Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diagnostika kohad.
#21
Käisin täna Soo tänaval diagnostis.
Hinnang: eks kõik sõltub mis autol viga ja kui keeruline vea leidmine, kuid mina jäin küll väga rahule. Nimelt auto puterdas tühikäigul ja viimasel ajal tikkus kiirendusel "katkuma". Vanem hallipäine meesterahvas kuulas mu mure ära, panij juhtmed külge ja 10 minuti pärast diagnoos: viienda silindri küünljajuhe peetis ja see on ka süütepooli ära rikkunud. Suhtles normaalselt ja näitas kõik arvutiekraanilt ära, et kus ja mida peab vaatama ja mis mida näitab. Minu poolt hindeks 5+

P.S. Sees oli ka jube tuttav SEC, kuid ei osanud seda kellegagi seostada.
Musta värvi, numbritähed ESC ja number ise vist 819 või sarnast. Tundemärgiks veel sumbutiots, see nimelt kandiline oli, õigemini ristkülik pigem. :-) Tagatuled olid ka tumedad, mitte ise lakitud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#22
Janis Silberist - ütleme nii, et elab vana rasva pealt. Suht tihti juba küsib teistelt meestelt - eriti kui uuema autoga tegu. Aga Janisel on ka Raveres firma, nii et mujalt tulijad saavad pilli sinna ka viia.
Teiste Silberi diagnostikute tase - eks te küsige mis kategooriaga mehed on (Silberi on iga aasta atesteerimine) Rolleyes - oskused ja töövõtted on VÄGA erinevad.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#23
R129 Kirjutas:Janis Silberist - ütleme nii, et elab vana rasva pealt. Suht tihti juba küsib teistelt meestelt - eriti kui uuema autoga tegu. Aga Janisel on ka Raveres firma, nii et mujalt tulijad saavad pilli sinna ka viia.
Teiste Silberi diagnostikute tase - eks te küsige mis kategooriaga mehed on (Silberi on iga aasta atesteerimine) Rolleyes - oskused ja töövõtted on VÄGA erinevad.

Olen teda Rakveres külastanud ja oleks ka seekord heameelega läinud, kuid tal seal pink katki...
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#24
Mina olen käinud Hiteh autoteeninduses Kadaka pst. 165a, väga rahul siiani.
perpetum mobile
Vasta
#25
Aga kuidas hindadega on ? Kus kallim ja kus odavam?
Muidugi sõltub tehtavast tööst, aga ikkagi mingi üldine ülevaade ?
Vasta
#26
Mina käisid Silberis ja olin ennast juba kõigeks valmis pannud. Kaebused

1. Pöörded kõiguvad
2. tundub et mingi küünal jätab vahele
3. kiirendusel katkub
4. käivitamisel viskab bensiini haisu tagant välja.

Diagnostika näitas, et lambda andur aga kuna olin selle just vahetanud ja see töökorras siis pidi midagi muud olema. Lõpptulemusena vahetati küünlad ära ja leiti õhu sisselaske torudes praod, kust tuli liigset õhku peale. Need asjad tehti korda ja sellega kadusid ka kõik probleemid.
Vasta
#27
cl600 Kirjutas:Mina käisid Silberis ja olin ennast juba kõigeks valmis pannud. Kaebused

1. Pöörded kõiguvad
2. tundub et mingi küünal jätab vahele
3. kiirendusel katkub
4. käivitamisel viskab bensiini haisu tagant välja.

Diagnostika näitas, et lambda andur aga kuna olin selle just vahetanud ja see töökorras siis pidi midagi muud olema. Lõpptulemusena vahetati küünlad ära ja leiti õhu sisselaske torudes praod, kust tuli liigset õhku peale. Need asjad tehti korda ja sellega kadusid ka kõik probleemid.

OT: Naised saunas rääkisid, et sul oli selles suhtes haruldane viga, et õhuleket ei olnud võimalik kohapeal töötaval autol avastada. Pragu andis ennast alles sõites tunda - siis kui mootor ennast väänas. V12 mootoriruum on ju nii tavaari täis, et ohohooo.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#28
coeng Kirjutas:Aga kuidas hindadega on ? Kus kallim ja kus odavam?
Muidugi sõltub tehtavast tööst, aga ikkagi mingi üldine ülevaade ?

http://www.hiteh.ee

Seal inf kirjas, miski 400 eek/h vist oli diagnostika.
perpetum mobile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Webasto diagnostika ja remont. Kus?.. kpokyc 3 7,475 08-08-2015, 11:30 PM
Viimane postitus: RMB
  Diagnostika Tartus? Hugo 5 5,687 29-03-2009, 02:12 PM
Viimane postitus: smuko
  diagnostika zzzolluzzz 14 8,877 25-02-2009, 11:39 PM
Viimane postitus: voodoo
  MB diagnostika.... 92S500 7 5,408 08-02-2009, 02:44 PM
Viimane postitus: kivialune



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne