MÜÜDUD!!! BECKER TRAFFIC PRO BE4720 AUX-IN GPS NAVI 4 X RCA
#1
KOOD OLEMAS!

CD, CD-R, CD-RW,

AUX-IN sisend tagaosas,

4 X RCA võimendi või subwooferi lisamiseks,

subwooferi juhtimine,

CD-Boxi lisamise võimalus ja juhtimine,

puldi lisamise võimalus ja juhtimine,

GPS lisamine ja juhtimine,

GAL,

CD-Text,

RDS-EON,

Telephone Input,

Telephone Mute,

Keeratav volüüminupp!

Eemaldatav esipaneel.

Välimuselt puhas ja korralik. Võimsa ja kvaliteetse heliga!

Kaasa tuleb: Stereo, esipaneel, esipaneelikott, GPS-antenn.

Hind: 180.- eurot.

Postiga saatmise võimalus!

Saadan nii SmartPosti kui Omniva/Post24, DPD pick-up või Cargobusiga.

Asub Tartu/Viljandi/Pärnu.
ronnythebeast@gmail.com
58202007

[Pilt: IMG_3688.JPG]

[Pilt: IMG_3691.JPG]

[Pilt: IMG_3689.JPG]

[Pilt: IMG_3687.JPG]
Vasta
#2
Kui on tekkinud reaalne ostja, kes on soovinud endale saada makki 10-20.- eurot soodsamalt minu pakutud hindadest, siis olengi saanud kõik makid maha müüdud... aga kus tuleb eestlasel selline komme, et küsida 60-80.- eurot hinnast alla. Tõenäoliselt seesama küsija, kui müüks samasugust kaupa, annaks healjuhul 5.- eurot hinnast alla või imekombel 10.- eurot. Olen seda korduvalt ja korduvalt näinud. Hetkel mul pikemalt seisnud 500.- eurone Becker Cascade, aga sellest mõistan ka, sest hind on selline. Ja ma olen ebay ja Beckeri välisturu hindadest tunduvalt soodsamaks teinud neid hindasid Eesti jaoks. Variant kaks on ka see, et edaspidi müün kaupa ebay hindadega ja siis on inimesel valik, kas osta sama hinnaga sama kaup + saatekulud juurde kusagilt teiseltpoolt Euroopat või siis sama hinna eest minu käest Eestist käest-kätte kohtudes ja saab kohtumispaiga ning -aja kokkuleppida. Mõtlemisekoht. Variant kolm... hakatagi Eestis selliseid makke soetama ning müüa need Eestist välja välisturule soodsama hinnaga... lõpuks polegi enam Eestis ühtegi Beckerit ja kui tahetakse osta, siis ainult ebayst välismaalt ja saatekuludega jne. Taas mõtlemisekoht. Rõhutan selgesti --- olen teinud need hinnad välisturuhindadest 100-400.- eurot soodsamaks, sõltuvalt mudelist ja seisukorrast + saatekulu, pikem ostuprotsess ja see pikk teekond lõpuks Eestini.

Kui Sul on makk 90.- euroga müügis, kas müüksid selle mulle 30.- euroga?


Ja nende negatiivsete kommentaaride panek näitab selle panijast inimese väiklust, et kui talle sellise hinnaga ei müüda, mida tema pakkus, siis pannakse negatiivne arvamus. Aga teine ostja maksab ca soovitud summa ja tema saab positiivse arvamuse ja nii lihtne ongi. Tüüpiline eestlase käitumine teise eestlase mainet halvustada, kui miski ei meeldi ja tema järgi ei tehta. Kokkuvõttes on ikka müüja see, kes otsustab, kellele ja mida müüa. Mind see negatiivne kommentaar ei heiduta ja ma luban käsi südamel, et kui selliseid tekib veel, siis hakkavad kõik sellised rariteetsed asjad välisturule liikuma ning kohalikud võivad näppu imeda.... Olen Merc mehi ja naisi kõrgelt lugupidanud, kui austusväärset ja eliitset elustiili, aga tundub, et tuleb vaikselt pettuma hakata. Jääb mulje, justkui, et auto ongi kui Merc märgiga tarbe- või lõbuese ja muud seal polegi...
Vasta
#3
MB pole mõni Merc....veidi lugupidamist margile, mitte seltskonnale. Tõsi, MB fänlusega on siin juba ammu halvasti... ehk MB Kui bränd on VAID oluline enamuse foorumi jaoks, mitte niiväga kõik sinna juurde käiv, mis teeb MB’st just selle, miks teda tegelt fännatakse. Tegelt see on isiklik asi, mismoodi ja kuidas. Lihtsalt meil siin kardinaalselt erinev võrreldes, mis mujal. Aga asukoht, ajalugu ja inimeste arusaamad on mittevõrreldavad.

Mul üks tuttav müüb vanemaid automakke(ja kõike muid orig juppe vanadele MB’dele) peamiselt Saksas. Ostab neid kokku eelkõige USA lammutustest. Fikseeritud hind on igale detailile - ala töötav makk 30usd, mittetöötav nt 10usd. Rool 20usd vms. Vahet pole, mis marki konkreetne asi on.
No siis ostab neid hunnikutega erinevatest lammaritest ja pärast konteineriga vms Euroopasse. Müüb ikka päris palju....ei ole mingit tingimist....sest argumente pole!

Mis oli jutu mõte - pigem suuna oma pakkumised mujale. Sinna, kus on nõudlus(reaalne vajadus).
Ma tean omast kogemusest kui raske on asju ajada, kui nn negatiivset tagasisidet tuleb neilt, kel tegelt pole mingitki kokkupuudet.

Tahad parimat, aga välja tuleb nagu ikka Eusa_wall

Edu ja jaksu! Küll tuleb aeg....
Häid pühi ka!



'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#4
Hei, Ronny, jätka palun siiski ka siin pakkumist, sest täpselt sobivate asjade ettesattumise puhul ning vaadates ka eBay hindasid, ütleksin, et senised Sinupoolsed pakkumised on tundunud igati mõistlikud ja Beckeri raadioid jälgin alati huviga - iial ei või ju teada, millal satub müüki täpselt endale sobiv mudel. Smile

Aitäh ja häid pühi kõigile!

Parimate soovidega,
Tauno
Vasta
#5
See Ronny on natuke omamoodi vend tõesti. Ma panen siia kirja oma kogemuse aastast 2016.
Ta müüs ühte MB originaalraadiot, millel oli ka kassetimängija. Tema jutu järgi oli kõik vinks võnks korras. Kood olemas ja puha.
Hinnaklass oli vist 40 eurot. Mul üks tuttav sai temaga Tartus kokku, raha ja kaup vahetasid omanikku.
Ma ise ei hakanud sellepärast Tallinnast kohale sõitma. Kui asi minu kätte jõudis, siis selgus kurb tõsiasi, et päris korras
raadio ei olnud. Viisin ta tuttava remondimehe kätte. Minu mäletamist mööda oli kassetiosa rihm katki ja koodi ei olnud (või see müüja antud kood ei olnud õige). Raadio remonditi ära ja mulle läks see maksma 20 eurot. Nüüd tuleb põhiline.
Kirjutasin Ronnyle ja tegin ettepaneku lisakulud pooleks jagada ehk küsisin temalt 10 eurot tagasi, kuna ta valetas mulle asja müügi puhul, et see täiesti korras on. Nii põhimõtte pärast. Ronny oli nõus minu ettepanekuga ja lubas kohe, kui tema majanduslik olukord paraneb, siis maksab ta mulle 10 eurot tagasi.
Sai talle seda veel korra meelde tuletatud, aga raha ootan tänase päevani.
Mul meilboksis on veel tema kiri lubadusega maksta alles.
Aga muidu oli viisakas mees kui temaga suheldud sai.
Copy paste tema ühest kirjast

Tere!

Tänan küsimast!

Kindlasti teen lähiajal. Olen valmis eduka lahenduse nimel tagastama soovitud summa. Hetkel püüan mõne stereo-tehinguga tulemuseni jõuda ja siis on ka koheselt ülekanne tehtud ning olukord lahendatud. Palun hetke kannatlikkust!

Tänades!
Madis
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  O: w126 Becker europa 2000 (ja osad Grand Prix) pistikud MeelisN 0 121 27-06-2023, 03:12 PM
Viimane postitus: MeelisN
  M: Becker BE4716 Mercedes-Benz moisnik 0 204 09-05-2023, 10:56 AM
Viimane postitus: moisnik
  M: BECKER MERCEDES COMMAND APS 50 KsenoonE 0 343 08-04-2023, 10:53 PM
Viimane postitus: KsenoonE
  M: GL/ML (X164/W164) raadio/navi (Android), hind: 200€ P6tu 3 1,044 02-12-2022, 12:13 AM
Viimane postitus: P6tu
  M: Becker Monza Mike22 0 517 12-05-2022, 01:14 AM
Viimane postitus: Mike22
  BECKER CASCADE BE7944 MP3 WMA AUX-IN iPOD BLUETOOTH GPS NAVI 3 X RCA ronnythebeast 8 938 26-02-2022, 11:02 AM
Viimane postitus: Mike22
  M: BECKER INDIANAPOLIS PRO MP3 WMA AUX-IN iPOD BLUETOOTH GPS NAVI 4 X RCA ronnythebeast 5 895 25-02-2022, 11:40 PM
Viimane postitus: kaupo51
  BECKER MEXICO CD AUX-IN 4 X 45W CD-BOX KORRALIK ronnythebeast 1 607 24-02-2022, 08:30 PM
Viimane postitus: 244volv
  M: vana BECKER EUROPA CASSETTE 663 + BLUETOOTH audi 0 511 14-11-2021, 01:33 PM
Viimane postitus: audi
  Müüdud: Rariteetne Becker Mexico Cassette audi 0 482 14-11-2021, 01:10 PM
Viimane postitus: audi



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne