Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz 320 CE 162kw 1992.a. - Andres
oled ikka edev kyll
56562200
Hea kvaliteediga pildid ja kenad naisterahvad.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Tegelikult soovisid neiud pilti autoga mitte autoomanik pilte neidudega Smile
Ja tehti 4h pilti eile... Mitte ainult autos ja selle ümber vaid ka ühel laeval, rannas, vanalinnas jne jne. Selline pikem fotosessioon ikka.

Mina tegin peamiselt peegelkaameraga klõpse... Need on ilmutamata veel.
...
päris sjugaanovi mõõtu välja ei anna, aga täitsa ilusad pildid! Confusedilly:
Ai, ai Andres :biggrin:
Tundub , et peab endaled ka kupee hankima vist kui neiud ise pildistada juba tahavad :biggrin: minu lemmik pilt :[Pilt: attachment.php?aid=1111]
Pole midagi öelda .. ikka tõsiselt ilus näeb see Mercedes-Benz välja küll.....

aitähh Smile
Minu tehtud on 3 viimast pilti. st need vanalinnas. seks aaks oli mul 35mm peegelkaamera vilmid otsas. ühtegi neist kolmest heaks ei pea... paar stiilipilti on küll mis on ästi välja kukkunud, kuid nendel pole just väga palju autot peal. kui kedagi uvitab siis võin üles panna.

täna tulid juba küsimused ühelt neiult, et eitia milla jälle sõita saab jne Tongue

Parempoolse neiu (kes kõrvalistuja kohal istub) isal on uus 6ne bemm. Aga miskipärast sellega koos pilti teha ei tahetud. Ju issi ikka oleks andnud.

Tundub, et naistele läheb ikka peale. Meestele ka. Tutikas outback oleks väidetavalt üle katuse käinud tänase proovisõidu ajal tehtud manöövrite ajal.


Homme kl 5 saab taha ka teise KONI alla ja siis on ees 70/70 taga 85/85 vedrustus. + muidugi tutikad ORIGINAAL vedrud. Kibekähku tahaks ette uued 225 rehvid saada. tagamised 245 on esialgu piisav, kuid järgmine suvi 255 vast.

Samas avastasin piltidelt, et juhi pool on pime ees ja luku südamikku pole uksel. kõrvalistuja pool aga on. krt silber ei suutnud tarnida ja pärast unustas. no mis parata...


Mis peamine auto juures on aga sisu. Superheas korras lihtsalt. Ja nüüdseks 2 nädalase vahega kantud peale ka 2 kihti nahahooldusvahendit ja akkab teine vaikselt pehmemaks minema. Enne oli ikka irmkõva ja praokesi akkas vedama, sest jumal teab millal istmed viimati hooldust said. St istmed + pähkel + turvavööde kelnerid võluvad koheselt südame.
...
no mida iludused...:bisou:

Kobedaim 124 kubee, mida ma oma silmaga näind, Eestis teist sellist eriti ei usu olevat!
Endal ka plaanis sec`il välimus käsile võtta, kuid vist mitte suvel selleks aega ei leia
setud sõitsid seciga
ei ole. kohe päris kindlasti. matinaatorile meeldis ka aga tal võrdlusmoment pole just parim Tongue

olen oma silmaga paremat kupeed näinud. viimsis. cls lorinseri velg oli all. või miskine omapärane asi igatähes.
...
Eile said tagamised amordid ka vonksu. Üks kolises. Nüüd 2x KONI Special, üks täitsa tutikas teisel ca 20 000km ees. Hea vaikne on sõita ja juhitavus...
...
huhh.. 2 tuuningut ühe päevaga

1) peeglivaras ei saanud parempoolset kätte, 3 suurt pragu sees. kõik muidu töötab. Pakkuge uusi - soojendusega ja elektrilisi

2) hea inimene Kert kiskus pidurid laiali, puhastas ära ja värvis kuumakindla värviga üle. castroli kobedamat sorti piduriõli pani ka.

Miskipärast on aga 15000km-ga ära surnud esimesed klotsid. Silberist soetatud kusjuures. Ikka täitsa pehmed tuleb tõdeda... uusi klotse võib ka soovitada.

Kunagi sai rallit sõidetud ka:
400m ET 15,0 (mitteametlik, paberileht kadus ära) 15,56 (ametlik)
1km top speed 189km/h

Ette ootavad paigaldamist uued pirnid (philipsi valget värvi +40%) ja sinna otsa muidugi ka kõik muud pirnid. Lihtsalt üks tuleklasi tihend lekib - tahaks selle enne korda saada kui kalli pirni sisse panen


Ja üleüldse läeb auto talveks sooja garaazi seisma. Pole vaja seda Eesti keemiat ja shitaseid ilmasid
...
Oled kindel, et tuleklaasi tihend lekib?
Minu autol lekkis näiteks tuleklaasi ja raami vahelt, sealt kus kohast klaas on liimitud (või sulatatud) raami külge. Tihend on tuleklaasiraami ja tule korpuse vahel. Hea lahendus korda tegemiseks on ka varuks:bigsmile:
S320 W140
Porsche 951 2.5
Porsche 951 3.0RS
Porsche 968
www.cmf.ee
tihend on mõranenud. vaja ainult korra eest ära võtta, seest ära puhastada klaas ja kuivatada ning pärast tihendi alkoholiga puhastamist silikoon prao peale panna. põle nagu kunsti Smile
...
tore tore. valgusfoori taga seistes tagurdati esivõre kõveraks. kapotijooned ka paigast ära. no mis teha. tundub, et tuleb uue tüübi kapott panna.

Sad
...
Aeg on edasi läinud, kupee garaazist välja aetud:

   

   

Liistud ja pamprid kerevärvi (matilt muidugi)
Roostetõrje, küljekarpide konserveerimine
Uued piduriklotsid- ja kettad
Pidurisuportid puhastatud määritud värvitud
e-klasse kapott
avangard iluvõre
ette: 225/45 Kumho ECSTA
taha: 245/45 Kumho ECSTA
Rehvid siis uued.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
...
Andres Kirjutas:ette: 225/45
taha: 245/45
Kui ette panna 225/45-17 siis n.ö. "friigid" kasutavad
taga 245/40-17.
Gre Kirjutas:
Andres Kirjutas:ette: 225/45
taha: 245/45
Kui ette panna 225/45-17 siis n.ö. "friigid" kasutavad
taga 245/40-17.
täpselt, asr hakkab pidurdama muidu... läbimõõt kummidel erinev.
ega ma sellise rehviga kaugele poleks jõudnud jah. all on 245/40 Smile
foorumi tehnilised iseärasused on natuke üle mõistuse minu jaoks. st see osa foorumist mis ei tööta...

kui auto viitsib vahelduseks käivituda, siis panen normaalsema iluvõre ette (6 soonega avangard on pagassis) ja piilarid võiks nahatamisest ära tuua.
...
:help:Ei tea ,kas silm petab aga viimastel piltidel tundub nagu oleks pill sul õrnalt sinakas,mitte süsimust
Kes teibituuningut teeb,sellel silm peast v�lja
www.liimpuit.ee
228KW
Rando 1 Kirjutas::help:Ei tea ,kas silm petab aga viimastel piltidel tundub nagu oleks pill sul õrnalt sinakas,mitte süsimust
kust sa välja lugesid, et süsimust peaks olema?
marek Kirjutas:
Rando 1 Kirjutas::help:Ei tea ,kas silm petab aga viimastel piltidel tundub nagu oleks pill sul õrnalt sinakas,mitte süsimust
kust sa välja lugesid, et süsimust peaks olema?

sor jah esimesel lehel kirjas, et tumesinine ja ei lugend seda algul välja ja pildid ,mis esimesel lehel on .seal paistab päris musta värvi
Kes teibituuningut teeb,sellel silm peast v�lja
www.liimpuit.ee
228KW


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 42 3,477 04-05-2024, 10:04 PM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 7 729 23-04-2024, 02:40 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 38 11,898 14-04-2024, 02:37 PM
Viimane postitus: Sman
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 54 6,978 04-04-2024, 11:58 PM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 5,246 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,538 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 33,815 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,760 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz W463 G55 AMG KOMPRESSOR 5.4 V8 368kW [2007] - nostromo nostromo 38 11,619 01-10-2023, 02:47 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz E220d 4Matic, S213, -17, Alkohoolik Alkohoolik 3 703 05-09-2023, 07:37 PM
Viimane postitus: Alkohoolik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne