Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üks natukese tõsisem teema
Autor Sõnum
Eero_S Ära (1)
MB Klubi liige

Postitus: #101
RE: Üks natukese tõsisem teema
See on üleüldse selline hea tekstiraamatu näide, kuidas pidu lõpetada.
1. Oma ajastu kohta normaalse võimsusega mootor, tagaveo otsas, mis algajale mahlamütsile ohjamiseks üle mõistuse käib.
2. Tehniliselt mitte korras auto, sest bensiin võtab kogu selle vähesegi raha ära.
3. Omadega otsas rehvid. Välimised servad tunduvad ok, keegi tagumistel sisemist serva nii kui nii ei vaata, kuna selle nägemiseks peab ennast natuke füüsiliselt koormama, kummarduse, kükituse või kaugemale jalutamise näol.

Üleüldse see rehviteema on suht valus. Foorumid on täis ilusaid autosi uhkete, kalliste, suurte velgedega, aga keegi ei raatsi sinna hiinlasest midagi paremat peale osta.

Karm reaalsus on see, et inimesed ei taha, ega suuda aru saada, et autot hoiab teel põhimõtteliselt kaks asja, mõistus ja rehvid. Ma olen püüdnud mõnele selgeks teha, et rehv ei ole koht, mille pealt kokku hoida, aga see on olnud tuulega võitlemine.

Meie seast peaks olema jah, kasutajanimi praegu ette ei viska. Kuna vahepeal oli edastatud valeinfot, siis muudan postituse õigemaks, kui õiget infot juurde tuleb.
(selle postituse viimane muutmine: 12-06-2017 03:40 PM Eero_S.)
12-06-2017 01:52 PM
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lahekas Ära (0)
Huviline

Postitus: #102
(12-06-2017 01:52 PM)Eero_S Kirjutas:  See on üleüldse selline hea tekstiraamatu näide, kuidas pidu lõpetada.
1. Oma ajastu kohta normaalse võimsusega mootor, tagaveo otsas, mis algajale mahlamütsile ohjamiseks üle mõistuse käib.
2. Tehniliselt mitte korras auto, sest bensiin võtab kogu selle vähesegi raha ära.
3. Omadega otsas rehvid. Välimised servad tunduvad ok, keegi tagumistel sisemist serva nii kui nii ei vaata, kuna selle nägemiseks peab ennast natuke füüsiliselt koormama, kummarduse, kükituse või kaugemale jalutamise näol.

Üleüldse see rehviteema on suht valus. Foorumid on täis ilusaid autosi uhkete, kalliste, suurte velgedega, aga keegi ei raatsi sinna hiinlasest midagi paremat peale osta.

Karm reaalsus on see, et inimesed ei taha, ega suuda aru saada, et autot hoiab teel põhimõtteliselt kaks asja, mõistus ja rehvid. Ma olen püüdnud mõnele selgeks teha, et rehv ei ole koht, mille pealt kokku hoida, aga see on olnud tuulega võitlemine.

Meie seast peaks olema jah, kasutajanimi praegu ette ei viska. 2 hukkunut, autojuht läks ka järgi, nooremal tüdrukul selgroomurd.

Ma just lappasin teemasid läbi ja ei leidnud meie hulgast..
On küll kasutaja "kodutu", kellel sama värvi kupee Lõuna-Eestis, kuid tal see diiseldatud ja ka numbrimärk ei klapi. Samuti on kasutaja täna hommikul foorumis käinud.

Patustan - ilma Mersuta Mersusi piilumas.
12-06-2017 02:02 PM
Eero_S Ära (1)
MB Klubi liige

Postitus: #103
Kusjuures ma lappasin ka ja ma ka ei leidnud, aga ma tean, et tal vähemalt oli kunagi kasutaja. Mulle millegipärast tundub, et kasutaja on kustutatud.
12-06-2017 02:23 PM
kodutu Ära (0)
Huviline

Postitus: #104
(12-06-2017 02:02 PM)Lahekas Kirjutas:  
(12-06-2017 01:52 PM)Eero_S Kirjutas:  See on üleüldse selline hea tekstiraamatu näide, kuidas pidu lõpetada.

Meie seast peaks olema jah, kasutajanimi praegu ette ei viska. 2 hukkunut, autojuht läks ka järgi, nooremal tüdrukul selgroomurd.

Ma just lappasin teemasid läbi ja ei leidnud meie hulgast..
On küll kasutaja "kodutu", kellel sama värvi kupee Lõuna-Eestis, kuid tal see diiseldatud ja ka numbrimärk ei klapi. Samuti on kasutaja täna hommikul foorumis käinud.

Ei jah, minu auto on garaažis, poolikult üle värvitud. Eusa_angel
Ja tegu on selle autoga. Ehk siis ühesõnaga tapeti ära üsna hästi säilinud isend...
http://www.veetehnika.ee/kasutatud/auto...._missing=1
[Pilt: 55954285.jpg]

200D & 300CE Diisel.
12-06-2017 03:20 PM
väikemees Ära (1)
MB Klubi liige

Postitus: #105
Lastevanematele tuleb siin lisatöö. Tuleb õpetada lapsi, et teeksid kiire tehnoülevaatuse autole ja juhile. Rehvid korras, juht kaine.
Sellise laksu järel. Elus küll aga kas ka töövõimeliseks jäävad, sellest kahjuks hiljem keegi ei kirjuta.
(selle postituse viimane muutmine: 12-06-2017 07:06 PM väikemees.)
12-06-2017 07:06 PM
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Võta ühendust | MB Klubi foorum | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog