Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ülevaatus
#1
Wink 
Kuna mul käinud khm khm summuti vargad,ja eelmise omaniku poolt katalüsaatorid tühjaks tehtud siis oleks mul natukene abi vaja, tegu siis 2002 w211 e320 r6 mudeliga,ja oleks vaja Tallinna kandis või vähemalt ligidal khm khm ülevaatust peale saada, keegi saaks mingit kohta soovitada? =)
Vasta
#2
(29-11-2023, 01:22 AM)Merkeles Kirjutas: Kuna mul käinud khm khm summuti vargad,ja eelmise omaniku poolt katalüsaatorid tühjaks tehtud siis oleks mul natukene abi vaja, tegu siis 2002 w211 e320 r6 mudeliga,ja oleks vaja Tallinna kandis või vähemalt ligidal khm khm ülevaatust peale saada, keegi saaks mingit kohta soovitada? =)

Eusa_naughty Kas kodanik tõesti arvab, et siin foorumis tegeletakse ebaseadusliku ülevaatuse vahendamisega? Tegemist on siiski kriminaalselt karistatava tegevusega.
Kahjuks ainuke soovitus saab olla auto viia tehniliselt niisugusesse seisu mis tagab ülevaatuse legaalse läbimise.
numerus stultorum, infinitus est
Vasta
#3
Kui see mootor korras on siis on näidud normis ka ilma katalüsaatori kärgedeta. Iseasi muidugi kui sul on paunad täitsa puudu ja asendatud mingi toruga.
Vasta
#4
(29-11-2023, 10:30 PM)Ott Kirjutas: Kui see mootor korras on siis on näidud normis ka ilma katalüsaatori kärgedeta. Iseasi muidugi kui sul on paunad täitsa puudu ja asendatud mingi toruga.

paunad alles täitsa
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne