Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
100autot ehk kasutaja "soo" mitte-MB'd ja ka MB'd
#21
(28-01-2020, 11:22 AM)ignar Kirjutas: Aga teema omanikule jõudu ja jaksu.

Tänud!

Kusjuures neid odavama otsa masinaid siin ostes ja müües näeb autoärikaid päris palju.
Korralik rahvussport tundub olema.

Kuna üritan leida enamasti kõige viisakama isendi mõistliku raha eest, siis jälgin vastava mudeli kuulutusi läbi erinevate portaalide.
Üsna tihti mõni odavama otsa eksemplar on õige pea järgmise omaniku käes oluliselt kõrgema hinnaga müügis.
Pesu, uued pildid ja ilusam tekst ilmselgelt tõstavad väärtust Eusa_wall
Vasta
#22
Huvilistele väike update Smile

#11 Teine klass: S-klass

[Pilt: F3JEvWn.png]


#17 Jaguar makeover

[Pilt: 6cBIf6Q.png]
Vasta
#23
Vaatasin oma exceli tabelid ja vanad foorumi postitused üle ning sain ka w221 pidamise valud/võlud kirja:

#11 Elu S-klassiga. Eraisiku pankrott?

[Pilt: iAsmRVK.png]
Vasta
#24
Suurepärane autoblogi!
Tahtsin küll ca tunnike tagasi magama minna, aga üks lugu viis järgmiseni ja... (:
Vasta
#25
(12-02-2020, 01:00 AM)supercharger230 Kirjutas: Suurepärane autoblogi!
Tahtsin küll ca tunnike tagasi magama minna, aga üks lugu viis järgmiseni ja... (:

Tänud sulle!

Paraku läks Jaguar juba uuele omanikule ilma, et oleks teda müüki jõudnudki panna.
Ja kuna tühi parklakoht tundus nukker, siis sattusin seekord punnsilma otsa.

#18 Takso-Mercedes-Benz

[Pilt: I2RksUn.png]
Vasta
#26
Sellest blogist oleks väga palju kasu mõnele autoajakirjale.
Vasta
#27
Kui mõnel huvilisel veel lugemata, siis sain kirja ka paari varasemalt omatud masina lood.
Esimene neist võibolla veidi emotsioonitu, aga selle eest päris koledate numbritega.

#12 Vankrivedaja - GL350

[Pilt: 2fXjV8m.png]


#13 Jaguar XJ talveautoks

[Pilt: D0XOLP2.png]
Vasta
#28
Tänaseks täpselt kolm nädalat punnsilmaga ringi veerenud ja panin selle kohta mõned read kirja.
Eks targemad saavad faktivigu parandada Smile

#18 E-klass ja 100 kilovatti

[Pilt: Vx3KreR.png]
Vasta
#29
Eelmine nädal sai autoga pool päeva Lesvenis veedetud.
Kellel koroona karantiinis igav, siis ehk väärib lugemist.

#18 Punnsilmaga töökojas

[Pilt: S9wlCTJ.png]
Vasta
#30
Eile ikkagi närv ei pidanud vastu ning kasutasin head ilma ära ja otsustasin uued tagatuled külge monteerida.
Kogu protsess oli arvatust oluliselt lihtsam ja võttis maksimum pool tundi aega.

Vähemalt mu enda arvates sai tulemus palju viisakam ning auto näeb nüüd mõned aastad noorem välja.

Kui kellegil on huvi nende eelmise tumedate Depo tulede vastu, siis võib mulle PM'i saata.

[Pilt: Mft7eFO.jpg]
Vasta
#31
Jõudsin vahepeal ka paar postitust oma nö. pereautost valmis treida.
Kuigi viimasel ajal olen tegelikult Punnsilmaga oluliselt rohkem ringi sõitnud

#14 The Range Rover

#14 Kuidas sõidad, RR?

[Pilt: 5dmaE1M.png]


Lisaks sai pisut värskendatud blogi väljanägemist ning igasugune konstruktiivne kriitika on väga oodatud.
Vasta
#32
Ausaltöeldes ega siin selle suure katku ajal liiga palju autodega tegelemiseks aega polegi.
Kogu elu pigem seisab.
Nädalavahetusel jõudsin siiski midagi natuke E-klassi kallal nokitseda, aga tegemist jäi veel üksjagu.

#18 Elu seisab, Mercedes-Benz ka

[Pilt: koAzJMz.png]


Lisaks otsustasin ka moodsa ajaga kaasa minna ning tasapisi sotsiaalmeedias kanda kinnitada:
FB lehekülg
Ehk jõuab sinna ka jooksvalt midagi postitada
Vasta
#33
Minu w220i kimbutab sama viga - kõrvalistuja aken avaneb 1-2 cm ja rohkem alla ei liigu. Plaanis ka lähiajal polster maha võtta ja asja uurida.
Sügisel ei liikunud aken üldse, aga mootor tegi häält. Sai polster maha võetud ja tross ära vahetatud(tross oli katki). Needitud plekid puurisime lahti, ega muidu ligi ei pääsenud jah.
Mingi aeg liikus aken ilusti ja siis kiilus kinni. Talvel polnud tahtmist tegeleda, aga nüüd kus juba soojem, vaatan lähiajal uuetsi üle. Kui probleemist jagu saan, annan teada, äkki sama viga (:
Vasta
#34
(09-04-2020, 10:39 PM)supercharger230 Kirjutas: Kui probleemist jagu saan, annan teada, äkki sama viga (:

Oleks huvitav teada jah, mis seda täpsemalt vaevab.
Mul endal kerge kahtlus, et midagi on sees kõveraks läinud ja seetõttu pidurdab kinni.
Päris lahti puurima ei tahaks küll hakata.

Aga jään huviga ootama, mis sul sealt välja koorub Smile
Vasta
#35
Minu aknalugu sai täna Lesven'is lahenduse- siin oli ukse raami küljest lahti tulnud.
Keevitati kinni ja liigub taas normaalselt.

Saab järjekordse vea nimekirjast maha kriipsutada.
Vasta
#36
Sattusin siin oma blogiga Autogeeniuse podcasti.
Kellel huvi, siis saade soundcloud'is üleval ning minu teema algab umbes 30 minuti peal.

https://soundcloud.com/geeniusraadio/280...-100-autot
Vasta
#37
Eelmise nädala esmaspäeval sõitis Punnsilm uue omanikuga minema.
Õnneks või kahjuks (seda näitab aeg) ei jäänud ma seal samas aga jalameheks ning sain teise auto vastu.

Lugu sai ka blogisse ülesse:

#19 BMW e46 - ehk kuidas ei tohi osta autot

[Pilt: oKqzT9H.png]

Vahepeal alustasin kolmeosalise sissekandega ka oma Jaguar XK8 probleemide ning hädade kohta,
millest kaks esimest lugu samuti blogis olemas.

Mõnusat lugemist!
Vasta
#38
Ahoi!

Vahepeal olen püüdnud foorumit säästa läbustamisest ning võõraste markide postitusi siia mitte pista.
Mingil hetkel sai blogile väike facelift tehtud, et silmale pisut vähem kurnav oleks.

2020 esimene poolaasta on sujuvalt mööda saanud ning
tegin sellest ka pisikese kokkuvõtte:

2020 poolaasta kokkuvõte

[Pilt: ZTkPhX3.png]
Vasta
#39
"Kõiki bussiaegu tean ma peast - olen Fordimees"

Olin isegi täiesti ära unustanud sellise auto.
Aga klapptuled... Igatahes kuulutus jäi korraks kummitama ja mingil hetkel oli vaja talle järgi minna.
Mu esimene "ameeriklane".

[Pilt: 7exYBGc.png]

Ford Probe Mk2 - 2.0 ja manuaal

Üllataval kombel on ta täitsa äge.
Pisut võimsam mootor ja tagavedu võiks küll olla...
Vasta
#40
Väga hea lugemine!!

Kelle nimele sa kõik need autod oled kirjutanud? Kas teatavad ametnikud huvi pole tundnud kui aastas mitukümmend autot.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Jaguar XK8 Convertible 1997 - soo soo 27 35,981 23-05-2019, 01:21 PM
Viimane postitus: väikemees
  BMW 318i Baur TC '85 - soo soo 12 20,602 27-01-2014, 04:11 PM
Viimane postitus: zum



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne