M:Subaru Legacy BE/BH 2.5 Boxer 115kW 2001a. kasti veaga
#1
Kasti rike: käike vahetab ideaalselt, kuid kiirendades teeb trollibussi häält ja vibra, gaasi maha lastes kõik ok.
Head: korralik nahksalong, mootor käib hästi ja kuiv, uus aku, üks veovõll uueväärne, pidurid üle käidud ja muud nipet näpet, viimase kahe aasta jooksul sõitnud 6000km.

Rikkaks ei taha saada, päris tasuta ära anda ka ei raatsiks. Võib pakkuda ka vahetust näiteks 17 tolli korralike naastrehvide vastu, meeste velo või veel millegi.

Paku mingi raha ja vii ära.

585kolm88üksnull

Lisan ka kunagise müügilingi:

https://www.auto24.ee/used/2431121

[Pilt: 72543-2.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#2
Kuidas kere olukord on, palju roostet esineb? Kas ülevaatuse suudab puhtalt läbida või esineb mingeid takistusi (heitgaasid näitex)? Kui kaua ta trollibussi häält teinud on?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
#3
(30-09-2019, 08:20 PM)Werewolf Kirjutas: Kuidas kere olukord on, palju roostet esineb? Kas ülevaatuse suudab puhtalt läbida või esineb mingeid takistusi (heitgaasid näitex)? Kui kaua ta trollibussi häält teinud on?

Telefonivestlusele lisaks: heitgaasidega pole tal muresi olnud, ÜV ainuke etteheide oli nõrk käsipidur.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#4
Nagu telefonis mainisin, olen autost huvitatud, kuid tulen alles kuu lõpus Eestisse. Kui ta sul sellex ajax veel alles on, tulen vaatan üle, kui kere enamvähem kõva on, saame vast kaubale.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
#5
Müüdud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne