Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S400hybrid tiks mootoris
#1
2010 aasta S400 Hybrid ,Kahtlane tiks kostub mootorist,käisin lesvenis ,öeldi,et sõida ja kui õli kaob siis kolvigrupis mingi kala,igaks juhuks uurin,et äkki on keegi kokku puutunud,mulle endale tundub nagu tuleks ülevalt keti ratta juurest mõlemalt poolt kerge tiks.Vigasi mootoris pole raali andmetel,sõidab ka normaalselt.Mõtteid ?
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#2
Ise ei oska aidata aga ehk aastaarv oleks abiks.
Vasta
#3
Tavaliselt on silindris/silindrites triibud peal ja siis hakkabki tiksuma/kolksuma.
Vasta
#4
Mis LS on?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#5
(20-07-2020, 09:02 PM)Rolz Kirjutas: Mis LS on?
148000 on usumõõdikul,pole veel tausta kontrollinud,natuke kahtlen ,et see õige on.Hind ja varustus oli imehea ja ei saanud ostmata jätta.

(20-07-2020, 09:01 PM)shed Kirjutas: Tavaliselt on silindris/silindrites triibud peal ja siis hakkabki tiksuma/kolksuma.
Miks peaks triipude pärast kolksuma.See siis tähendab,et liiv või mis iganes on silindritest läbi käinud ?Krt nii palju kui ma uurinud olen siis see 272 mootori tite vead remonditi 2009 aastaks ära ??? Krt ma ise kahtlustan ikka keti talda/pingutit.Krt kui kriimud hülssides siis peaks suitsema hullusti ju ??? Või noh õli peaks kaduma ,ilmselt erinevad filtrid mis sumpal vahel ei lase seda sinist välja Smile
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#6
Kas külma sa sooja mootoriga on tiks sama?
Tõukur või nookur pakuks ise pigem.
Vasta
#7
(21-07-2020, 08:02 AM)onu_siim Kirjutas: Mina kontrolliks ka silindriseinu.
Siin illustreeriv näide 272-st:
[Pilt: 95668-example_of_damaged_cylinder.JPG.jpg]
oppa,mis on sellise tulemi põhjuseks ? Ja miks ta siis tiksuma hakkab ,krt see peaks ju õli sööma nagu loom ? Sellega pole ilmselt midagi peale hakata või ?

(21-07-2020, 12:36 AM)ignar Kirjutas: Kas külma sa sooja mootoriga on tiks sama?
Tõukur või nookur pakuks ise pigem.
Lähen kohe käivitan,auto jõudis üleeile õhtul alles ja pole sedasi jõudnud kuulata.Jep,külmalt sama hääl mis soojalt.Gaasi annad siis vajutuse hetkel nagu kaob ja gaas maha siis tekib tagasi,jube sarnane HELI diislite keti probleemile.Keegi oli siin kokku puutunud sellie probleemiga,et ketitalla oli pilbasteks visanud ja kett käis vastu metalli.Eks ma pean selle laiali kakkuma,muud nagunii üle ei jää.

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#8
Ilmselt seda peaks küünlaaugust nägema endoskoobi või mõne mini kaameraga.Või on muid ideid kuidas lihtsa moega selgeks teha kas on hülsid/kolvid peetis või on viga kuskil mujal ? Ei tahaks kohe otsast lammutama hakata.
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#9
Nii,Onu Siimul oli tõsi taga,selline(piltidel) näeb välja esimese silku sein,Ei hakanud teisi küünlaid maha keerama,ilmselt see näitab juba tiksumise põhjuse ära.Mis lahendus sellisele asjale üldse on ? Uus mootoriplokk ???Või terves tükis kuskilt lammarist mootor ?Sarnane võib ju sattuda Icon_rolleyes Ootaks mingeid lahendus ettepanekuid kui kellelgi on neid jagada.Tänud ette.
Asoo,mis lõpp kokkuvõttes juhtuda võib kui veel pikalt sõita ??? Kolb pilbasteks ja keps karterist välja ??? Mul on kahtlane tunne,et see auto on kõvasti rohkem sõitnud kui 148000 või mis põhjusel selline asi juhtub ? Hoolduste puudus ja 30 000 km välp ?

[Pilt: 26995-Snapshot000001.jpg]

[Pilt: 48456-Snapshot000002.jpg]

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#10
(22-07-2020, 10:30 PM)onu_siim Kirjutas: Kui mälu alt ei vea, oli mingis tootmisvahemikus probleemi põhjuseks õlirõngad.
Ega lahenduse osas mingeid mõtteid pole Smile ?
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#11
(23-07-2020, 10:57 AM)onu_siim Kirjutas: Lahenduseks oleks uus/kasutatud mootor/alumine ots v6i hülssimine, mis pole ka odav l6bu.
Ok,silber pakkus uut mootorit 21036,36€+km,alumist otsa eraldi ei pakuta.Kasutatuid selle numbriga mootoreid leidsin hetkel vaid 1 leedust.Hülssida ilmselt saab ka aga see alu plokk ju eksju ? Parajad hülsid tuleb leida kõigepealt . Minu Lahendus ilmselt selline ,et uued kolvid ja saadan ploki Hollandisse asutusse nimega powerseal.nl.Kus hoonitakse üle ja kaetakse nikasiiliga. Kolvid lähevad kaasa,et saaks õigesse mõõtu asja.Kokku peaks umbes sama summa minema vbl +500€ kui osta leedukatelt mootor mille ajalugu keegi ei tea, nikasiilimine ja uued kolvid on seeeest tulemusena ju uus mootor.Ehk umbes on asi nii,et ploki nikasiilimine on hinnakirja järgi 1440€+hoonimine otsa ja transport.Kolbide kmpl. oli hetkel parim mis leidsin 300€ tk. ehk 3500€ suurusjärk.Samas Hiinlane pakub kolbide kmpl.600 usd eest. Varuosa kood on sama mis Lesven pakkus.Ma aint ei tea kas julgeb neid hiina kolbe sisse panna.Samas egas nad sitemad ikka ei saa olla kui MB originaalid mis samuti üle 200 000 ei sõida.Uhjah,uue nädala alguseni veel kargan jalalt jalale ja siis otsustan mis teha.Samas Lesveni Rein aka Rein GSM rääkis,et tal sama mootoriga ML ja sõidab juba pikemat aega selle klõbinaga Unibrow Paksemat õli sisse ja õli kadu ka ei pidavat olema,vaid ebameeldiv hääl Smile Kui kellegi on parem plaan siis ootaks elavat arutelu.
PS.kui kellegi huvi siis võiksin sellest loobuda 11 000 euro eest näiteks(kaubeldav),sellisena nagu on. Data kaart on siin https://www.vindecoderz.com/EN/check-loo...951A317060 ja homme peaks Eesti registrisse ka jõudma. Saaks mõistliku raha eest endale mõistliku auto peale väikest remonti Smile .Mina tõin ta nagunii müügiks.

www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#12
(23-07-2020, 02:06 PM)onu_siim Kirjutas: http://www.boetsbildemontering.se/

Neil on üks mootor müüa, hinda pole välja toodud.
Tänan! Leidsin veel ühe põlenud auto Göteborgi juurest,homme tegelen,äkki näkkab Smile
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#13
Mis sinu mootorist tänaseks saanud on? Kuskil remondis või otsisid uue mootori?
Sattusin netis sellise ploki pildi peale:
[Pilt: CLS-W219-3-5-CGI-V6-272-985-BLOK-SILNIKA...dy-osobowe]
Kas see ka õlirõngaste teema?

Huvitav kui palju selliseid plokke praegu ringi sõidab ja mis tagajärgedega asi lõpuks otsa leiab? Mujalt foorumitest pole nagu silma jäänud et massiliselt seda probleemi esineks, aga ega paljudel ei avane ka sellist võimalust sisse vaadata.
Vasta
#14
Alles tegin sama plokki hülsimist, aga plokki saatsin venemaale kui maha sain . Hinnaks kokku läks umbes 5400euri
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w220 s55 AMG 265kw mootoris vibratsioon ytka29 3 3,393 18-08-2016, 08:07 PM
Viimane postitus: erx000
  mure w140 2,8L õli ära vajumisega mootoris. hans1975 7 5,637 06-08-2010, 06:36 PM
Viimane postitus: hans1975



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne