Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E55 AMG
#21
Vaimne orgasm kindlasti, eriti raju mulje jätsid pidurid.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#22
Krt ma ei räägi, et rape. Ma räägin, et al mingist X kilomeetrite arvust tahavad nad rohkem hoolt ja kuna jupid on päris kallid, siis on jabur igapäevasõidukina kasutada.

Kas keegi on vahetanud E430 pidurikettaid ja klotse? Sealt peaks aimu saama mis hinnas asjad on. Vihje: B-kat ei ole olemas.

Truck: Minu kupee ongi ajalugu Smile
...
Vasta
#23
Tasa, tasa, ära vannu.

Ikkagi ma ei saa aru, miks rohkem hoolt nõuab kui tavaline? Kasutatakse ju kvaliteetmaterjale ja ennekõike sõltub kõik ikkagi eelmise omaniku hoolitsusest auto eest. Ega tähed AMG ei tähenda kohe automaatselt seda, et koguaeg klapats põhjas ja tuleandmine käib. Teoreetiliselt peaks asi sama olema mis maasturitega, sihtotstarbeliselt kasutatakse vähe ( kui just tõesti mingi rullnokk pole omanik olnud).

Kallimad on jupid loomulikult, mingi ca 10 aastat tagasi maksid W124 kere AMG mudelil piduriklotside komplekt 20 kilo.Confusedilly: Enam see asi ei tohiks nii hull olla ja pidurikatete materjal ka selline, et peaks kõvasti kauem kestma korralikult sõites kui tavalisel mudelil.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#24
Andres Kirjutas:Krt ma ei räägi, et rape. Ma räägin, et al mingist X kilomeetrite arvust tahavad nad rohkem hoolt ja kuna jupid on päris kallid, siis on jabur igapäevasõidukina kasutada.

Kas keegi on vahetanud E430 pidurikettaid ja klotse? Sealt peaks aimu saama mis hinnas asjad on. Vihje: B-kat ei ole olemas.

Truck: Minu kupee ongi ajalugu Smile

Ajalugu või mitte kirjaoskust võiks olla . . . kirjutasin Martiini oskaks hindasid öelda . . . b juppe vabalt valida . . . veermiku osas.

šarniirid kõigil uutel koos õõtsaga lumised eraldi olemas. . .
Vasta
#25
esimesed piduriklotsid on samad mis E38 7 seeria bemmil 5,0I ja 4,0d, esisild on sama mis tavaline w210, amorte pakub ka koni ja monroe, laagrid ka tavalised.....põhimõtteliselt on samad jupid pidurikettad küll amg jaoks mõeldud kuid b tootjad olemas ja üle 800 ei tohiks tükk olla
Vasta
#26
marko600 Kirjutas:esimesed piduriklotsid on samad mis E38 7 seeria bemmil 5,0I ja 4,0d, esisild on sama mis tavaline w210, amorte pakub ka koni ja monroe, laagrid ka tavalised.....põhimõtteliselt on samad jupid pidurikettad küll amg jaoks mõeldud kuid b tootjad olemas ja üle 800 ei tohiks tükk olla

Seda ma ei teadnudki, et BMW-l sarnased võiks olla. Oliveri E430 4-maticu piduritele otsiti igast maailma otsast ja nii suuri kettaid-klotse ei leitudki mujalt kui Silberist. Komplekti hind tuli 10 ja 20 vahele.

Aga zimmermanni ketas on olemas E55-le. Lootust on Smile
Tuleb välja, et sellele on kõike, mida E430-le ei ole.
...
Vasta
#27
Aga BMW-ga on see jama, et poldivahe väga hästi ei klapi :bash:
...
Vasta
#28
orienteeruvad hinnad Silberi sõnul:
Kettad 5000 komplekt, klotsid 4500 komplekt.
____
Sven
Vasta
#29
jah kontrollitud 750I/740disla ja mb e55 amg esiklots täpselt sama.....eks need pidurisadulad on mingi kindla tootja omad ja mitu tehast tellind sealt.....uskumatult paljude erinevate automarkide varuosad sobivad omavahel....aga 430-le teeb klotse remsa näiteks.....ja eks neid on veel teisigi.....aga e50/e55 amg klets on erinev e420/430 omast aga kettaid amg-le toodab isegi Febi, ma hinda küll kohe ei tea aga need kettad peaaegu kõigil AMG-del samad C/clk/e/slk jne
Vasta
#30
Ma pole siiani v2ga t2pselt aru saanud, miks hakatakse ennem auto ostu uurima juppide hindasid ja saadavust. Eks igal autol on varuosi ja nad k6ik maksavad. K6ige lihtsam ja v2hem n2rves88v - kui meeldib, osta ta 2ra ja asi vask, eks siis p2rast n2ha ole. Ega autot ei ostega selle eesm2rgiga, et teda remontida, juu? Hooldus on t2iesti tavaline ja m88dap22smatu.
Sry, et t2pit2hti pole.
Vasta
#31
E420 sportpakett/SL500/S600 tagaketas Febi 350.- tk. :tongue:
Valmistajate järgi on samad esikettad : http://www.elcats.ru/fullinfo.asp?flag=1...d=1E600D56
Ferodo Premier tagaklotsid tiba üle 400.-
Samas E500 W124/SL500 R129 tagaketas alates 1400.- AP Lockheed
Klotsid samad.
Kui "rohelise" maha müün, ostan E55 AMG.
Siis saan täpseid varuosade hindu öelda. :biggergrin:
W124 E500 Limited
Vasta
#32
E420 sportpakett/SL600/S600 originaal esiketas 1440.- Ferodo Premier klotsid alla 600 komplekt (Special thanx goes to Truck) :demond:
Esimene šarniir silberi letis 190.- Lemförder oli kallim. :tongue:

Kui E500 W124/SL 500 R129 esimest õõtsa tehakse vahetatava šarniiriga(Febi näiteks), asi siis E55-le seda leida...

Kasutaja R129 toodud varuosade hinnad CL600 teemas "valgustasid" mind küll. :wink:
Selge siis, miks mulle pakuti hulgaliselt CL600-sid Leedust alates 5000EUR..... :hump:
W124 E500 Limited
Vasta
#33
Antud konkreetse auto puhul võib siis öelda, et pilt on ilusam kui tegelikkus Smile Käisin vaatamas, kapott on täiesti täkitud, vasak külg värvitud jne. Ja mootoris käis ka kerge tiktiktik tühikäigul.
____
Sven
Vasta
#34
Aga samad mudelid on ka mitu korda kallimalt müügis Saksas, kas on huvi siis ideaalselt korras isendi vastu?
Vasta
#35
python Kirjutas:Aga samad mudelid on ka mitu korda kallimalt müügis Saksas, kas on huvi siis ideaalselt korras isendi vastu?

Ütleme nii, et kui auto eest maksta 200K, siis ta võiks ju korralik olla?
Tõenäoliselt on see mu isiklik tragöödia, et ma olen endale autot valides liiga kriitiline Smile
____
Sven
Vasta
#36
AMG moto tiktiktikiga on sama hea kui kellapomm sama heliga...

Kui AMG siis TÄIUSLIKUS korras. Muu on enesepetmine.
...
Vasta
#37
Andres Kirjutas:AMG moto tiktiktikiga on sama hea kui kellapomm sama heliga...

Kui AMG siis TÄIUSLIKUS korras. Muu on enesepetmine.

Andres mida sa tarvitad? :biggergrin:
Vasta
#38
No mis ma ikka tarvitan. Liiga palju ronte näinud Smile Alles hiljuti olin ühe 250 000eek maksva mersuga hädas... Selle raha eest võiks olla korralik auto. Problemaatilist amg-d osta on ikka risk. Ma ei saa aru mida need tarvitavad, kes arvavad et see on tore igapäeva auto mida ongi tark osta halvas seisus ja siis seda ehitama hakata.
...
Vasta
#39
Andres Kirjutas:No mis ma ikka tarvitan. Liiga palju ronte näinud Smile Alles hiljuti olin ühe 250 000eek maksva mersuga hädas... Selle raha eest võiks olla korralik auto. Problemaatilist amg-d osta on ikka risk. Ma ei saa aru mida need tarvitavad, kes arvavad et see on tore igapäeva auto mida ongi tark osta halvas seisus ja siis seda ehitama hakata.

200 kilo ja enamgi eest ei olegi mõistlik osta rapet kui see jus mingi uunikum ei ole. Pigem on see üleüldine kehv kvaliteet uute sõidukite kohta, ei ole nad enam nii kvaliteetsed aga see, et AMG kestaks tunduvalt vähem kui mitte AMG see on jama.
Vasta
#40
Tere.
Olen selle auto omanik millest siin leierdatakse.(kasutan hetkel tuttava kontot kuna pole ise selle klubi liige).
To: Sven
Käisid autot vaatamas ja värvi paksust mõõtmas. Kohapeal ütlesid, et üks külg on küll kunagi värvitud aga pahteldatud ei ole kuna värvipaksuse erinevus on väike ja väitsid tulemuse heaks. Itaaliast pärit autol on normaalne, et seda on kunagi värvitud, kes ise seal käinud see teab miks. Mootoritiksu mina ei tea ja ei ole kuulnud, ka ei maininud sa seda kohapeal, samas tahaks teada mitut samasugust mootorit oled veel kuulanud-kui üldse oled.
See, et nii vanal kasutatud autol on kapotil kivitäkked on normaalne, sest kui need üle värvida, siis on ju jällegi värvitud , ehk sinu jaoks probleem.
Tervitades selle AMG omanik.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W210 E55 AMG 1998 keskhüdraulikaõli/roolivõimuõli JK-E55 10 4,352 21-05-2021, 10:29 AM
Viimane postitus: OberHenn
  w210 AMG seeliku sobivus FL s210-le taavis1 0 1,596 25-02-2018, 10:45 AM
Viimane postitus: taavis1
  w211 e400 esistange(amg) VRain 0 1,855 22-02-2016, 11:19 AM
Viimane postitus: VRain
  A-klassi W168 AMG 17" x 7" ET57 / ET49 veljed E-klassi S124-le? nostromo 10 7,361 26-06-2013, 09:52 PM
Viimane postitus: nostromo
  1994 S124 E300TD 108kW 4MATIC-ule AMG GEN II esistange? nostromo 1 2,148 01-06-2013, 04:10 PM
Viimane postitus: alfa82
  w211 amg istmed nxc 0 1,889 10-10-2012, 01:36 PM
Viimane postitus: nxc
  otsin W211 AMG esistanget ? --AMG-- 0 2,331 21-11-2009, 01:39 PM
Viimane postitus: --AMG--
  E55 AMG veljed Ilmar 6 4,765 06-11-2008, 06:33 PM
Viimane postitus: Box
  E50 AMG mure mootoriga davodka 12 6,140 30-07-2008, 06:12 PM
Viimane postitus: davodka
  C124'le c36 amg mootor? sm. pelle 7 3,634 02-05-2008, 02:29 PM
Viimane postitus: hents99



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne