Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliima radikas
#1
Tervitus, kas kellegil on teil varuosana tervet kliimaradiaatorit. Mul endal on see auke täis. Jama oleks oma autos palava ilmaga küpseda.
Täna ma käisin Silberautos ja oskavad ka ikka "kirvest + käibemaksu" teha
Autoks om MB 260e 1989.a
Vasta
#2
su autole pakutakse 2 varianti, 1 on 2495.- ja teine on 3290.-

ei ole ju kirves?

www.radiaator.ee
Vasta
#3
Juba hakkab tulema Smile
Kuid, kas on veel kellekil pakkuda. Kui ei siis tuleb jah, sealt tellida.
Vasta
#4
Kas kliimaga pole nii, et kui süsteem ei ole mingi aeg hermeetiline olnud (gaas väljas ja veeaur sees) siis tuleb kogu süsteemis uusi osi soetama hakata!
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#5
palju võib siis see maksma minna, kui see kogu süsteem välja vahetada.
Eelmine omanik ütles, et see masin on pikka aega seisnud ja mis seal tuleb välja vahetada.
Vasta
#6
Uurisin:
No sinna sisse ei tohi absull vett enam jääda, muidu ei hakka asi lihtsalt tööle - expansioonventiil külmub kinni lihtsalt. Selle vastu on mingid filtrid mis vahele ühendatakse - kliima kuivataja mille sees on graanulid (maksab silberis mõni tuhat) ja see tuleb tehase jutu järgi iga kord uus osta kui kliima süsteem kasvõi korraks lahti käib.
Aga tehas ütleb ka selle kohta, et kui mõni osa on kauem kui 15 min (minu mäletamist mööda oli selline aeg - võin eksida, aga suurusjärk on sama) lahti, siis tuleb hakata süsteemi uuendama. Sisuliselt kõik uued osad (uued osad tulevad muideks hermeetiliselt suletuna). See muidugi on teooria - mida räägib remondijuhend. Praktikas õnnestub võibolla kuidagi läbi puhuda või ma ei tea kuidas möllata.
Igatahes kliima õli tuleb ka osta. See on mingi 3000-. EEKi liiter, aga õnneks seda läheb sinna vähe.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#7
See niiske õhk imetakse enne gaasiga täitmist süsteemist välja. Kindlasti on olemas need niiskuseeraldajad, millel MB märk pealt puudub ja hinnaklass jääb kuskile 500 eegu kanti. Enda MB konditsioneer on tänase päevani küll laitmatult töötanud aga oma reisibusside konditsioneeride probleeme olen lahendanud Vana-Narva maanteel Autokliima nimelises töökojas. R134 gaasiga kokkusobiv õli on seal 1000.- EEK/L. Sõiduauto süsteemi läheb seda miski mõnisada grammi. Niiskuseeraldaja töövõimet saab hinnata, kui katsuda sisenevat ja väljuvat toru - temperatuur peaks olema võrdne. Kui on erinev, siis tuleb vahetada.
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta
#8
zitikas Kirjutas:Tervitus, kas kellegil on teil varuosana tervet kliimaradiaatorit. Mul endal on see auke täis. Jama oleks oma autos palava ilmaga küpseda.
Täna ma käisin Silberautos ja oskavad ka ikka "kirvest + käibemaksu" teha
Autoks om MB 260e 1989.a
Mul on "laos" 2,6 kutsika pealt võetud kondiradikas-äkki sobib?Kas sa enda auto radikast pilti saad üles panna , siis saaksin võrrelda.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#9
Lõoke Kirjutas:
zitikas Kirjutas:Tervitus, kas kellegil on teil varuosana tervet kliimaradiaatorit. Mul endal on see auke täis. Jama oleks oma autos palava ilmaga küpseda.
Täna ma käisin Silberautos ja oskavad ka ikka "kirvest + käibemaksu" teha
Autoks om MB 260e 1989.a
Mul on "laos" 2,6 kutsika pealt võetud kondiradikas-äkki sobib?Kas sa enda auto radikast pilti saad üles panna , siis saaksin võrrelda.

Mul endal on radikas veel auto peal.
Kuid kas annaksid oma meili, kuhu pildi saata
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kliima puhub kaootiliselt secman 7 4,627 12-03-2020, 04:25 PM
Viimane postitus: secman
  W203 kliima kontrollpaneeli välja vahetamine kalev76 1 2,133 12-10-2018, 11:44 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB viano 2.2 Kliima ventilaator ei tööta haazer 1 2,459 21-06-2017, 10:49 PM
Viimane postitus: arcar
  211 Kliima viga Laur 4 3,560 25-05-2017, 09:15 PM
Viimane postitus: Laur
  Mercedes-Benz kliima mure goandwax 1 2,083 06-08-2016, 11:52 PM
Viimane postitus: Marksus
  W211 Kliima kompressori rihmaratas Maitz 4 4,228 27-11-2014, 11:14 PM
Viimane postitus: Maitz
  kliima probleem mersuk 0 2,291 04-07-2012, 11:24 PM
Viimane postitus: mersuk
  küsimus: kliima täitmine tafka 9 8,054 27-05-2009, 08:41 PM
Viimane postitus: max07
  203, 209, 463 Kliima kontrolli nupu tähendused laisad 16 11,502 10-03-2009, 10:14 AM
Viimane postitus: voodoo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne