Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heategevuskampaania Toidupanga jaoks.
#1
Head Klubi liikmed ja foorumi kasutajad.

Usun et Te kõik olete kogenud viimastel nädalatel raksemaid hetki seoses eriolukorra ja viirusepuhanguga. Tahaks loota et keegi teist pole pidanud kaotama oma sissetulekuid, leiba või peavarju. Aga Eestis on palju neid, kellega just sedasi on läinud ja veel rohkem on neid, kes juba enne kriisi seda kõike kogesid.

Ma ei kujutaks ettegi, kui minu pere või lähedased peaksid kannatama näljatunde, külma või teadmatuse käes, mis edasi saab. Õnneks on Eestis hästi toimiv heategevusorganisatsioon Toidupank, mis vabatahtlike abil kogub toiduvarusid just neile, kellel siin elus nii hästi läinud ei ole.

Kahjuks aga ka Toidupangal on seoses praeguste oludega seis kehvem, kuna annetused on jäänud väiksemaks, üritustest saadavad annetused on kõik ära jäänud, kuna üritusi lihtsalt ei tohi korraldada. Siinkohal müts maha meie koomik Kalmeti ees, kes oma standupiga kogus imelise summa Toidupanga tarvis.

Aga siiski on toidupangal vahendeid juurde tarvis, kuna abivajajaid on ju palju juurde tekkinud ja tahaks siinkohal just ka ise koos klubi ja mersuinimestega õla alla panna.

Seega otsustasime klubi juhatusega alustada rahakogumiskampaaniat Toidupanga tarvis, mis kestab 10. maini. Peale seda arvutame kõik annetused kokku ja selle summa eest ostame hulgilaost vajaminevad toidukaubad. Toidukaubad pakendame Toidupanga jaoks ära ja toimetame nende kätte edasijagamiseks.

Seega iga annetus, mis klubi arveldusarvele laekub jõuab kindlasti otse abivajajani. Me ei anneta edasi raha, vaid ainult toidukaupasid, sellisel juhul oleme kindlad et iga sent, mis me kogume on ainult toiduvaru ja selle pakendamine, mitte kulu kütusele või ruumide rendile või administreerimisele.

Aitame üheskoos neid, kellel on hetkel tõesti väga raske ja ehk tulevikus, kui nende olukord on parem saavad neistki mersuinimesedSmile

Teeme üheskoos head ja leiame oma elektroonilisest rahakotist mõned eurod ning kanname need MTÜ MB klubi arveldusarvele. Sealt jõuab see edasi juba toidupaki näol vähekindlustatud perede toidulauale. Klubi poolt teeme ise valmis ja pakendame u. 25 EUR väärtuses samasugused toidupakid, mis edasi toimetame Toidupanka. Ehk saame vähemalt 100 toidupakki kokku? Meie 5, 10, 15 jne edasi EUROT on kindlasti kellegile väga, väga suureks abiks.

Oma annetus tehke palun Mercedes-Benz Eesti Klubi arveldusarvele Swedbankis:

MTÜ MB Klubi
A/a – EE882200221022973208
Selgitus – Toidupank

IBAN: EE882200221022973208
SWIFT/BIC code HABAEE2X.

PEALE KAMPAANIAT TEEME KA KOKKUVÕTTE, KUI PALJU KOGUSIME JA MITU TOIDUPAKKI ABIVAJAJATENI JÕUDIS.

Hoiame teema asjakohasena ja värskena, kui olete omapoolse panuse teinud, võite siia ka märku anda. See innustab ka teisi reageerima.

Täname Teid klubi juhatusega juba ette ja loodetavasti leiate aega ja mõned EUROD teele panna.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Minu poolt ots lahti tehtud ja üks toidupakk seega olemasSmile Palgapäeval teine lisaks.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Minu poolne panus tehtud
Vasta
#4
Panin ka pisukese toetuse teele.
Vasta
#5
Tehtud ka minu poolt.
Vasta
#6
Ka minu poolt on toetus teele pandud.
Vasta
#7
ülekanne tehtud.
Vasta
#8
Värskendame teemat ja avame oma südame ning rahakoti Smile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
Toetatud. Edu teile.
Vasta
#10
Aitähh kõikidele. Jätkame kogumist kuni 10. Maini. Tänase seisuga on annetajaid kokku 19 ja kogusummas ca 600 EUR. Täname kõiki heategijaid ja eriti neid, kes on annetanud 100, 50 ja 40 EUR.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
Meie panus ka antud. Toetame ka Toidupanga NGT Sprinteri kasutamist hoolduskulude katmisega.

www.motogate.ee - Autod Jaapanist
Vasta
#12
Mõned nupuvajutused klaviatuuril tehtud.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Saksamaa rekordürituse jaoks lisareisija otsimine indrek 0 2,025 01-08-2011, 01:14 PM
Viimane postitus: indrek
  Uue kodulehe jaoks pilte vaja indrek 52 24,587 29-01-2008, 11:53 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne