Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automaatkastiga Mb, manuaalix!
#1
endal on siis mb diisel 124 ja automaat, kuid arvasin, et panna manuaalkast alla, aga kas see olex suur töö ette võtmine, sest neid automaatkastiga diisleid liigub nii vähe, peaaegu nagu yldse ei liigu.samas kui kellegil on pakkuga siis andke teada..Wink
Vasta
#2
Oot, kas 722.3xx kaste pole romulates?

Manuaaliks saab kõike teha. Iseasi, kas asjal mõte ka sees on... Ses mõttes, et äkki on odavam auto hoopis varuosadeks müüa ja osta kohe sobiv. Hävid äkki kokkuvõttes vähem. Sest vaevalt korralik manuaalkast+sidur+kardaan+käiguhoovastik+tööraha vähem maksavad, kui kasutatud automaatkast... Samas, võivad ka maksta, kui leiad kusagilt kõverakssõidetud masina...
Kas praeguse kasti tunnistasid spetsid siis remondikõlbmatuks?

Igal juhul arvesta nii 5-7500 kEEK rahaga.
Vasta
#3
v6sa Kirjutas:Oot, kas 722.3xx kaste pole romulates?

Manuaaliks saab kõike teha. Iseasi, kas asjal mõte ka sees on... Ses mõttes, et äkki on odavam auto hoopis varuosadeks müüa ja osta kohe sobiv. Hävid äkki kokkuvõttes vähem. Sest vaevalt korralik manuaalkast+sidur+kardaan+käiguhoovastik+tööraha vähem maksavad, kui kasutatud automaatkast... Samas, võivad ka maksta, kui leiad kusagilt kõverakssõidetud masina...
Kas praeguse kasti tunnistasid spetsid siis remondikõlbmatuks?

Igal juhul arvesta nii 5-7500 kEEK rahaga.

kle leidsin diisli kasti 2500.- homme lähen järgi...Wink
Vasta
#4
ma sõidaks heameelega diisel+automaat...oeh:/
Vasta
#5
HotPapa Kirjutas:ma sõidaks heameelega diisel+automaat...oeh:/

ja see oligi diisel automaatkast Wink saab ka nyyd õnnex oma pilli tööle
Vasta
#6
Rash11 Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:ma sõidaks heameelega diisel+automaat...oeh:/

ja see oligi diisel automaatkast Wink saab ka nyyd õnnex oma pilli tööle


käisin siis selle kastil järel, kuid öeldi et see kast mis tal oli 3.0 diislile ja 2.4 ei pidanud sobima mulle, sest mul uuema tyypi mootor.samas väga paljud on öelnud, et pidi sobima. endal siis 250d 86a oma.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleem automaatkastiga(kui panen 2. Käigu peale lukku) hanas 11 7,952 11-01-2015, 10:34 PM
Viimane postitus: qlimax100
  jama automaatkastiga ivocool 1 1,899 26-10-2007, 09:44 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne