Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otsin taga oma autot 521ASN must 124 universaal
#1
Tervist,

Erinevate asjaolude tõttu on juhtunud nii, et lauasahtlis asetsevad sõiduki Mercedes-Benz 300TE, reg. nr 521ASN, VIN - WDB1240911F173044, dokumendid aga autot ennast ei ole. Vahel on/oli 2.5 66kw om602 ja masina enda üldpilt kehvake. Antud auto oli seotud petuskeemi kuriteoga, mis kohtu poolt lahendatud tänaseks päevaks, kuid masinat ma tagasi ei saanud kuigi anti roheline tuli sellele järgi toona minna. Viimati jäi see NP Autod müügiplatsile vedelema kus ilma igasuguse teavituseta ja nõusolekuta taheti lisaraha saada - polnud neil ei dokumente ega ostu-müügi lepinguid. Keeldusin. Hiljutine info ütleb, et seda sõidukit on nähtud kellegi varuosamehe juures. Nii ju ka päris ei saa??

Ühesõnaga pikk jutt, mida kirja panna. Lühidalt - kellegi käes on minu auto!

Ehk keegi teab/on näinud või kuulnud antud autost midagi? Sõiduk on minu nimel registris ning tahaks selle nalja lõpuks ära lahendada. Kas auto tagasi saada või dokumendid ära müüa, et saaks oma nime pealt selle jama ära.

Täpsustuseks, et mina selle auto eest tänase päevani peale suure peavalu ei ole mitte midagi saanud. Ei raha ei muud kompensatsiooni.

Auto müümisest kolme aasta tagune kuulutus:

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2526881

Ühendust võtta igasuguse info korral palun privaatsõnumi teel.

Parimat,
Mario
Vasta
#2
Tee Politseisse avaldus, et sinu auto on "varastatud", las menetlevad mõnda aega ja nende paberi järgi saad ehk võimaluse maanteametist auto arvelt maha võtta.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Käidud läbi see politsei tee, ei antud autot kätte. Niisama loobuda nagu ka ei tahaks. Vaevalt keegi teinegi siit niisama oma masinat kellelegi kasu teenimiseks ära kinkida tahaks.
Vasta
#4
(18-05-2020, 07:45 AM)OnkelMats Kirjutas: Käidud läbi see politsei tee, ei antud autot kätte. Niisama loobuda nagu ka ei tahaks. Vaevalt keegi teinegi siit niisama oma masinat kellelegi kasu teenimiseks ära kinkida tahaks.

Midagi jääb rääkimata, muidu oleks võinud ju NP autode platsilt lihtsalt minema sõita. Nad ei saa takistada Sul oma vara ära viimast. Nad võivad üritada, aga neil pole mingit alust (peale tugevama õiguse) seda teha.

Loomulikult oleks ilus, kui keegi teadlikult segase ajalooga sõiduki ostnud nüüd võtaks julguse kokku ja klatiks omanikuga ära. Aga seda on natuke palju loota... Sest, päris ausalt: kas Sina julgeksid säärases olukorras telefoni võtta ja öelda, et ostsin jah varastatud auto ja ma tahan selle eest Sulle raha maksta?

Mina teeks samas olukorras olles politseile avalduse, et auto on varastatud. Nad tegelevad asjaga ja tõenäoliselt saad aasta pärast teatise, kus on kirjas, et seoses aegumise, ressursinappuse ja vähese avaliku huviga on uurimine lõpetatud. Vat selle paberiga lähedki MNT büroosse ja teed avalduse. On toiminud varem.

Avaldusse tuleb kirja panna, kus Sinu teada auto oli ja kust Sa seda ei leidnud eile vaatama minnes. Pole Sinu asi, et kokkulepped ei pidanud ja neid nüüd eitatakse. Eusa_whistle
Vasta
#5
Lisaks eelnevalt mainitule, et lubati autole järgi minna: politseist anti roheline tuli juba pea selle kogu jama alguses, et NPga räägitud ja võib minna, annavad auto tagasi. Kohaleminnes nõuti 300 euri, et nemad nii palju sinna investeerinud väljaarvatud ostu hind. Mingid odavad ilukilbid ja tiiva peal teip ja spreivärv. Ei nõustunud sellega, teavitasin uurijale sellest kokkupuutest, misjärel ei osatud mind rohkem selle koha pealt aidata ja nii ta jäi. Vahepeal unustasin juba ära, kohtuotsuse ootamise käigus, kuid hiljaaegu tuli maanteeametist teade et sõiduk on aktiivsest registrist nö kustutatud või kuidas see oli. Ühesõnaga autol on märge juures, et peale üv läbimist läheb arvele tagasi. Eelnevalt seisis mingi 2 aastat "ajutiselt arvelt maas" see mul. Oma nime pealt saan ta lihtsalt ära aga asi on põhimõttes, oleksin võinud seda juba ammu teha... olin isegi lõpuks nõus juba selle 300 euri nendele meestele maksma aga mille eest ma maksan kui väidetavalt kellegi varuosahai käes see juba.

Kahju ei ole rahaliselt üüratult suur aga kurat 800 eurot on ka raha...
Vasta
#6
Tagasi küsitav investeering - ilmselt oleks see olnud lõputu tsiviilvaidlus, kuhu politsei poleks sekkunud. See ettevõtmine poleks selle summa juures väärt olnud.
Nõutav 300 EUR - väljapressimine, oleks ilmselt "müüja" jaoks liiga ohtlikuks läinud ja suhtumist muuta ehk.

Eks ikka olid see hetk ise ka liiga passiivne kahjuks.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
Oli kunagi minu käes see Mercedes-Benz, juba siis oli paras logu ja ega mina ka seda väga ei hoidnud. Sai kuu aega norra mägedes sellega külg ees lasta + veel keerasin enamus sportline asjad sealt maha ja paigaldasin taha tava vedrustuse. Uskumatu et see auto on peale mind veel nii palju läbi elanud Big Grin Enne mind oli väga pikalt sellega sõitnud vanem mees.
Mercedes-Benz on Mercedes-Benz.
Vasta
#8
Ma kordan ja ühtlasi sõnastan natuke ümber oma küsimust:

Kas keegi teab, kelle käes on minu auto praegu?
Vasta
#9
Lihtsalt uudishimust küsin. Kuidas on võimalik avastada sahtlist auto dokumendid ja siis ühtäkki meenub, et ohoo, mul veel üks auto?
Kurjajuur
Vasta
#10
Kui ta platsilt kadus, siis legaalselt müüa ei saanud, järelikult müüdi seibideks.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#11
(24-05-2020, 11:33 AM)Randar Kirjutas: Lihtsalt uudishimust küsin. Kuidas on võimalik avastada sahtlist auto dokumendid ja siis ühtäkki meenub, et ohoo, mul veel üks auto?

Päris sõnasõnalt muidugi mitte, kuid kiire elutempo juures tõesti on see auto korduvalt meelest läinud, sest nähtavas alas teda pole. Lisaks erinevad asjaolud seoses selle sõidukiga, mis on mitmeid muresid toonud, mida enam kogeda ei soovi.

Vasta
#12
Muud seal teha ei ole, kui kohtusse. Kolmas osapool(autolammutus) oli heausklik ostja, nemad ei hüvita midagi.
Autoaia poolt tehtud remondikulutused tõenäoliselt on nende isiklik lõbu. Auto hoiustamise tasu nad võiksid nõuda.
Tasuta õigusabi esmalt ja sealt edasi tead, kas mängida bingot või mitte.
Vasta
#13
Ivan Narvast ostis selle masina x euro eest, võttis maki, rooli ja kõrvalistuja turvavöö enda masinale ning ülejäänud jupid viis tükeldatuna või osaliselt peidetuna mingi vana Transiti kerega Kuusakoski ära.
Teise variandina oli ostjaks Valdis Lätist, kes sõidab sellega kuskil naaberriigis oma numbritega ringi.
Mõlemal juhul jääd paragrahve pähe tuupima ja uurijate uksi tulutult kulutama.
Odavam on loobuda, portaalid on mersusid täis - leiad omale uue silmarõõmu Big Grin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin bussi MB 608 D. Andke nõu avomulder 2 456 28-10-2021, 06:55 PM
Viimane postitus: avomulder
  Otsin 500SECi nr 511ANK Eric 0 1,265 01-06-2020, 12:02 AM
Viimane postitus: Eric
  Otsin Comand spetsialisti Joel. 2 2,529 23-04-2019, 04:58 PM
Viimane postitus: ville
  Kelle SL R129 mädaneb tallinnas. OTSIN OMANIKKU k2rpman 0 3,667 24-03-2019, 05:39 PM
Viimane postitus: k2rpman
  Otsin: halli nr. 126ASK 300SE 1987a helitehnik 8 6,050 26-12-2018, 02:50 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Kus autot vahatada? Antipaatne 8 7,627 12-11-2017, 10:15 PM
Viimane postitus: nahk
  Otsin ühte Mercedest heinakuhjast.... Autojuht 7 7,222 24-03-2016, 12:16 PM
Viimane postitus: Lensment17
  Otsin Tallinnas soodsat diagnostikut W203 C207cdi? MRS75 0 1,926 26-11-2015, 04:37 PM
Viimane postitus: MRS75
Question Otsin teisaldatavat telk-garaazhi SGM 11 8,218 11-10-2015, 09:41 PM
Viimane postitus: SGM
  124 veermikutööd täna (vedrud) Kodan1k 2 2,461 14-08-2015, 06:03 PM
Viimane postitus: tns-one



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne