Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rattad24.ee uus koostööpartner
#1
Tere head klubilised.

Meil on hea meel teile tutvustada Mercedes-Benz Eesti klubi ut koostööpartnerit rattad24.ee

Kui Teil on rehvi või velje soov, siis igal juhul pöörduge sinna, nende hinnad on mõistlikud ja suhtumine väga sõbralik.
Klubi liikmetele muidugi allahindlus ja loodetavasti ettevõtte teeb ka ise samas teemas aegajalt mingeid kampaanjaid.

[Pilt: 46239-rattad24.jpg]

Kohapeal nägin ka seina peal rippumas väga kenasid BBS kärgvelgi, mis olid küll replicad, kuid klassikalisele mersule sobivad alla lausa suurepäraselt ja hind oli ka väga mõistlik.

Igatahes käige ja uurige. Uus rehv on ikka uus rehv ja miks mitte soetada just klubi koostööpartneri juurest hea hinnaga. Müüvad ka korralikke kasutatud rehve.

Lisaks soodustusele tegid nad ka klubi rallikale kingituse - uhiuued 16" Hankook Ventus EVO rehvid, mis saavad klubi rallikale alla ning
loodetavasti 21. Juuli Mannergute mõõduvõtul ka edu toovad.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Vesse tänaval ei ole küll sõbralik suhtumine, igakord kui käin seal klienditeenindus on ülbe ja kui on rehviostu/rehvivahetuse aeg kokku lepitud, tulen kohale ja keegi ei ole kursis, et on tegelikult aeg kokku lepitud.. hakkavad enda vahel karjuma jne, ja klient ootab..
Vasta
#3
Vesse on huvitav koht jah. Omavaheline jutt ühe rehvivahetajaga ja "valgekraega" ees lauas. Kolmas isik ei ole nõus 12 tunnised tööpäevi tegema, kui rohkem makstakse, siis on nõus. Valgekrae vastas sellepeale, et ei usu, et rahas asi on. Ta lihtsalt ei viitsi. Tule taevas appi, ütleks ma sellekohta. Sisemised pinged seal nii suured on, ei kipu küll herilase pessa kätt toppima.


Vasta
#4
Hea,et uus soodustuse pakkuja on ,aga 10% pole kaasajal eriline soodustus. Seda saab pmst. igast poest kui küsida. Sry Indrek ,aga üritage Renovari soodustus tagasi saada akudele . 30% mis viimati sain, see oli juba väga ahvatlev.
Vasta
#5
(10-07-2018, 08:47 PM)Ermo Kirjutas: Hea,et uus soodustuse pakkuja on ,aga 10% pole kaasajal eriline soodustus. Seda saab pmst. igast poest kui küsida. Sry Indrek ,aga üritage Renovari soodustus tagasi saada akudele . 30% mis viimati sain, see oli juba väga ahvatlev.

Renovariga suheldud ja peab mainima Mercedes-Benz Eesti klubi
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#6
Huvitav kas siin räägitakse väga mööda üksteisest või mis jama on, alguses küsisin rattad24.ee lehelt et kuidas ma saan netilehel mb klubi soodustuse peale ja siis vastati mulle et pöörduge mb klubi poole ja siis ütlesin et olen mb klubi liige ja teilt peaks saama -10% allahindlust rehvidele ning siis ta vastas mulle et parim mis teha saame on 5%, esiteks nad on väga aeglased suhtlema klientidega kui neil kiire on ja nad vist väga ei mõista eesti keelt.


Mersuhull olen ja Mersuhulluks jään :)
Vasta
#7
(03-05-2019, 10:36 AM)Rainiskoop Kirjutas: Huvitav kas siin räägitakse väga mööda üksteisest või mis jama on, alguses küsisin rattad24.ee lehelt et kuidas ma saan netilehel mb klubi soodustuse peale ja siis vastati mulle et pöörduge mb klubi poole ja siis ütlesin et olen mb klubi liige ja teilt peaks saama -10% allahindlust rehvidele ning siis ta vastas mulle et parim mis teha saame on 5%, esiteks nad on väga aeglased suhtlema klientidega kui neil kiire on ja nad vist väga ei mõista eesti keelt.

Teenustele on 10% soodus.

Kurjajuur
Vasta
#8
Ei käi seal tihti, just halba klienditeeninduse pärast. Aga ilmnesid neil müügis ühed monoblockid, helistasin kas on alles, ütlesid jah tule järgi. Tunni aja pärast olin kohal ja keegi ei osanud mulle öelda kus need veljed neil on, arvatavasti müüdud. Rattad24 on kõige sittem rehvi-velgede müüja Eestis. Igakord kui sinna lähen on halb tuju pärast. Klienditeenindus ja suhtumine 0 viiest. Ei soovita mitte kellegile..Confused
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parimvelg.ee - UUS KODULEHT - valuveljed ja rehvid Spectral 9 14,579 29-01-2017, 10:19 PM
Viimane postitus: Black66
  Uus Teenus: Water Transfer Printing aquaimage 2 4,571 09-12-2015, 07:20 PM
Viimane postitus: aquaimage
  Audiofookus uus kauplus avatud! audiofookus 1 4,418 22-09-2013, 04:38 AM
Viimane postitus: nostromo
  Avatud uus autopesula kunderi 15 tallinn hinnad alates 2.- eur vilks212 0 5,477 07-03-2011, 07:00 PM
Viimane postitus: vilks212
  Uus Autofresh Autostuudio- Autode poleerimine, keemiline pesu, klaaside toonimine, mõ Autofresh 0 4,705 07-11-2010, 11:55 PM
Viimane postitus: Autofresh
  Uus koostööpartner AS Isogreen indrek 3 5,245 18-12-2009, 07:21 PM
Viimane postitus: marek
  Smart Kindlustusmaakler - uus kindlustus indrek 11 11,463 04-04-2009, 04:02 PM
Viimane postitus: smart



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne