Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pukseerimis haagise rent
#1
Kust saaks täna rentida sellise haagise:

[Pilt: pukseerimishaagis.jpg]

kõik pakkumised teretulnud.

Kontakt: 56808901 või siia samasse teemasse
Vasta
#2
Ei saa küsimata jätta: Ooblää kooles ära we? Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
ei, mitsu käimakast andis saba.
Vasta
#4
http://www.hot.ee/haagisterent/ vist juba küsisid, kahtlaselt tuttav pilt...

Stingamil olevat sihuke rendis... Kas Ramil pole?
Vasta
#5
v6sa Kirjutas:http://www.hot.ee/haagisterent/ vist juba küsisid, kahtlaselt tuttav pilt...

Stingamil olevat sihuke rendis... Kas Ramil pole?

jah seal hot.ee/haagiserent on kõik välja

Kes on Stingam ? ja kes on Rami ?
Vasta
#6
Rami= Ramirent.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
Karl Kirjutas:Rami= Ramirent.

Sealt saab ainult tavalist treilat,seda ei ole.
Vasta
#8
See ei ole haagis, see on treiler muideks
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
Rolz Kirjutas:See ei ole haagis, see on treiler muideks

Rolz kirjutab siia nüüd sõna "haagis" ja sõna "treiler" definitsioonid. aega on 12 tundi, ÕS'i võid kasutada.

Aeg läks nüüd !
Vasta
#10
http://www.stingamauto.ee/kontakt.htm
Vasta
#11
v6sa Kirjutas:http://www.stingamauto.ee/kontakt.htm

Seal ei tõsta keegi toru, vähemasti täna mitte. Eks proovime homme uuesti.
Vasta
#12
Rolz Kirjutas:See ei ole haagis, see on treiler muideks

Eesti keele terminite baas (http://mt.legaltext.ee/esterm/) ütleb haagise kohta sedasi:

haagis - mootorsõidukiga haakes liikumiseks valmistatud või selleks kohandatud sõiduk

Kuna see vidin on valmistatud mootorsõidukiga haakes liikumiseks, siis võiks ilmselt kvalifitseeruda.

ÕS ütleb haagise kohta sedasi:

haagis <13: -e> järele- v külgehaagitu, nt põllutööriist, käru, kelk. ▪ Haagisega auto. Traktori+, auto+haagis. Kallur+, paak+ = tsistern+, pool+, raskeveo+haagis treiler. Haagis+suvila, +elamu

Kuna tegmist on järele haagitud seadeldisega, siis jällegi võiks see seadeldis haagiseks kvalifitseeruda.


Treileri kohta ütleb uus ÕS sedasi:

.treiler <9: -i> raskeveohaagis; argi reklaamklipp. ▪ Paadi+, paneeli+treiler

Kas see vidin on nüüd raskeveo haagis, selles ei ole ma päris kindel. Mina isiklikult ei liigitaks 2 tonni raske veo alla.


Võta või jäta, aga mina liigitaks antud aretise ikkagi pigem haagiseks, kui treileriks.
Vasta
#13
h2x0r Kirjutas:
Rolz Kirjutas:See ei ole haagis, see on treiler muideks

Eesti keele terminite baas (http://mt.legaltext.ee/esterm/) ütleb haagise kohta sedasi:

haagis - mootorsõidukiga haakes liikumiseks valmistatud või selleks kohandatud sõiduk

Kuna see vidin on valmistatud mootorsõidukiga haakes liikumiseks, siis võiks ilmselt kvalifitseeruda.

ÕS ütleb haagise kohta sedasi:

haagis <13: -e> järele- v külgehaagitu, nt põllutööriist, käru, kelk. ▪ Haagisega auto. Traktori+, auto+haagis. Kallur+, paak+ = tsistern+, pool+, raskeveo+haagis treiler. Haagis+suvila, +elamu

Kuna tegmist on järele haagitud seadeldisega, siis jällegi võiks see seadeldis haagiseks kvalifitseeruda.


Treileri kohta ütleb uus ÕS sedasi:

.treiler <9: -i> raskeveohaagis; argi reklaamklipp. ▪ Paadi+, paneeli+treiler  

Kas see vidin on nüüd raskeveo haagis, selles ei ole ma päris kindel. Mina isiklikult ei liigitaks 2 tonni raske veo alla.


Võta või jäta, aga mina liigitaks antud aretise ikkagi pigem haagiseks, kui treileriks.

Tubli, viis, istu!:cool_rsvd:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#14
Treileri kohta ütleb uus ÕS sedasi:

.treiler <9: -i> raskeveohaagis; argi reklaamklipp. ▪ Paadi+, paneeli+treiler

Paaditreiler - mis paadid kaaluvad? Vaata definitsiooni paadi kohta ja vaata ARK-ist mis on paat ja pikkused ja massid. Paat on oluliselt kergem kui veetav auto.
Ja nn "kärutootjad" nimetavad haagisteks nn kerghaagiseid ikkagi ja kõik, mille eesmärk on vedada midagi konkreetset peale kauba (ATV, auto, bike, hobune) nimetatakse treileriteks.

Tutvu olukorraga:
http://www.bestnet.ee/haagised/?m=3&jutt=127&keel=ee

Eluaeg on öeldud ikkagi autoveotreiler mitte autoveohaagis.....
Selles ÕS võiks olla asi vähe loogilisemalt seletatud, ntx:
Treiler on spetsiaalne haagitud seadeldis, mis on mõeldud konkreetse artikkli/objekti vedamiseks
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#15
Rolz Kirjutas:Eluaeg on öeldud ikkagi autoveotreiler mitte autoveohaagis.....
Selles ÕS võiks olla asi vähe loogilisemalt seletatud, ntx:
Treiler on spetsiaalne haagitud seadeldis, mis on mõeldud konkreetse artikkli/objekti vedamiseks

ÕS on kahjuks eesti keele A ja O ...
Vasta
#16
Kuid selle alusel ei saa sa väita, et treiler oleks vale selle kohta öelda... Ja samuti ei saa sa väita, et haagis oleks õige selle kohta öelda...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#17
Veel üks vaatenurk: Liiklusseadus ei tunne sõna "treiler". Ainult haagis...

Samas on angloameerika keeleruumis kõikk haagised "treiler"....:tongue:

Aga abi saadi? Või on Mitsu senini kusagil põõsa taga?
Vasta
#18
Rolz Kirjutas:Kuid selle alusel ei saa sa väita, et treiler oleks vale selle kohta öelda... Ja samuti ei saa sa väita, et haagis oleks õige selle kohta öelda...

Well, kui ma nüüd ei eksi, siis olid sina see, kes midagi väitma hakkas ja kui ma ei eksi, siis väide oli umbes selline, et haagis on selle kohta vale öelda.

Enivei tahan mina seda seadeldist rentida ja kuna ma ta sõiduauto (vabandust, oopeli) sappa haagin, siis minu jaoks võib ta vabalt ka haagis olla, lõppkiirusele oluliselt ei mõju (ilmselt)

Ahjaa, pukseerimishaagis annab neti.ee'st otsides OLULISELT rohkem vastuseid, kui pukseerimis treiler, seega selle asja kohta kasutatakse ikka rohkem sõna haagis, kui treiler, seega üldine keelekasutus selle kohapealt tundub olevat ÕS'iga suht koht kooskõlas.
Vasta
#19
Targutamiseks väheke ei kisu? Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#20
v6sa Kirjutas:Veel üks vaatenurk: Liiklusseadus ei tunne sõna "treiler". Ainult haagis...

Samas on angloameerika keeleruumis kõikk haagised "treiler"....:tongue:

Aga abi saadi? Või on Mitsu senini kusagil põõsa taga?

Õnneks ei ela ma angloameerika keeleruumis. Kuigi vahest jääb tunne kyll, et oleme märkamatult mikihiire maale emigreerunud.

Igaljuhul abi ei saanud, järgmisel nädalal on lootust. Mitsu on ilusti parklas, ei pea teda kuskile põõsa taha peitma Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  G-klassi rent pulma sõiduks billkill 2 3,753 16-06-2018, 12:42 PM
Viimane postitus: väikemees
  W638 Vito / Viano piduritega haagise mass apsik 1 1,960 17-09-2012, 08:45 AM
Viimane postitus: v6sa
  Angaari rent Randar 10 8,002 12-04-2010, 05:51 PM
Viimane postitus: m20b20
  Pulmaauto rent andres23 3 13,713 18-03-2010, 01:00 AM
Viimane postitus: andres23
  Katuseboxi rent meego 3 3,430 01-02-2007, 05:22 PM
Viimane postitus: Eric



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne