Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diagnostika Tartus?
#1
Tarvis diagnostikateenust Tartus, kus oleks võimalik 1988 välja lastud 230E mootor üle vaadata. Probleemiks peale väikest kõksu hüppeliselt tõusnud kütusekulu. Igasugu filtrid, küünlad, jagajakaan jne on korralikud. Ilmselt mingi andur läbi või kalab niisama. Teab keegi, kuhu selle autoga minna võiks?
Ahjaa, Silberit palun mitte pakkuda.
Vasta
#2
DIA
...
Vasta
#3
DIA mehed ei viitsi küll eriti meh. pritsega mersusid sisse võtta. Tööd on ilmselt üksjagu ja siis saavad valida... Suht pikalt tuleb ikka nuiata, enne kui nõusse jäävad... Aga võid proovida
Vasta
#4
Sellepärast uuringi siit. Enamikes kohtades hakatakse kohe kätega vehkima, et ei, ei, eiiii! Kellel algab andmebaas 2000 aastaga ja kes muidu ei tee...
Andres, sul selle DIA-ga isiklikud kogemused olemas?
Vasta
#5
320 CE 1992 loopis pöördeid 1500-2000rpm kaupa. DIAs tehti korda enne kui auto ära ostsin. Kõik tundus viisakas.
...
Vasta
#6
DIAS jagavad k-jetronicut küll jah
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
a ikkagi ,kus siis peale DIA saaks teha diag. sellele mootorile või ei taha keegi seda mootorit ette võtta
Kes teibituuningut teeb,sellel silm peast v�lja
www.liimpuit.ee
228KW
Vasta
#8
Nii, selles DIAs on nüüd käidud ja ühtlasi ka viisakalt välja visatud. Ei taha seal keegi seda autot näha. On veel ideid kellelgi?
Järgmine kord tuleb ilmselt mingi lihtsam auto osta, näiteks mõni Itaalia või prantslaste tehtud auto. Poleks arvanud, et 124 juba selline eksoot on :help:
Vasta
#9
Niisiis kui kellegil veel selline probleem ilmneb, võib minu juurde tulla ja parandan selle probleemi vähem kui viie minutiga. Minu moodi pole mõtet raha suure reklaami peale silberisse ega diasse vedada. Ühes kästi peale kahetunnist uurimist küünlaid vahetada, teises vahetati bensiini pealejooks õhu vastu nii et küünlad valged.

P.S Tänud Imre töökojale, kes lõpliku reguleerimise tegi ja tänu kellele mootor nüüd tõmbab looma moodi :tongue:
Vasta
#10
tuuker Kirjutas:Niisiis kui kellegil veel selline probleem ilmneb, võib minu juurde tulla ja parandan selle probleemi vähem kui viie minutiga. Minu moodi pole mõtet raha suure reklaami peale silberisse ega diasse vedada. Ühes kästi peale kahetunnist uurimist küünlaid vahetada, teises vahetati bensiini pealejooks õhu vastu nii et küünlad valged.

P.S Tänud Imre töökojale, kes lõpliku reguleerimise tegi ja tänu kellele mootor nüüd tõmbab looma moodi :tongue:
Kas probleem oli ainult kütuse kulus,või oli veel midagi(ebaühtlane töö,käivitus,kõikuvad pöörded jne)?
Vasta
#11
Ainult küttekulu, mis oli 16 toopi saja kilomeetri kohta sõltumata sõidustiilist ja linna/maantee vahekorrast. Musta tagant ka ei visanud.
Vasta
#12
seda ma ka siin kunagi mainisin, et DIA's igatüht vastu ei võeta, kurb aga tõsi
Vasta
#13
HotPapa Kirjutas:seda ma ka siin kunagi mainisin, et DIA's igatüht vastu ei võeta, kurb aga tõsi

No paar posti eestpoolt lugedes veendud, et võeti. Seda küll teistkordsel katsel...
Vasta
#14
endal kah nüüd kütusekulu 20-25 liitrit sajaleConfusedad: . Autoks siis 300-24 ce 89 aastast. Kuna asun Tartus, siis tundub suhtliselt raske leida kedagi , kes diagnostikat teeks. Oskab kegi aidata? silberisse päris ei tahaks minna, öeldi hinnaks 1200 eeku, äkki oskate aidata Tartlased?
Vasta
#15
On selline mees nagu Ain, sõites mööda riia mnt'd kesklinna poole ja peale kauburikaubamaja tuleb bussipeatus ning kohe peale peatust keerad paremale hoovi, sõidad otse ja lõpus pöörad vasakule ning 2 viimast boksi, sealt leiad selle mehe. Ega ise olen ka otsind aga kõik saadavad suht kukeseenele, ala ei tegele nii vanade autodega
Vasta
#16
Yep.. seda Aini julgen soovitada küll... asjalik mees.... on minu tutvusringkonnas nii mõnegi autu südame elule pumbanud...:cool2:
nr. kah... 55523747
Vasta
#17
Diagnosti osas Tartus aitab siis Peugeot esindus. Virumaal oli samamoodi. Naljakas küll mainida, et mersut tuleb hooldada prantslaste juures aga nii kahjuks on. Ja vägagi ok klienditeenindus võrreldes silberiga :bash:
Vasta
#18
Oleks samuti huvitatud diagnostist!!! Keegi, kel on aparatuur ja ma võin ta tuua auto juurde, pärast tagasi jne. Ühesõnaga auto pole liikumisvõimeline.

On mõnel näiteks carsofti mersule? Deem oleks pidanud ise sellise aparatuuri ostma. 2 kuu jooksul muretsen endalegi korraliku aparatuuri, et diagnostida kõiki mersusid.
Seniks aga oleks teiste abi teretulnud.
Vasta
#19
eks me siis teame, keda tüütama hakata:lol:
Vasta
#20
hents99 Kirjutas:Oleks samuti huvitatud diagnostist!!! Keegi, kel on aparatuur ja ma võin ta tuua auto juurde, pärast tagasi jne. Ühesõnaga auto pole liikumisvõimeline.

On mõnel näiteks carsofti mersule? Deem oleks pidanud ise sellise aparatuuri ostma. 2 kuu jooksul muretsen endalegi korraliku aparatuuri, et diagnostida kõiki mersusid.
Seniks aga oleks teiste abi teretulnud.

Hmm, paela otsas ka ei liigu? Muidu soovitaks soojalt prantslaste remontimise kohta. Aga kui ta sul tõesti kinnisvaraks on, ei oska aidata.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Diagnostika marek1983 0 1,206 03-10-2019, 09:32 PM
Viimane postitus: marek1983
  Star diagnostika Alan87 5 3,830 14-08-2019, 08:30 PM
Viimane postitus: Alan87
  W211 kes teeks diagnostika väljaspool tööaega randmaris 2 2,239 05-06-2016, 09:25 AM
Viimane postitus: Valgma
  Tartus asjalikku Mercedes-Benz tundjat (remondi mõttes) Reimz494 4 3,831 15-04-2016, 05:09 PM
Viimane postitus: Reimz494
  W211 õhkvedrustus kontroll Tartus?! egon1235 14 13,246 08-10-2015, 09:56 AM
Viimane postitus: madis71
  Mitu liitrit läheb õli W124 2,0d 53kw? Kus saab Tartus soodsalt õlifiltrit comoon 3 2,913 27-06-2013, 04:54 PM
Viimane postitus: comoon
  Vargad. Tartus '87a w124 kallal. Paagi luuk ja kinnitus + ukselukud lõhutud. clm 10 9,487 28-12-2010, 02:32 AM
Viimane postitus: maximas21
  automaatkasti õli ja filtri vahetus Tartus 2000a.2,2cdi jaanu30 6 5,123 24-12-2009, 12:34 AM
Viimane postitus: hellrix
  kes vahetab TARTUS aratuurlauas pirne? semjonov 4 3,280 18-11-2007, 09:23 PM
Viimane postitus: Laur
  Diagnostika? Rash11 3 2,833 10-06-2007, 01:28 PM
Viimane postitus: wdb240



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne