Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W210 E320 salongi soendus
#1
Thumbs Up 
Tere,

Ei taha Rakveres inimesed raha vastuvõtta.

Paar päeva tagasi lõpetas töölepingu sooja sissepuhuv ventilaator. Autoremondi töökoda ütles, et ma pean kuus nädalat ootama kuni diagnostikat teostavas ettevõttes jõuaks järjekord minuni, et siis selgust saada, kus viga on.

Aga mul ei ole aega oodata. Tahaksin nõu küsida.

Vaatasin youtube videost, kuidas kliimablokki kasutades diagnostikat tehti.

https://www.youtube.com/watch?v=anNnhZnBuHg

Sooritasin samad nõksud ja ainuke kood mis peale reseti jäi oli välisõhu temperatuuri mõõtja viga.



Salongi ventilaatori võtsin maha ja ellu ta ei ärka.

Kas ma võin julgelt tellida varuosakauplusest postipakiga Rakverre uue mootori, või võib veel uusi nüansse ettetulla ja viga mujal olla?
   
sec�i haige
Vasta
#2
Kui raha on, siis loomulikult, uus on alati uus.

Aga enamasti kärwab siil. Ehk alumiiniumplaat, millel klemmid küljes. See kallim osaSad

Mootor ise põleb harva läbi. Kui mootorisse minevatesse juhtmetesse otse särtsu lasta, kas siis on ka vaikus?
Vasta
#3
Kiiruse regulaator on selle jupi nimi.
Tee nii nagu v6sa õpetab, mootorile otse vool, saad teada mida vaja vahetada.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
Aijahh. Vool otse peale anda, siis hakkab tööle tõesti.
sec�i haige
Vasta
#5
Jupid käes, kokku panemisel juhtus sedasi, et kui viimase klemmi ära ühendasin hakkas puhur täie paaruga vuhama, isegi süütevõtit polnud lukus. Seega jälle mõistus otsas Eusa_wall
sec�i haige
Vasta
#6
Kas need jupid, mida sa vahetasid on ikka samasugused, nagu enne. Siile on kahte tüüpi. Ühele jookseb mootorist
kohe pluss peale, teisel sellest mööda. Teoorias pistikud on küll erinevad, et eksida ei saa,aga mine tea.

Vasta
#7
(23-10-2019, 10:58 PM)nordrainbow Kirjutas: Kas need jupid, mida sa vahetasid on ikka samasugused, nagu enne. Siile on kahte tüüpi. Ühele jookseb mootorist
kohe pluss peale, teisel sellest mööda. Teoorias pistikud on küll erinevad, et eksida ei saa,aga mine tea.

Välimuselt identsed ja tellisin vin-koodi järgi uue Allpartsist.
sec�i haige
Vasta
#8
(23-10-2019, 10:10 PM)Rait Kirjutas: Jupid käes, kokku panemisel juhtus sedasi, et kui viimase klemmi ära ühendasin hakkas puhur täie paaruga vuhama, isegi süütevõtit polnud lukus. Seega jälle mõistus otsas Eusa_wall

Regulaator ehk "siil" on kas lühises või on rike juhtahela kaabelduses.

Regulaator on eraldi tükk ja seda saab eraldi asendada.

Alati jääb vana auto puhul variant, et keegi on sisu ringi tõstnud ja selle käimasaamiseks alkeemiaga tegelnud, mistap originaalosad enam ei sobi. Tasub uurida.
Vasta
#9
See siil on lühises.
Vasta
#10
Äkki prooviks auto foorumis asju nimetada õigete nimedega?
Pole perekooli foorum kus auto detailidel on isevälja mõeldud nimetused.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#11
(24-10-2019, 10:14 AM)v6sa Kirjutas:
(23-10-2019, 10:10 PM)Rait Kirjutas: Jupid käes, kokku panemisel juhtus sedasi, et kui viimase klemmi ära ühendasin hakkas puhur täie paaruga vuhama, isegi süütevõtit polnud lukus. Seega jälle mõistus otsas Eusa_wall

Regulaator ehk "siil" on kas lühises või on rike juhtahela kaabelduses.

Regulaator on eraldi tükk ja seda saab eraldi asendada.

Alati jääb vana auto puhul variant, et keegi on sisu ringi tõstnud ja selle käimasaamiseks alkeemiaga tegelnud, mistap originaalosad enam ei sobi. Tasub uurida.

Ma vahetasingi ainult regulaatori ära.
Õigemini step by step.

Tellisin esmalt regulaatori kasutatud varuosana, mis oli veidi teise kujuga. Ühendatuna käitus ta samamoodi, sestap tellisin uue.

Soendusmootori peal on tootjapoolne kleeps kuupäevaga 02.2006, ehk siis on ta sattunud minu autosse vähemalt neli aastat peale koosteliinilt lahkumist.

Hea uudis on, et mul pole enam nii tohutult kiire. Käisin bussiga pealinnas ja sõitsin uue autoga koju.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
sec�i haige
Vasta
#12
Mul peaks üks komplektne vent garaazis olema - mootori osa kinni/kulunud/käib raskelt.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  e320 3.2 v6 w211 2002 tagaluugi lukk Merkeles 2 308 09-04-2023, 12:02 PM
Viimane postitus: wolwer
  Ei puhu sooja salongi Olyamed 1 479 17-12-2022, 01:13 PM
Viimane postitus: vreps
  Salongi valgustus hen1 21 1,465 27-10-2022, 12:12 PM
Viimane postitus: marek
  W210 E270CDI 2000a. turbo ja sellega seonduv Uuki 0 274 21-10-2022, 10:36 PM
Viimane postitus: Uuki
  W211 E320 kütusepaagi leke/uue sobivus Pahh 1 555 18-08-2022, 09:34 AM
Viimane postitus: v6sa
  W211 E320 150kw konditsioneeri/kliima mure difred 8 1,203 24-05-2022, 07:28 PM
Viimane postitus: difred
  W210 722.6 5G-TRONIC käigukasti variandid dinowalk 2 664 01-05-2022, 05:52 PM
Viimane postitus: dinowalk
  W210 Naviga Becker Comandi vastu roodla 0 454 13-03-2022, 11:59 PM
Viimane postitus: roodla
  elektriga juhtus , w210 veixmbs 4 836 17-02-2022, 09:48 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 220d EPC vigane käivitus valdis6 1 635 16-12-2021, 10:31 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne