Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB S 500L 225 kw 2003a ja MB CL 55 AMG KOMPRESSOR 368kw 2004a " MUST JA VALGE KOER"
#41
Kas sa pead arvet ka rahalises mõttes, kui palju oled autole kulutanud?
Vasta
#42
Njah

Ma ei ole pidanud ei AMG ega selle BRABUSE puhul täpset arvepidamist. Aga mingeid suurusjärke olen omale pähe ikka salvestanud. Minu jaoks on see hobi ja see annab mulle palju energiat, et need hobikad korras oleks. Eks selle BRABUSE võib jagada kahte etappi. Esimene on elustamise etapp ja selle peale ongi läinud palju ja sellega sai ka arvestatud. Kuid täna on suuremalt jaolt elustamis protsess läbitud. On veel möned asjad, aga need ei ole hetkel elu tähtsad. Kannatab ajatada. 
  Teine etapp on parendsutööd ja need on nii ehk naa alati olnud teistlaadi ja ka silma ilu pakkuvamad.

Kui ma jämedalt ütlen, siis elustamis kulud on juba tugevalt ületanud ostu hinna. Aga mitte midagi üleloomulikku.

Teisest küljest sellist teist körvale nii ehk naa panna ei ole. Tavalist 500-st vist ei viitsiks nii ehitada. Aga sellel on minu jaoks mingi KIKK küljes nagu AMG-el. et põnev on.

Ja ma arvan et see on ka hea, et saab päästa ühe ägeda V8 sellest ajastust!

Seliseid ju enam juurde ei tehta.

Ja nende vanade V8 tega sõita on ikka äge. Teevad häält ja on ikka nagu suurte meeste autod!

SR
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#43
Vahepeal ka siia mõned märked tegema.

Ilmad läksid ilusaks ja nüüd olen peamiselt ikka sõitmisega tegelenud. Ja sõidab see masin hästi. Loomulikult käib paraleelselt ka pisivigde kõrvaldamine ja parendamine. Samas ei ole neid tulnud juurde. Pigem ikka vanade nimekirjas olevate asjade kõrvaldamine. 
     Ära sai vahetatud juhipoolse tagumise ukse moodul. Vana moodul andis koguaeg veateadet, et seal on midagi valesti. Samas lülitas auto pidevalt selle ploki välja. Siis pidi kas kaitsmed korraks eemaldama või peale auto seiskamist möne ajapärast ta ärkas ellu, aga siis ta ka varsti ta välja lükkas. Ilmselt oli viga istme lüliti ahelas, sest kui seda näppisid, siis ta pani segast iste liikus vale pidi ja lüliti jäi kuidagi kinni alati. Sai uus kasutatud külge ja viga kadunud. 

   Viga näitab ka juhiukse peegli lülitis. Plaan see ka välja vahetada. Näiliselt nagu kõik töötab, aga miskit on seal vigane.

    Teise asjana sai ära värvitud see näritud servaga parempoolne esitiib.[Pilt: 95223-IMG_1748.jpeg]


SR
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#44
Sai külastatud nv Pärnut ja ei jätnud võimalust kasutamata saada Siimuga kokku.
Rääkisime juttu ja muljetasime. Kena masin ja no kõige magusam on ikka see väljalase....ma enne mõtlesin, et mul on päris mahlane aga sinu omaga võrreldes jätan auto pigem seisma  Icon_rolleyes Icon_razz

[Pilt: 56345-20240511_110824.jpg]
[Pilt: 29728-20240511_110841.jpg]
[Pilt: 88277-20240511_110858.jpg]
Vasta
#45
Kahepeale saaks asjaliku reg. nr. kokku! Tongue
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#46
Väga hea tähelepanek!
Kõrvalpõikena sain selle facebooki reg. nr. hangeldamise grupist...number is maksis 15 euri aga riigile pidin maksma mingi 200 ringis...ulmekas. Et kui keegi plaanib endale fantoomi küljest reg nr. hankida siis teadke ette, et krdima hea number peab ikka olema. Soodsam muidugi kui maksta 500 eur aga omajagu jamamist.
Vasta
#47
Kus juures pärnus sõidab üks valge GLE numbriga  55 AMG.

Aga natuke autost ka vahepeal. Tänud kasutajale kiluo vihjete eest tuledele. Tuled tellitud ja jõudsid ka kohale[Pilt: 64477-IMG_1797.jpeg]
Ja täitsa need mis vaja. Tunduvad suht üks ühele BRABUSE omadega.

Siis teiseasjana tegelesin selle peegli probleemiga. Aga lähemalt arvutiga uurides oli vigane hoops peeglimootor. Õnneks oli mul riiulis teine peegel olemas ja võtsin sealt mootori ning vahetasin ära. Nüüd viga kadunud ja üksiti ärkas ellu ka peegli isetumenev peegli klaas, ning nüüd püsib peegel ka mäluasendis alati paigas. Muidu oli nii, et peegel muutis aegajalt oma asendit.

Siis võtsin maha rooli[Pilt: 68554-IMG_1798.jpeg] ja see läheb nahatamisele, kuna rooli ühekülje nahk on ebameeldivalt kulunud ja määrib kergelt kätt.

Aga muidu sõidab hästi!

Tänud Roman piltide eest!

Tore oli kohata ja muljetada!
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#48
Nii

BRABUSE Rool sai uue naha ja nüüd nagu uus! 

Senikaua kuni rool maas oli toimetasin ka AMG CL kallal ja ära sai käidu lihtsamal hooldusel. Alt ülevaatus ja mootori õli vahetus. Kahjuks tuleb tõdega et kui kohe oma käe järgi ikka kõike ei tee tuleb asju uuesti teha. Nüüd on ilmnenud, et eelmise omaniku poolt vahetatud vända simmer ikkagi hästi kergelt lekib. Samuti on järgi andud ka õlitaseme andur. Andur küll töötab aga isegi peale tihendi vahetust ta ikka hästi kergelt lekib. Sai uus originaal tellitud. Seda on ka enne olnud et andur ise hakkab lekkima. Ka eelmine omanik oli sellel tihendit vahetanud. Me ka eelmine aasta suurte tööde käigus vahetasime, aga nüüd on näha et ikka higine. Õnneks on need mõlemad lekked väga väga minimaalsed ja selle hooaja sõitmis ei sega. Aga järgmise hooaja algul tuleb ette võtta! 

SR
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#49
Vända simmer on M113 tüüpviga, õnneks põhimõtteliselt ainuke.
Olen ka vahetanud ja tuleb vahetada kogu uue tagumise kaane, poltide jnje ehk kogu mudruga, kaas ise on hermeetikuga.
Mina võtsin kõik MB OEM tooted - tagumise kaas, kaane poldid, simmer, turbiini poldid, hooratta poldid.
Töömaht tundub suur, aga kui pole soolatatud auto, läheb see suht nobedalt tegelt.
Teistele julgustuseks üks foto ka.
[Pilt: 49294-5._Mootori_tagumine_vandasimmer_2.jpg]
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#50
Tänud Rolz!

Asi sinnamaale jõuab, siis räägin spetsialistiga ka läbi protsessi. Ma arvan ta suht teadlik sellest operatsioonist. Tegelikult on Brabus ka sama kohapealt niiske ja sealgi see töö meil veel ees.

Toimetame

SR
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#51
Ajaviiteks tuulasin maailma foorumites ja uurisin seda BRABUSE raadio levi probleemi. Viga käes ja ka kõrvaldatud. Nüüd mängib perfektset köikki jaamu! 

Viga oli väga lihtne. Samas olin ise pinnapealne, kui laepolster maas oli oleksin võinud pistiku siis ära puhastada. Aga siis vaatasin visuaalselt et köik on ju korras. Tegelikkuses oli viga selles, et lae antenni minev pistik tahtis puhastust. Jälile jõudsin nii et raadio tööle ja siis käega pressisin lae polstrit ja voilaa Raadio ärkas ellu. Siis oli selge, et kui polstrit liigutad siis ka pistik liigub ja andis mingis asendis ühendust. Saab nimekirjast maha tömmata!

Nüüd ka möned küsimused selle tarbeks enne kui talvel esiosa renoveerima hakkan. Nimelt on sellel autol tehasest väljudes olnud Xenon tuled. Aga need esimese pövkonna omad, mitte luubid nagu faceliftil. Praegu on tal küljes luubid aga tavalised halogeenid. Need on sinna arvatavasti külge saanud koos BRABUSE kit-ga. Ma ei ole neid lahti võtnud, aga mulle tundub et need pole originaalid. Minu küsimus on see, et kui ma panen sinna külge facelifti luubiga Xenonid. Kas nad tööle hakkavad. Pistikud tunduvad visuaalselt samad. Kas SAM tulev info on erinev. Praegu töötab süsteem perfektselt. Näitab mul armatuuris ilusti kui esi pirn peaks läbi olema. Väga tahaks sinna neid Facelift xenon tulesid saada. Aga kui see on keerukas, siis jäävad halogeenid, lihtsalt pean nad korda tegema.

Kellel kogemust, siis kogun infot.

SR
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 55 7,275 Eile, 10:04 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,643 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  MB W463 G55 AMG 2004 "GODZILLA" secman 150 64,406 30-12-2023, 09:40 PM
Viimane postitus: secman
  MB SL55 AMG 2004 secman 34 18,945 22-12-2023, 09:09 PM
Viimane postitus: secman
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 34,129 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz W463 G55 AMG KOMPRESSOR 5.4 V8 368kW [2007] - nostromo nostromo 38 11,819 01-10-2023, 02:47 PM
Viimane postitus: vreps
  MB C216 CL500 AMG 2007 nostromo nostromo 69 38,654 26-05-2019, 03:42 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz E55 AMG 2000a. Imre imre88 13 9,593 13-08-2018, 07:52 AM
Viimane postitus: imre88
Big Grin Mercedes-Benz C32 AMG W203 rauntz 39 43,531 26-10-2010, 12:04 AM
Viimane postitus: hr imre
  MB, C 200 Kompressor, 2000, W203 rakk 3 4,723 17-09-2008, 12:21 PM
Viimane postitus: rakk



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne