kõige paremad, ilusama ninaga ka juba. 2. seeriale lisandusid küljeplastid + rohkem puitu salongis, ning paremad istmed. 3. seeriale lisandusid ka mitmeklapitehnoloogiaga mootorid. (kuigi 300E-24 oli juba ka 2.seerial)

Minumeelest pole mõtet osta 1. seeria autot, kui just ülivägakorraliku otsa ei satu (mis on pigem võimatu, kuigi mõnda on ikka nähtud ka). Ma ei tea mida peale istmete ja heliisolatsiooni veel muudeti 2. ja 3. seerial, aga igaljuhul on nendega kuidagi parem sõita.

Vigu olulisi ei esine, kui just suurest läbisõidust kulumist pole.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#7
Jutt on hea:hump:,aga raha pole Smile
Eks ma proovin vaadata teise seeria vanemaid mudeleid (mingi 90,91 siis)
nagu praegu selgus auto 24 piiludes...siiis ei leia suurt midagi...seesamune lilla kupee ja vist oli veel midagi...odavamad tavaliselt räimed ka :bash:
ilmselt peab ikka esimest seeriat vaatama...või kui tõesti see vahe nii suur on...siis peab veel ootama ja raha kogumaAngry
Vasta
#8
No, vahel harva juhtub, et on 1. seeria häid autosid saada. Eestimaale satub nii 1 eksemplar aastas umbes, niipalju, kui turgu 7 aastat jälginud olen.

Samas - need pole ka mingid odavad siis, aga on iga kell oma hinda väärt.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#9
Sa võid minu oma ka ära osta. Hinna osas ma usun, et saavutame kokkuleppe! http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Ainsad hädad hetkel oleks, et kindlustus ja ÜV saavad läbi.
Vasta
#10
kui teed pakkumise siis parem oleks saata privaatsõnum...
Vasta
#11
Kui kalliks selline avarii  võiks minna(kui ise ei remondi)?

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#12
Sellel võib olla sild kõver ja/või kere kõver. Kuid pildi pealt ei oska ju keegi öelda, palju võiks kokku minna. Proovi sõita, vaata üle ja siis otsusta.
P.S. Ma ARVAN, et ainuüksi selle uus tiib maksab juba 5 kilo.
Vasta
#13
Käi vaata parem SEE üle. Kahtlaselt odav aga ma arvan, et kindlasti parem variant kui see pauguga ülesse ehitada.
Turbo
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 186 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 154 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 377 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 219 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 286 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,805 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 389 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 642 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  W124 -> W213 (ekraan jne) nostromo 4 731 08-01-2022, 04:44 PM
Viimane postitus: kaupo51
  w124 Robin03 0 538 10-11-2021, 02:02 AM
Viimane postitus: Robin03



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne