Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üks natukese tõsisem teema
#61
Tänane uudis pani seda teemat üles kaevama:
http://www.tallinncity.ee/2565094/tallin...tuses-mees

Ikka kipume unustama, et uus asfalt ja vihm moodustavad kokku jää... Peale suve on muidugi väga raske end taas mõtlema sundida, kuid liiklus on meeskonnatöö ja siin ei ole kohta egol.

Palun, mõelge liikluses ette, et kõik jõuaksid koju.Eusa_angel
Vasta
#62
Vajalik teema. Kõigisse koledustesse ei viitsinud süveneda. Nähtud elus piisavalt, kuid kusagilt on jäänud meelde mõte, et:

"Viisakus ei ole teiste, vaid sinu enda jaoks/pärast."

Ka nii võib oma ego tõsta, kui see kuidagi toitmist vajab. Teatav egoboost ju seegi, kui suudad teiste ärritava liiklusstiili juures oma asja ajada. Niikuinii selle ülbe mõõduvõtmisega kuhugi edetabelisse ei pääse, nii et sõida oma sõitu ja jõua kohale.

Äkki abiks. Isastel ju võistlemine veres. Võistleme siis viisakuses Icon_razz

Turvalist kohalejõudmist!
Vasta
#63
Tänahommikune uudis pani seda teemat jälle kergitama:
http://tallinncity.postimees.ee/3315119/...u#comments

Eriti kurvaks teeb see, et süüdlane on üheselt selge:

[Pilt: 85743-lollus.jpeg]

On miljon korda räägitud, et talverehvide lõpunisõitmine suvel on ajudega juhi (küsitavConfused) võimalus ja igal juhul kõrge riskiga ettevõtmine. Kui mingi säästukotleti all ei saagi asjad hulluks minna, siis E-klassi puhul ei ole mingit vahet enne, kui asjad perses on. Ning siis oledki reisija, kuniks kiirus raugeb. Pahatihti lõpeb enne aga ruum otsa.Crybaby

Kuna sõidan ka ise ihnsusest oma talverehvijäänustega, siis uskuge: ma tean...Retard HH ei hoiata, ta lihtsalt hakkab libisema praeguste ilmade juures. Ning värske asfalt on oi, kui libe...

Rääkimata sellest, et minna hommikusel tipptunnil hilist roosat ehku peale püüdma on tegelikult sigadus rehvist ja automargist hoolimata.

Ei saa muidugi sajaprotsendiliselt välistada, et Valge Kaubik omakorda helerohelisega ei startinud, kuid ta on kahtlaselt kaugele jõudnud selleks. Aga kuna sel ristmikul on kaamerad, siis menetlus saab olema kiire.

Oli see keegi "meie omadest"?
Vasta
#64
http://uudised.err.ee/v/eesti/6affb52e-0...unud-naine

Icon_sad

Igas autos peab olema helkurvest! Praeguste sitaste ilmadega ilma selleta tee ääres askeldamine on sigadus. Ma tean täpselt, kui ebamugav on seda jope peale pusida, kuid ma tahan koju jõuda. Tõenäoliselt tahtis ka see naine. Aga kiirustas või ei viitsinud pusida. Nüüd on aega küll matuseid korraldada.Crybaby

Palun, kontrollige, et iga jope taskus oleks vähemalt üks helkur. Mille tõmbate välja rippuma siis, kui peate jala käima. Ning just autojuhid on õiged inimesed teistele uitajatele meelde tuletama, et nende allajamine on vältimatu, kui nad teel kakerdades end nähtavaks ei tee.

Miks taskus: sealt ei rebi juhuslik kaigas/istmehoob/möödakäija saapaneet seda küljest.

Prügikotte liigub meil palju, helkureid aga jagatakse puhuti suisa tasuta.

Indrek, kas MB klubi saab uue portsu pehmeid helkureid hankida?
Vasta
#65
Eks see helkuri küsimus tuleb moodi siis jah, kui keegi juba parematele jahimaadele lahkunud on, aga millegipärast kaldun arvama, et antud juhul ei oleks naisterahvast päästnud ka helkur.

Küll aga helkurvest, sest ikka lauslollus on maanteel pimedal ajal ilma selleta jalutada. Hetkel on ilmad nii halvad autojuhi jaoks, kui üldse olla saavad. Märg ja pime asfalt neelab viimasegi valgusvihu auto tuledelt ja paljuski tulebki sõita näidikute järgi.

Tuleks ometi lumi maha, mis teeb õue valgemaks ja iminesed silmapaistvamaks. Korra oleme klubile teinud helkurveste ja nende huvi oli rahval täitsa olemas, nende tegemisele võiks lausa mõelda, eriti kui need veel kohustsulikuks lisavarustuseks autos peavad olema.

(04-12-2015, 09:27 AM)v6sa Kirjutas: Indrek, kas MB klubi saab uue portsu pehmeid helkureid hankida?

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#66
Kas kunagi olex võimalik teha ka joped, mille klubisümboolika olex helkivast materjalist ja võib-olla varrukate ümbergi mingi helkiv riba või kujutis (MB märk, lumehelves või midagi muud)? Saax disaini ühendada turvalisusega ja suurendada ka mugavust, et ei peax tingimata mingit tilpnevat ja pidevalt autouxe vahele jäävat helkurit kaasas kandma. Ma ausalt öeldes imestan, et meie pimedas kliimas poes taolist hästi disainitud helkurdetailidega kaupa müügil pole. Poes müüdavad vähesed helkurdetailidega riided näevad välja nagu tööriided, ei midagi ilusat.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#67
(04-12-2015, 09:51 PM)Werewolf Kirjutas: ...
et ei peax tingimata mingit tilpnevat ja pidevalt autouxe vahele jäävat helkurit kaasas kandma.
...

Tasku sisse kinnituv helkur ei tilpne ega takerduWink Eriti pehme säärane.

Helkurvestid on ka hea mõte, kuigi meil neid vaja pole - eelmise satsi omadki veel kulumata. Aga helkurid on otsas.

Variant on veel veniv pael ümber varruka(sääre või magnetiga läbi riide klõpsav "kaheraudne". Kuigi see viimane paksu jope varruka küljes kaua ei püsi. Tütre seelikuhõlma küljes tilpnes küll vaffalt.

Mis aga puudutab disainriiete helkimist, siis tõenäoliselt on pimeda põhjala rahvastik sedapalju tuim, et oskajaid nobenäppe liigutama panemiseks piisavat mahtu ei aja kokkuIcon_rolleyes Lõunapoolsetes maades säärast sitta suusailma aga kuigi palju ei kohta.
Vasta
#68
Aga kas tehnoloogiliselt olex asi keerulisem, kallim kui seniste klubisümboolikaga riiete tootmine? Kas Eestis saax mõni firma taolise tööga hakkama ja mis hinna eest? Disaini võime ise kamba peale välja mõelda, tarvis vaid valmis lõigata ja helkiva materjaliga jope peale trükkida/kleepida, ehk sisuliselt sama töö, mis tavalise klubisümboolika peale kandmine või ma exin? Mina olex küll huvitatud sellisest helkiva klubisümboolikaga jopest.

Mis helkuri tasku panemisse puutub, siis mul on niigi taskud kraami täis: võtmed, auto dokumendid, rahakott, mündid, nätsud, silmatilgad, telefon, kõrvaklapid, talvel kindad, sall (siseruumides) jne, seega integreeritud lahendus olex igati teretulnud, kuna juba praegu pean taskus sobrama, et parasjagu tarvilikku asja kätte saada.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#69
(04-12-2015, 11:32 PM)Werewolf Kirjutas: Mis helkuri tasku panemisse puutub, siis mul on niigi taskud kraami täis: võtmed, auto dokumendid, rahakott, mündid, nätsud, silmatilgad, telefon, kõrvaklapid, talvel kindad, sall (siseruumides) jne, seega integreeritud lahendus olex igati teretulnud, kuna juba praegu pean taskus sobrama, et parasjagu tarvilikku asja kätte saada.

Eks see helkur kipub kaduma jah, need pealead võiksid neil mingist tugevamast materjalist olla. Isegi neid kaotanud sedasi.

Aga jope tootmine on üsna keeruline, kuna leida tuleks kõikidele meelepärane jope, mida tahaks ikka ka igapäevaselt kanda ja siis sinna logo ja helkurid. Orienteeruvalt oleks jope hind sellisel juhul minimaalselt 100 EUR
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#70
Viimati toodetud joped olid ju küll päris kenad ja head. Külma talve jaox võib-olla veidi õhukesed, aga praeguste ilmadega täpselt paras kanda. Minu jope on veel täitsa heas konditsioonis.

Ma miskipärast arvan, et meil on siin foorumis inimesi, kes palju kalleimaidki firmajopesid ostavad. Ega 100 EUR-iga ei pruugi ka veel poest endale meelepärast jopet leida, riiete hinnad on ikka kohati mõttetult kallid. Aga igax juhux võib ju mingi küsitluse korraldada, kas idee pakub klubilistele huvi ja kui paljud ja mis hinnaga olexid taolist jopet nõus ostma. Kui huvilisi pole, on teema ammendatud. Lisax võib sama idee mõnele teisele margiklubile välja käia (Audiklubil on palju liikmeid näitex), nii suurenex toodangu arv ja vähenex võib-olla mõnevõrra hind. Nagu viimaste aastate puhul on näha, on meil aktiivsete ostujõuliste klubiliikmete arv vähenenud ja seetõttu olex mõistlik hakata looma suhteid ka teiste margiklubidega, et klubiline tegevus vaid foorumipõhisex ei jääx. Klubi areng ei saa niikauax soiku jääda, kunix inimestel taas raha ja huvi klubi tegevustest osa võtta on, kuna sellex ajax ei pruugi klubi kui sellist enam üldse alles olla.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#71
Jope õmblejaga saaksin suhelda kui huvi oleks.
Kannan suht tagasihoidliku musta jopet, millele helkur sisse õmmeldud.
Helgib hästi valguse käes, niisama ei märkagi.
Paar pilti:

[Pilt: 48672-DSC_1009.JPG]

[Pilt: 99989-DSC_1007.JPG]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#72
Üllatavalt hästi helgib tõesti nii väixe riba kohta. Kas tagapool ka helkurriba?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#73
On küll jah.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#74
Tõstaks jopejutu ehk eraldi teemaks? Olen viimatise üsna kapsaks kandnud, olekski aeg järgmisele mõtlema hakataWink

Inimesed, kandke helkureid, eksoleWink
Vasta
#75
Ise ma olen ka harjunud lubatust veidi kiiremini sõitma +9 km. Ma ei ole palju sõitnud ja seega väga möödasõite ei julge teha. Hea et ma selle postituse otsa sattusin, annab hoiatuse ja hakkan korralikumalt sõitma. Tahan, et kõik jõuaksid enda pere juurde turvaliselt!!!
Vasta
#76
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/kr...d=74527027

Leian, et antud uudis on piisavalt tähtis, et see siin välja tuua. Ma ei hakka siin arutama, kas või kes mida valesti tegi, et taoline asi juhtus. Ma soovin vaid kõigile foorumlastele meelde tuletada, et autoroolis olles vastutame me enda ja teiste elude ja tervise eest, ning alati tasux oma auto võimete proovimisel üritada võimalikke ohtusid ette näha ja neid vähendada (antud juhul märg asfalt, takistus rajal ja inimesed raja kõrval). Seega taolise kiirendamise korral tulex esitex rada korra vaixelt läbi sõita ja hinnata selle olukorda ning inimesed raja kõrvalt ja lõpust starti kamandada, kuna see on ainus ohutu koht.

Selle üle, kas antud spontaane kiirendus oli legaalne või mõistlik pole väga mõtet arutada, kuna see polnud kumbagi, aga me kõik teeme vahel elus spontaanselt pöörasusi ja ka pöörasuste puhul on võimalik riske maandada kui hetkex mõelda ja neid endale ette kujutada. Ühtlasi ma leian, et igal inimesel on õigus oma eluga riskida, aga mitte teiste elusid selle käigus ohtu seada või jätta neid riskidest teavitamata.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#77
Asjalik märkus.Eusa_angel

Siia järgi kohe teine:
http://www.postimees.ee/3694627/raplamaa...tane-poiss

Ühelt poolt on eelkõige lapsevanemate ülesanne oma järeltulevale põlvele eluspüsimiseks vajalikke teadmisi õpetada. On hea, kui ka muud juhtumisi lähedalolevad isikud ohtliku hetke tekkides julgevad sekkuda (mis meie praeguse lokkava tolerastia tingimustes võib üsna ebameeldivadi järelmeid anda). Mitte kõik lapsevanemad ei ole autojuhid ning seetõttu ei oskagi lapsele vajalikke juhiseid jagada.

Teiselt poolt: terake tähelepanu seisvast liikurist möödumisel kulub alati ära. Telefoniga rääkijal või auto lustikummutisse kaevunul kipub tähelepanu aga niigi hajuma...

Lõppenu oli üks must nädal...Crybaby
Vasta
#78
(15-05-2016, 09:01 PM)v6sa Kirjutas: Lõppenu oli üks must nädal...Crybaby

Väga must!

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/kr...d=74531457

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/kr...d=74533223
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#79
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/kr...d=74587815

Ma ei saa nüüd väga hästi aru keda nad süüdistada püüavad? Mingit "rehvi" mis oli vale kohapeal aga see, et juhil puudus luba ja S8 roolis ka veel omakorda ei ole üldse mingi tegur?
Vasta
#80
Seal ju ei süüdistata mingit rehvi lihtsalt öeldakse, et põhjus peitus tõenäoliselt auku märgistavast rehvist möödapõike tõttu. Süüdi on ikkagi operaator, kes ei saanud hakkama oma auto valitsemisega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne