Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Käivitusautomaatika (Tip start/touch start)
#1
Tere!

Uuriks siit veits asjatundjamatelt ja targematelt selle kohta, kuna välismaised foorumid ei juhatanud kuhugi väga. Nimelt suht koht kindel, et see automaatne käivitus peaks ka olema W210 puhul, vähemalt nii palju ringi kolades leidsin. Antud juhul kui sai katsetatud siis kohe üldse ei toimi see süsteem minu autol. Kõik muu toimib nii nagu peab ehk siis roolilukk ja kõik see krempel mis häälitseb seal võtme taga. Tegu ikkagi smart key-ga, '99. aasta autol.

Küsimus oleks see, et kui tahan seda süsteemi korda saada näiteks, siis millest alustama? Star sappa ja vaatama mis elektroonika näiteks räägib?

Kui nii siis kas keegi Viljandis või lähiümbruses saab sellega aidata?


Tänan juba ette ära! Eusa_angel
Vasta
#2
Sa pead silmas seda, et smart keyd süütelukus keerad ainult korraks käivitamise asendisse ja auto ketrab ise starterit selle peale, kuigi võtme lahti lased? Ehk siis ei pea võtit hoidma käivitamise asendis?

Kui jah, siis tõesti see w210l nii olema peaks, smart key olemasolul. Minul küll veel '98a oma, aga smart key ja toimib see ilusasti.

Kui ei toimi, on viga tõenäoliselt ikkagi süütelukus endas.
E55 AMG
Vasta
#3
Räägime samast asjast tõesti.

See elektroonilise süüteluku teema vist suht õudusunenägu, mulle tundub
Vasta
#4
Seda peaks vähe täpsemalt uurima, et kui on smart võti siis kohe ka tark käivitus. Mul on olnud kaks 99. aasta autot smart võtmega ja mõlemad ei käivitanud nö. ise.
Äkki see lisa tuli hiljem kui võti. Samas võisid ka mõlemad lukud tuksis olla.
Vasta
#5
Starteri relee asub paremal kapoti all ajude kastis eespool otsas. Mootori aju juhib releed.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne