Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Audru ringraja toetuseks
#1
"Uusmaakad" on algatanud petitsiooni Audru ringraja sulgemiseks. Autoinimesed tegid seepeale vastupetitsiooni ringraja jäämiseks:
https://petitsioon.ee/paastame-audru-ringraja

Kel Eesti ainus täiemõõduline rada oluline, tasub toetada.Eusa_angel

Või toetage NIMBYt, mis on meile eksporditud ameerikamaalt koos muu siia mittekuuluva jamaga.Puke
Vasta
#2
Hääl antud!
Vasta
#3
Mina jätsin hääle andmata, turvalisuse põhjustel. Sisestad oma telefoninumbri ja isikukoodi lahtrist annab valikuks juba eelnevalt sisestatud isikukoode valida, sama nagu lehitsemise ajalugu koos paroolide ja kasutajanimedega arvutis. See ei tohiks küll nii olla väärastele inimestele nähtaval.
Vasta
#4
(10-06-2020, 05:37 PM)väikemees Kirjutas: Mina jätsin hääle andmata, turvalisuse põhjustel. Sisestad oma telefoninumbri ja isikukoodi lahtrist annab valikuks juba eelnevalt sisestatud isikukoode valida, sama nagu lehitsemise ajalugu koos paroolide ja kasutajanimedega arvutis. See ei tohiks küll nii olla väärastele inimestele nähtaval.

Paluks siis paroole isikukoodile lõpuga ...225, kui see nii suur turvarisk onIcon_rolleyes Mul on mõned sassis.

Tunduvalt suurem on risk kaotada raha viipemaksekaardilt või jääda ilma Keyless-go autost. Vaadake vähem hollivuudi.

Mitte ükski asi internetis pole turvaline põhimõtteliselt. Aga sellest hoolimata me seda oma laiskusest ja edevusest pruugime... Või siis mitte - meie oma valik.
Vasta
#5
Iseenesestmõistetavalt hääl antud. Vastasel juhul võix ju teha petitsiooni, et panex Tallinna Lennujaama ka kinni, niikuinii keegi hetkel väga ei lenda ja Riia ning Vantaa lennujaamad ju toimivad. Panex selle jama kinni, saax sinna ju hipsteritele uusarenduse teha, trammitee olemas, võib selle Tartu maantee jupi ka kuhugi kaugemale nihutada, ei pea need autod kogu aeg mööda vurama.

Audru raja ümber saab kindlasti mõne muldvalli juurde teha, mis aitax müra piirata. Pealegi pääseb minu teada rajale ainult päevastel aegadel. Öörahu ajax on rajal juba mitu tundi vaikus olnud.

Aga ma lausa tahax seda papist kinnisvara näha, läbi mille seinte ja akende antud müra häirivalt kõlab. Selle küttekulud on talvel ikka meeletud, kahju neist inimestest lausa.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#6
Ma arvan, et igasugune petitsioon on seal seal mõtetu. Kes oli seal ennem, kas ringrada või eramud. Peale selle, inimesed on ise "teadlikult" ostnud ringraja lähedale elamise. Eksinud on need, kes sinna on ehitanud ja maja ostnud. Maja ehitaja probleem on tagada mürasummutus. Vaevalt nüüd ükski elanik seda oma taskust soovib maksta. Inimesi paraku on selliseid, on endal au ühte sellist tunda. Tema jaoks peab olema ääretu vaikus, kui oma eraelu on selline et jah. Kibestunud inimene.

Ei hakka eelmist postitust kustutama, kuid peab tunnistama, et eksisin. Tegu siiski ei ole isikukoodidega, nagu esialgu arvasin.
Huvitaval kombel oli need teatud varuosakoodide numbrid, mida kunagi otsinud olen ja nüüd mulle neid seal automaatselt miskipärast pakub.
Läheb hääl teele, kuigi jah, ma ei usu, et sellistest asjadest kasu on. Proovitud poliitikuid sellega paigast kangutada aga jääb see rahva suminaks ja lõbuks. Seadus on seadus.



Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Audru rajal võimalik teisipäeviti rinkasõitu harjutada. Werewolf 0 1,364 16-05-2008, 11:21 PM
Viimane postitus: Werewolf



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne