Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klaaside toonimine Tallinnas?
#1
Tere, oleks vaja oma 124-jal toonida lasta tagumine klaas ja tagumiste uste klaasid, palju selline värk võiks maksma minna ja kus tehakse korralikut?:cool_rsvd:
Vasta
#2
Helista mulle järgmine nädal ja saad hea hinna ja kvaliteedi.

5035130
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Karl kui vaba aega tekkib ehk arvestad ka minuga?
Kutsikast saab ykskord koer !
www.autod.pri.ee
Vasta
#4
sõidauto tagaosa 1700.-
koos esiklaasidega 2000.-

väikebussi tagaosa 2500.-
koos esiklaasidega 2800.-

55692338 Reimo
Vasta
#5
noup Kirjutas:Karl kui vaba aega tekkib ehk arvestad ka minuga?

Minu vaba aeg ei puutu asjasse, lihtsalt töötan "Windroxi" kõrval ja klubilistele olen ikka sebind sealt head hinda, kvaliteet niikuinii garanteeritud. :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
1700 ohohohh... ma arvasin et 1000 kandis on hea hind.. alati lasknud endale 700 - 1000 kandis teha..
@ karl ikka puutub vaja ju sebida :tongue:
Kutsikast saab ykskord koer !
www.autod.pri.ee
Vasta
#7
salinas on ok firma, garantiitšekk isegi anti
Mercedes-Benz E240 2000
Vasta
#8
Ma kavatsen vist ise toonida, A-Autoklaasist saab toonkilet hinnaga 200.- m2 ja mul kulub seda u 3 m2 mis teeb 600.-. Kui lasta toonida võib sinna jah mingi 1000.- töörahax arvestada vist. Nii, et kui mul isegi esimene kord p****e läheb saan veel teist korda kah katsetada ja ikka veel jääb raha üle. Nüüd tänases Autolehes on ka mingi jutt klaaside toonimise osas ja vist ka väike õpetus kuidas seda teha (pole veel lugenud). Olen korra näind kuidas proffessionaalid seda teevad ja ega see nüüd väga raketiteadus kah pole.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#9
egas ise kah teinud aga nupp ei jookse kuidas tagumist katta.. et see siis peaks koosnema kahest osast aga millegi pärast kippub vahe , vahele jääma.. Külje klaase sai ise kah toonitud.. ja päris ok töö.. ainuke asi mis peab vaatama et klaas üli puhas oleks..
Äkki keegi juhendab tagu oma kohta?
Kutsikast saab ykskord koer !
www.autod.pri.ee
Vasta
#10
Sai kiletamisega alustatud mingi 95 aasta ja siiamaani vaikselt kiletan autosid. kui ikka enne teind pole siis läheb ikka üksjagu algul kilet (raha) aiataha.Tagumine klaas pannakse ikka ühest tükist lihtsalt teda töödeldakse fööniga enne paigaldamist kui on kumer klaas. Lihtsam ja tulemus ka silmale ilus vaadata kui korralikult tehtud. Seda po**ot on liikumas küllaltki palju nii et minu soovitus on küll lasta teha asjatundjatel või vähemalt nende juhendamisel. Teevad ka head tööd: http://www.tumeklaas.com/tumeklaas.php?cid=hinnakiri
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#11
Tagaklaasi jaox lõikad kile välja ühes tükis ja paned algul klaasile sedapidi, mis pidi ta minema peab (jälgi akna kumerust ja kile kumerust rullis) aga liimiriba katvat kile ära ei võta. Ennem tuleb muidugi klaas puhtax teha ja seebivee või spetsvahendiga katta. Seejärel hakkad fööniga kilet soojendama ja keskelt väljapoole siledax/kumerax siluma. Kui kile kenasti vormitud on võtad selle pealt ära ja puhastad klaasi uuesti ära ning katad jälle seebiveega või spetsainega. Siis asetad kile akna peale ja silud ta veel kord fööniga üle, et ta perfektselt klaasil olex. Seejärel lõikad üleliigsed ääred ära. Lihtsam on tervet protsessi teostada siis, kui klaas ei ole liimitud vaid tihendiga ja selle saab eest ära võtta.

NB! Olen seda protsessi näinud vaid üx kord ja ei garanteeri, et kõik 100% täpselt meeles on. Kui võimalik soovitan ka teil endal jälgida kuidas profid seda teevad veendumax, et mu eelnev jutt paika peab ja kui see mõnda viga sisaldab siis neist hoiduda. Ja vead ka siin ära mainida, et järgmistel DIY inimestel lihtsam olex.

Endal tõenäoliselt see protsess ees see nv, nii et järgmine nädal oskan täpsemalt veel kommenteerida kuidas õnnestus.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#12
Ma igatahes lasin teha, ise tegemine on siuke paras nuss, eriti, kui pole veel teinud. Kahest tükist ma küll kile ei paneks vahe jääb tõesti näha ja see pole ilus.
perpetum mobile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Autoseiklus Hajutus 27 – Fotojaht Tallinnas 25.01-05.02 Minister 3 607 06-02-2023, 06:51 PM
Viimane postitus: Minister
  Autoorienteerumine - Fotojaht Tallinnas 05.05.22 Minister 2 517 06-05-2022, 12:10 AM
Viimane postitus: Minister
  Autoseiklus Missioon #2 – Fotojaht Tallinnas 17.12 Minister 1 566 14-12-2021, 10:58 PM
Viimane postitus: Minister
  Uus autoseikluste sari Tallinnas - Missioon #1 alustab! Minister 0 666 04-10-2021, 09:25 PM
Viimane postitus: Minister
  Juba homme - AO Talvekarika 5. etapp Tallinnas 01.02! Minister 1 1,643 31-01-2020, 01:14 PM
Viimane postitus: Minister
  Suur Autoseiklus Tallinnas 10.04 Minister 0 1,581 27-01-2020, 06:40 PM
Viimane postitus: Minister
  29.10 Seiklusorienteerumine Pelgu Peitus 3 Tallinnas Minister 1 2,299 28-10-2019, 02:38 PM
Viimane postitus: Minister
  JÄÄB ÄRA - Retro Night Race 29.06 Tallinnas Minister 2 2,362 26-06-2019, 09:15 AM
Viimane postitus: Minister
  Kelle SL R129 mädaneb tallinnas. OTSIN OMANIKKU k2rpman 0 3,697 24-03-2019, 05:39 PM
Viimane postitus: k2rpman
  15.11 Autoorienteerumine Tallinnas (tulemused/teekonnad) Minister 3 2,925 16-11-2018, 03:29 PM
Viimane postitus: Minister



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne