Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liivima parimad mootorigurud?
#1
Tere!

Kuna M120 on tuntud tihendite söömise poolest, siis mõtlesin nad kõik välja vahetada. Kuuris riiulil ootab pakk 142 tihendiga. Sisuliselt on tegu mootor välja - pilbasteks - kokku - tagasi tööga. Lihtsamal kujul sai seda kunagi tehtud M104 mootoril ca 15 aastat tagasi. Kuskil Irus naljaka välimusega garaazis. Aga tegija oli äärmiselt andekas. Nüüd sellest ka minu küsimus. Kelle juurde mootor viia? Hetkel olen leidnud kolm ettevõtet, kes on olnud nõus töö ette võtma:
* Hort Auto
* DMG Auto
* Veho Laagri Mercedes-Benz hoolduse osa

Hort pole kunagi teinud. On teinud M104. Veho pole ammugi kunagi teinud. Väidetavalt Silberi taustaga mehaanik siiski. DMG-s tundub olevat paar meest, kes M120 lahti lapanud. Küll aga 10+ aastat tagasi.

Sisuliselt aga ei jäänud mulle muljet, et keegi neist ettevõtetest otseselt tahaks tööd ette võtta peale Veho. Kellel on kõige vähem usalduskrediiti minu silmis. Mis on teie arvates parimad tegijad, keda usaldada, millised on kogemused? Kas keegi oskab öelda kes oli too sell seal Irus, kes mu C124 mootorit kunagi tegi?
...
Vasta
#2
See sama koht, mis soovitasin PMis. Teevad palju mootoreid.
Turbo
Vasta
#3
Ühtepidi on tegu lihtsama mootoriga, kui seda on m104...aga neid on justkui 2....ehk hinnanguliselt 1.75 koefitsendiga m104 Eusa_whistle
Kett isegi ei käi üle kõigi nukkade.

Kuna tegemist on ‘80ndate lõpu tehnikaga, siis midagi keerulist pole. Isegi muutuv sisselaske nukkvõll ei vaja arvutiga sättimist, sest on nö on/off õlisurvega.

Ehk kesiganes, aga paberiga, et keegi vastutaks.
Muu polegi oluline, usaldus...ma viimaste aastatega “usaldanud” kümneid tuhandeid...kellelegi, teenust saamata....

Kahjuks Tallinnas kohemused puuduvad ja soovitada raske...Es-Racing omab performance mootorite osas ilmselt suurimat kogemustepagasit, kas aega/tahtmist, peab küsima...
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#4
Siit võid ka uurida: https://www.facebook.com/alpinab7s/
Üks neist seal endine Silberauto mehhaanik.
Vasta
#5
Kas silberauto ei saaks asjadega hakkama?Smile

Märjamaal on kodanik nimega Urmas Põlluste(Remotors OÜ), ehk tal huvi teha.
Vasta
#6
Silberisse ma vabatahtlikult ei lähe.
...
Vasta
#7
(26-08-2019, 09:18 AM)Andres Kirjutas: Silberisse ma vabatahtlikult ei lähe.


Korralik statement, omal pole veel ükski mure laheduseta jäänud vähemalt Järve silberis.
Nii vanemate kui uuemate masinate korral.
Vasta
#8
Pärast seda kui uue E-klassiga 7x garantii vahet käisin ja ükskord suisa auto niimoodi hooldusesse viisin, et ta ilma hooldamata järgmine päev tagasi sain tuli ka otsus - kuhu iganes, aga sinna ma enam ei lähe.
...
Vasta
#9
(27-08-2019, 09:57 AM)Andres Kirjutas: Pärast seda kui uue E-klassiga 7x garantii vahet käisin ja ükskord suisa auto niimoodi hooldusesse viisin, et ta ilma hooldamata järgmine päev tagasi sain tuli ka otsus - kuhu iganes, aga sinna ma enam ei lähe.

Vabandan OT pärast, aga mis aasta E-klassiga tegemist?
Vasta
#10
(29-08-2019, 08:44 AM)mbw204 Kirjutas:
(27-08-2019, 09:57 AM)Andres Kirjutas: Pärast seda kui uue E-klassiga 7x garantii vahet käisin ja ükskord suisa auto niimoodi hooldusesse viisin, et ta ilma hooldamata järgmine päev tagasi sain tuli ka otsus - kuhu iganes, aga sinna ma enam ei lähe.

Vabandan OT pärast, aga mis aasta E-klassiga tegemist?

2017. kohe tuleb esimene post-Silber hooldus Smile
...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne