Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minek Saksamaale.
#1
Tere,
Lugu selline, olen juba mitmeid Mersusi üritanud Eestist leida, tulutult. Käest kätte, soodsalt - praktiliselt võimatu. Kui ma nüüd 2 järgneva kuu jooksul midagi väga head ei leia, leiab aset alljärgnev, kuid miski pole kindel!

Minek Saksamaale, Septembris, kes jahib taga ööbimisi 5* hotellis ja luksust, ei aitäh. Kuupäeva täpselt täpsustada ei oska. Läheks minu masinaga, Opel Vectra '91. Vana masin, pole ka just teab mis mugav. Neljakesi autos oleks normaalne, kannatatav. Ühe jutiga Saksamaale (väiksed peatused loomulikult.) Kütust kulub edasi-tagasi sõiduks paarsada liitrit (umbes).

Iseenesest mõistetav: Teeme mingi kindla summa (arutada tuleb.) Teatud punktist teatud punkti ja see maksab niipalju. Kanaema ei saa ka mängida, saate ise ka ju aru.

Kordan veelkord, miski pole kindel!

Miks ma räägin sellest nii vara, kuna inimestel on kool / töö, vaja koguda raha, saab mingil määral ette planeerida. Ma aegaajalt annan teada mis olukord siinpool on, kas olen midagi leidnud või mitte.

Edasine arutelu oodatud, küsimused, plaanid, ja kindlasti ka see, kas oleks valmis kaasa tulema, kui tuleb välja, et on minek.

Kristjan

EDIT: Keegi asjalikum võiks juba ära ka öelda, millised on vajalikud kulutused, et saaks ostetud autoga Eesti poole uhada, ülevaatused, ARK? Minu andmed pärinevad aastast 97, seega objektiivsusest pole lõhnagi.
Vasta
#2
100 eur on kusagil transiitnumber...
perpetum mobile
Vasta
#3
Streetrace.org abiks, seal palju "saksa" jutte
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Saksamaale registreerumine (7-11September)) indrek 16 9,794 12-06-2020, 01:15 PM
Viimane postitus: indrek
  Saksamaale Juuni 2017 indrek 11 10,465 15-05-2017, 02:45 PM
Viimane postitus: indrek
  Saksamaale juuni 2016 indrek 11 10,167 15-04-2016, 09:21 PM
Viimane postitus: MB Rider
Exclamation Reis Saksamaale (suvi 2009) /// AUTODEGA indrek 40 33,800 08-03-2009, 12:05 PM
Viimane postitus: tank



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne