Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väga imelik teema!
#1
Asi siis selline et endal on a.käigukast kuid lasin keevitada aga kui keevitataxe siis ikkagi peavad aku juhtmed lahti olema sai need maha võetud ja miinus klemm, samas oli keevitus massi klemm kerel kyljes...ok asi nii et imelik ei lähe yldse käigud sisse ainult esimene ja kui paned tagurpidi käigu peale siis sõidab edasi ja isegi neutraali peale ...ma ei saa aru väga kahltane mis jama on?
Vasta
#2
Auto mudeli avaldad ka äkki ja milline automaatkast all on?
Muideks voo liigub tegelikult ju miinus klemmilt läbiu kere plussile - kunagi arvati et elektron on +, sellepärast kogu maailm valesti elabki.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#3
R129 Kirjutas:Auto mudeli avaldad ka äkki ja milline automaatkast all on?
Muideks voo liigub tegelikult ju miinus klemmilt läbiu kere plussile - kunagi arvati et elektron on +, sellepärast kogu maailm valesti elabki.


MB 250D 66kw 86a ja neljakäiguline kast.sa ei tea mis kamm võib olla....nagu eriti muusd ei teinud seal, ainult sai seda akut näpitud muud midagi.
Vasta
#4
ei tea kas kuskil mingi ajus ei ole viga w
Vasta
#5
Esimese hooga ei oska küll miskit öelda. Sellisel kastil ei tohiks ju mingeid elektri asju kastis olla, va mõni rõhu andur ja kick down.
Kast paneb ise vale käigu sisse - aga miks. Kas käiguvahetus dross on ikka õigesti.
Seleta natuke rohkem, mis käigukangi koha peal toimuma hakkab.
P, R, N, D, 3, 2 ....
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#6
R129 Kirjutas:Esimese hooga ei oska küll miskit öelda. Sellisel kastil ei tohiks ju mingeid elektri asju kastis olla, va mõni rõhu andur ja kick down.
Kast paneb ise vale käigu sisse - aga miks. Kas käiguvahetus dross on ikka õigesti.
Seleta natuke rohkem, mis käigukangi koha peal toimuma hakkab.
P, R, N, D, 3, 2 ....


yhesõnaga et ainult esimene käik on sees...kui paned kas või r,d,n,3,2 auto liigub esimese käiguga imelik ...ma ei saa aru mis pull on
Vasta
#7
Kas siis ka kui piirajasse lasta on ikka esimene käik sees. Kas parking töötab?
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#8
R129 Kirjutas:Kas siis ka kui piirajasse lasta on ikka esimene käik sees. Kas parking töötab?

kle parking töötab jh.et noh R peale panna siis tagutuled lähevad põlema kyll aga sõidab edasi....
Vasta
#9
mul oli ka nii, et sõitis ainult esimesega (R läks ikka tagurpidi) viga oli trossis mis käigukastist gaasihoovastikku läks. aga see et R peal edasi sõidab, sellekohta ma ei oska midagi öelda.
Vasta
#10
acame Kirjutas:mul oli ka nii, et sõitis ainult esimesega (R läks ikka tagurpidi) viga oli trossis mis käigukastist gaasihoovastikku läks. aga see et R peal edasi sõidab, sellekohta ma ei oska midagi öelda.


OK. ma lykkan ta täna garaazi, vaatan mis seal lahti on.vb see koksimisega mis seal plekki sai tehtud, tuli kuskilt lahti ei kujuta ette...Smile
Vasta
#11
hm, käisin vaatamas ja ei olnud kyll midagi kahtlast lahti all, ega midagi,ei tea kus ja mis viga otsida ?..aidake..
Vasta
#12
räägitaxe et tee ajule restart kuidas see võix käia?
Vasta
#13
las teevad enda ajule retarti kes seda sulle soovitasid...86 a auto ja elektriselt kontorllitva kast...lahe vandenõu...
Kast on saba andud ja seal ei ole selle keevitusega mitte mingit seost, lihtsalt s*tt ajastus ja kokkusattumus....
Täismehhaaniline kast, ainult kickdowni jaoks on soleneid ja see kõik...
Kasti "aju" on täismehhaaniline õlisurvel toimiv hüdraluine lülitamine...
See on sul ilmslet sassis omadega.... Ilmselt on lihtsam uus kast alla panna kui selle vahetust proovima hakata...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#14
Rolz Kirjutas:las teevad enda ajule retarti kes seda sulle soovitasid...86 a auto ja elektriselt kontorllitva kast...lahe vandenõu...
Kast on saba andud ja seal ei ole selle keevitusega mitte mingit seost, lihtsalt s*tt ajastus ja kokkusattumus....
Täismehhaaniline kast, ainult kickdowni jaoks on soleneid ja see kõik...
Kasti "aju" on täismehhaaniline õlisurvel toimiv hüdraluine lülitamine...
See on sul ilmslet sassis omadega.... Ilmselt on lihtsam uus kast alla panna kui selle vahetust proovima hakata...


oskad sa öelda mis kastid sinna alla lähevad...ma usun et iga kast sinna alla ei lähe ja täpselt samasugust on raske saada.
Vasta
#15
Ütle kerenumber
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#16
R129 Kirjutas:Ütle kerenumber


WDB1241251A277687 selline vin
Vasta
#17
sul peaks all olema 722414 kast.
Selline kast peaks veel olema (124.105/106 124.125/127 124.185 201.126):
250 D
250 TD aga mitte 250 D TURBODIESEL(124.128 sellel on 722.418)
190 D 2.5

Kui keegi kindlalt teab, et mingi muu kasti (teine numbriga näiteks 722415/417/418 vms) läheb ka alla, siis saan öelda millistel pillidel need peal on olnud. Lihtsalt mingi pisike erinevus juba ja MB annab kastile uue numbri kuigi tegelikult läheks alla küll. Samas mõni pill võib sama korpusega olla aga näiteks teine ülekanne jne.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#18
Uurisin natukene.
Sul on autol 602.912 mootor
Sama mootor (602) on minu eelpool toodud pillidel ka peal.
Iseenesest peaksid enamust kaste sulle alla istuma - küsimus on MB puhul näiteks see, et kuna mingi teise doonorkasti auto on raskem siis on hürdoajus ka mingi vedru natukene suurema läbimõõduga ja käik rakendatakse hiljem/varem/järsemini vms. Kui kast alla juba läheb siis tööle hakkab ta nagunii iseasi kui hästi. Mul on näiteks SLil ka mitte sama kasti numbriga kast all.
Pead ei anna, aga lisan siia pillid mille on 602 ja 603 jt mootorid ja seetõttu peaksid need sulle alla minema (eeldusel et neil on sama "RAUD"). Kui keegi oskab öelda, millised mootorid on veel sama ploki peal (kas näiteks 104 mootor, mis on 260, 280 või 103 mootor mis on 300 CE jne) (et siis kasti mehaaniliselt kinnitub) siis andku teada - saab valikut veelgi laiendada.
LIST:
250 D Turbodiesel (mis ma enne ütlesin et ei sobi) selle on sutsu teine kast aga alla peaks minema.
300 D (603 mootor)
300 D Turbodiesel (603 mootor)
300 TD Turbodiesel (603 mootor)
300 TD (603 mootor) see äkki läheb
E 250 DIESEL (605 mootor)
E 300 DIESEL (606 mootor)
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#19
R129 Kirjutas:Uurisin natukene.
Sul on autol 602.912 mootor
Sama mootor (602) on minu eelpool toodud pillidel ka peal.
Iseenesest peaksid enamust kaste sulle alla istuma - küsimus on MB puhul näiteks see, et kuna mingi teise doonorkasti auto on raskem siis on hürdoajus ka mingi vedru natukene suurema läbimõõduga ja käik rakendatakse hiljem/varem/järsemini vms. Kui kast alla juba läheb siis tööle hakkab ta nagunii iseasi kui hästi. Mul on näiteks SLil ka mitte sama kasti numbriga kast all.
Pead ei anna, aga lisan siia pillid mille on 602 ja 603 jt mootorid ja seetõttu peaksid need sulle alla minema (eeldusel et neil on sama "RAUD"). Kui keegi oskab öelda, millised mootorid on veel sama ploki peal (kas näiteks 104 mootor, mis on 260, 280 või 103 mootor mis on 300 CE jne) (et siis kasti mehaaniliselt kinnitub) siis andku teada - saab valikut veelgi laiendada.
LIST:
250 D Turbodiesel (mis ma enne ütlesin et ei sobi) selle on sutsu teine kast aga alla peaks minema.
300 D (603 mootor)
300 D Turbodiesel (603 mootor)
300 TD Turbodiesel (603 mootor)
300 TD (603 mootor) see äkki läheb
E 250 DIESEL (605 mootor)
E 300 DIESEL (606 mootor)


THANX!
yhesõnaga siis bens ja diislitel on vahe sees jh.
Vasta
#20
Kysix et kas diagnostika uurib välja kas kastiajul on midagi viga ?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  OM603 väga külma mootoriga imelik "kõll" dad 3 632 02-07-2021, 03:41 PM
Viimane postitus: v6sa
  Kustutada teema. madis71 0 721 22-11-2020, 10:25 PM
Viimane postitus: madis71
  4Matic - rehvi teema, erinev mõõt ees/taga voodoo 20 12,791 25-10-2017, 10:31 AM
Viimane postitus: voodoo
  Roolide teema ReinGSM 6 4,197 10-04-2011, 05:46 PM
Viimane postitus: stihl
  Imelik undamine esirattal twistedone 6 5,105 09-06-2009, 11:12 AM
Viimane postitus: twistedone
  imelik jõnksutamine reimpz 10 8,480 17-07-2008, 06:59 AM
Viimane postitus: scrat
Sad K: kojamehe mootor käib väga raskelt. Taavi 4 3,257 14-05-2008, 07:51 AM
Viimane postitus: scrat
  Imelik vidin Eiks 9 4,791 15-10-2007, 12:19 PM
Viimane postitus: hents99
  Gaasipedaaliga mingi teema! Taavi 4 2,909 15-06-2007, 10:43 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne