M: 2x dogleg käigukastid.
#1
Tere müüa kastid üks siis "Kasutaja 124STD käest ostetud kast" millel peavõlli laagrid kohisevad ja ta kasti tagasi millegi pärast ei taha. õli välja lastes oli alu puru õli sees. Kuigi ta müüs mulle selle kasti ainult sellepärast ,et koera ravi eest maksta Big GrinBig Grin Aga eks see asi päris niisama ka ei jää Eusa_drool
Teisel kastil kolmanda käigu hambad puuduvad. Keegi viitsib saab ühe hea kasti kahest kokku panna. kuliss täielikult taastatud ja vardad olemas.
Kood. 717 450 zf toodangud.

Hind: 200e
tel: 56977372
Asukoht: Valgamaa, Tõrva
Vasta
#2
Siin on täpselt ära seletatud miks ma seda tagasi ei ostnud

[Pilt: 74859-Screenshot_20190524-185129_Samsung_Internet.jpg]

[Pilt: 84389-Screenshot_20190524-184308_Samsung_Internet.jpg]
 
Postitusi: 695
Asukoht: jõhvi 
Hoiatused: 0% 
Dogleg 
Kellele: mrmikumike 

Kui sa oleksid mõistliku aja jooksul kogu komplekti külge pannud, ilma seda rikkumata ja mingil ime kombel oleks see häält tegema hakkanud (kuna minul see häält ei teinud) siis oleks võinud veel midagi kokku leppida. Aga kuna sa oled seda kasutaund peagu kaks aastat ja pealegi mitte sihipäraselt( kinni keevitatud hoorattas, ehk siis ilma igasuguseta leevenduseta sidur) siis ei ole mul mingisugust kohustust sulle raha tagasi maksta.


Kanali pealt sõitsid sa maha kinnikeevitatud hoorattaga. Mina müüsin sulle toimiva komplekti mis minu käes mingit häält ei teinud. Mina ei ta palju sa peagu kahe aastaga sõitnud oled, ma ei tea kas teine hooratas mida proovisid on korras ja sobib dogleg kastiga. Vb see et sa sõitsid kanali pealt maha keevitatud hoorta ja leevenduseta siduriga rikkus kasti ära? Või pole kastil midagi viga ja tahab korraliku ja originaali hooratast? Ise parklas kontrollisid et võllil mis kastist välja tuleb loksu ei olnud. Olen näinud kaste millel see võll liikus üles alla vähemalt 5mm ja kui küljes oli siis ei teinud see mingit häält. Oleks minu müüdud komplet vigane olnud, oleksin selle tagasi ostnud, minu müüdud komplekti enam alles ei ole, järelikult ei ole mul midagi ka tagasi osta. Oleks ta vigane olnud poleks ma teda müükigi pannud
Mercedes-Benz on Mercedes-Benz.
Vasta
#3
(24-05-2019, 06:54 PM)124STD Kirjutas: Siin on täpselt ära seletatud miks ma seda tagasi ei ostnud

[Pilt: 74859-Screenshot_20190524-185129_Samsung_Internet.jpg]

[Pilt: 84389-Screenshot_20190524-184308_Samsung_Internet.jpg]
 
Postitusi: 695
Asukoht: jõhvi 
Hoiatused: 0% 
Dogleg 
Kellele: mrmikumike 

Kui sa oleksid mõistliku aja jooksul kogu komplekti külge pannud, ilma seda rikkumata ja mingil ime kombel oleks see häält tegema hakkanud (kuna minul see häält ei teinud) siis oleks võinud veel midagi kokku leppida. Aga kuna sa oled seda kasutaund peagu kaks aastat ja pealegi mitte sihipäraselt( kinni keevitatud hoorattas, ehk siis ilma igasuguseta leevenduseta sidur) siis ei ole mul mingisugust kohustust sulle raha tagasi maksta.


Kanali pealt sõitsid sa maha kinnikeevitatud hoorattaga. Mina müüsin sulle toimiva komplekti mis minu käes mingit häält ei teinud. Mina ei ta palju sa peagu kahe aastaga sõitnud oled, ma ei tea kas teine hooratas mida proovisid on korras ja sobib dogleg kastiga. Vb see et sa sõitsid kanali pealt maha keevitatud hoorta ja leevenduseta siduriga rikkus kasti ära? Või pole kastil midagi viga ja tahab korraliku ja originaali hooratast? Ise parklas kontrollisid et võllil mis kastist välja tuleb loksu ei olnud. Olen näinud kaste millel see võll liikus üles alla vähemalt 5mm ja kui küljes oli siis ei teinud see mingit häält. Oleks minu müüdud komplet vigane olnud, oleksin selle tagasi ostnud, minu müüdud komplekti enam alles ei ole, järelikult ei ole mul midagi ka tagasi osta. Oleks ta vigane olnud poleks ma teda müükigi pannud

No fakt on see ,et see kast ei ole korras. Kui sinu jutu järgi on see kast korras siis osta minult tagasi. Sõitsin kastiga kanalilt maha ja juba tekkisid kõrvalhelid. Ma saaks aru kui ma oleks selle kastiga mingi aeg sõita normaalselt saanud aga kohe esimesel meetril selline juhtum. See rikkumise jutt saad ise ka aru ,et see on sul vari kuhu peitu pugeda üritad. Nii ,et ära tule mulle siin hambasse puhuma ja ausat meest mängima. Sitta need peavõlli laagri helid aga kui sõites selline mühin sees on siis on rohkemat viga. Ilmselt kui sa seda mühinat ei kuulnud oled sa kas kurt või mängib raadio liiga kõvasti! 450e eest selline perses kast osta, ajab vihale küll kui olen sitaks vaeva näinud ja siis selgub ,et mingi "jublakas" on sulle katkise asja müünud. See mis mina selle kastiga tegin tõstis selle väärtust aga ilmselt oled ka üks selline vend kes kruusateel autosi retsib ja ehitusest midagi ei mõika.
Vasta
#4
Mis õli sinna kasti läx muidu?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#5
(25-05-2019, 07:54 PM)Werewolf Kirjutas: Mis õli sinna kasti läx muidu?

Täpselt enam ei mäleta mingi ATF õli sinna käib. Neid kaste vale õliga suht lihtne tuksi keerata. Mina ei vahetanudki sellel kastil õli. Ei näinud mõtet. Kastid veel saadaval ja osadeks eraldi ei müü Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  O: 717.404 Getrag käigukastile sobiv dogleg käiguvalits/kuliss/shifter Ott 0 538 03-03-2021, 09:00 PM
Viimane postitus: Ott
  M: 2x dogleg käigukastid MÜÜDUD Marks07 0 576 24-11-2020, 10:18 AM
Viimane postitus: Marks07
  M: 722.350 käigukastid 2tk (5.6 m117 otsast) hents99 0 918 12-04-2020, 10:20 PM
Viimane postitus: hents99
  M: varuosadeks 202, 210, 2x 124. Mootorid ja käigukastid puudu 124STD 1 2,450 27-06-2018, 03:00 AM
Viimane postitus: Prdisain
  O. dogleg kasti arts24h 0 950 27-05-2017, 10:10 AM
Viimane postitus: arts24h
  M.w124 w201 Dogleg kuliss. arts24h 0 1,826 01-12-2015, 04:30 PM
Viimane postitus: arts24h



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne