Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otsin Pulma-autot
#1
Tere raffas.

Siuke mure et vaja oleks 20. Oktoober. 2007 pruudi ja peigmehe veoks autot.. Ise näen oma silmas ette mõnda SEL-i või siis mõnda kenakest muud MB lipulaeva... kui leidub siis milline ja palju kulu oleks? Limusiin on juba liialt tavanähtus ja eks ole klubilistele ka kenaks reklaamiks milleks me suutelised oleme.. Mis arvate?

Hmm ja peigmeheks satun ma ise mitte seda et tahaksin lihtsalt autot vaid ikka juhti ka !!!!:lol:
Vasta
#2
Andsid alla ja lased rõnga ninna endale panna jah? :evil:
Ok,nali ( või kadedus, ise kooselu 17 aastat harrastanud ja 2 tütartki olemas, kuid rõngast pole).

Kui minu "kanuu" (sõna autor Kuld) oktoobris sõitev ja alles ning peaks sobima, saaks ikka. Kui huvi, siis PS või 5035130.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
nu ex siis hetkel paneme su listi. kes teab 2kki tuleb veel `kanuusid` pakkumiseks.
Vasta
#4
tegelikult on mul sama häda. 18-20 august. Juhti vaja pole, annaksin asendusauto Si omanikule. Aga sobilikum oleks vähe uuem sõiduk.
...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne