Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W220 SRS
#1
Terv,

Otsing andis ainult kõrvalistmega seonduvaid "vigu",kuid minu masinal annab veaks juhiistme puuduliku või katkenud ühenduse istmematiga ja sellega seoses ka SRS tuli põleb...google annab istmealla pistikute ritta kaks kollast pistikut,millest üks peaks olema sensormati oma aga minul see auk seal istmeall tühi...klemmid on aga pistikut pole..sama ka kundeistmel...oskab keegi targem seletada,kuhu minu auto sensormattide punane/valge/pruun juhe ühendatud võiks olla? Smile
Ahjaa...SRSi kaitsmed on tagumise istme all või eksin?
Vasta
#2
Harilikult juhiistmetel puudub "occupancy sensor" ning see on vaid kõrvalistujatel. Ei ole ju varianti, et juhiistmel kedagi ei istu, ent auto sõidab. Või on tõesti siis 220 klassil matid mõlemas istmes?

Kas sul võib olla mingid RHD auto istmed sinna sisse pandud? Ja kui auto ikkagi kurdab vasaku istme mati puudumise üle SRS ahelast, siis on ehk midagi kodeeringuga ka valesti? Ja kas see kui paremal istmel juhet taga pole, siis see viga ei ole salvestatud?

Millega vigu lugesid ja mis olid täpsed koodid?
Vasta
#3
Eemn..viga püsiv...ära kustutada ei lase...Driver airbag ignition squib 1 resistance too low...
Aga õigus muidugi...see mati teooria rohkem mu enda bläkk...ilma juhita annab sõita sellisel vanuril...Smile

Ahjaa...peale aku eemaldamist korraks,jäi see krdi tuli kellaplokis põlema...on see siis kuidagi seoses sellega või ei,vot ei tea...mingi ühenduse jura ta ajab igaljuhul...petta seda pole vist kidagi võimalik?Ostsin küll selle Seat Occupancy Sensori aga ei oska kuhugi seda ühendada...häirib rsk,see tuli/kiri kellaplokis...algul kannatasin välja aga nüpd siiber...ei oska kusilt viga otsida kah selle arvuti jutu peale...kus krdi kohas see ühendus puudub või too low on...Smile
Kundeistme all on ka seal,kuhu googel juhatas ühe kollase pistiku,tühi auk...klemmid on,pistikus,aga seda kollast pistikut punase/valge/pruuni juhtmega pole seal...Sad
Delphiga lugesin vigu...
Vasta
#4
(28-02-2019, 04:59 PM)Onu Tom Kirjutas: Eemn..viga püsiv...ära kustutada ei lase...Driver airbag ignition squib 1 resistance too low...
...

Padi ikka on sees? Või on "poola plokk"?
Vasta
#5
Ma ei tea,kas on või ei ole sees..proovida ei tahaks...Big Grin
Aga mis see "poola plokk" on?
Vasta
#6
(28-02-2019, 11:54 PM)Onu Tom Kirjutas: Ma ei tea,kas on või ei ole sees..proovida ei tahaks...Big Grin
Aga mis see "poola plokk" on?

https://youtu.be/GKPUoGeh_DM
Vasta
#7
(28-02-2019, 11:54 PM)Onu Tom Kirjutas: Ma ei tea,kas on või ei ole sees..proovida ei tahaks...Big Grin
Aga mis see "poola plokk" on?

STAR ütleb, kas leiab või mitte. Kui ei leia, tuleb hakata lammutama.

Loodame, et vigane on kaabel või pistik. Eemaldatud padi oleks halb üllatus, kuna niisama neid maha ei kista, ikka avariis avanemise pärast.

Mitte, et see ühe vana auto puhul ootamatu oleks. Lisaks on tegu essiga, mida mitte iga säga remontida ei suvatsenud.
Vasta
#8
Padi täitsa olemas...pistikud ka taga...aga viga ära ei kao...Sad
Vasta
#9
Siis on spiraalkaabel järgmine kahtlusalune.
Vasta
#10
Minul on kogemus, kus peale auto komplekteerimist, suutis SRS vead kustutada ainult STAR.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#11
Keegi nö.töövälisel ajal Stariga ka tegutseb?
Ma ise soomes enamjaolt ja kui eestis,siis ka KapaKohilas...aga reede hilisõhtutel ja pühapäeviti enam-vähem aegadel Tallinnas liikumas...Smile
Vasta
#12
Kui laisk saab olla?Confused Meil on diagnostikakohtade teema. Seal on mitu kodanikku, kel tehnika ja oskused olemas.

Mina soovitan MeegotSmile
Vasta
#13
Mul R129-l ei suutnud üks FBs MB spetsialistina esinev isik/asutus oma STARiga kuidagu SRS tuld kustutada, kuna polnud teadlik, et OBD kaudu sa SRS moodulile ligi ei pääse ja oleks pidanud kapotialusest diagnostika pistikust lähenema. Pusis ja pusis, lõpuks ajas auto kaela. Ma pärast tegin kiire otsingu ja leidsin põhjuse kiiresti. Seega need need isahakanud spetsid võivad ka ajaraiskamiseks osutuda.
Vasta
#14
(02-03-2019, 08:47 AM)v6sa Kirjutas: Kui laisk saab olla?Confused Meil on diagnostikakohtade teema. Seal on mitu kodanikku, kel tehnika ja oskused olemas.

Mina soovitan MeegotSmile

Ei andndud see otsing nii kiirelt seda diagnostika teemat,millest oleks misagi aru ka saanud...sai välja nokitud mõned tegijad ja nendele ka PM saadetud aga siiani pole keegi vastanud...Meegoga kontakteerun kohe...Wink


Vasta
#15
(02-03-2019, 08:58 AM).Alar. Kirjutas: Mul R129-l ei suutnud üks FBs MB spetsialistina esinev isik/asutus oma STARiga kuidagu SRS tuld kustutada,
...
Seega need need isahakanud spetsid võivad ka ajaraiskamiseks osutuda.

Kas jääb pelgaks õhuvõngutamiseks või tuleb nimi ka? Päris julge etteheide...

Selleks meil teema ongi, et tühikargajaid Diagnostikutest eristada.
Vasta
#16
Mõtlesin sellele. FBs reklaamivad end nüüd MBGuru Remont nime all. Muuseas kirjutasin neile, et küsida W220 ühe töö kohta, kuid nad on suutnud mitu kontot seal sama nimega teha. Ma kirjutasin muidugi sellele, mida enam mingil põhjusel ei kasutata ning jäingi vastust ootama.
Vasta
#17
R129 on üpris vana auto ja sellise vanatehnikaga ei suudagi iga suvaline Hiina Star klooni omaja midagi peale hakata.
R129 ma ei teagi olevat OBD pistikut salongis, kõik käib kapotiall asuva ümmarguse pistiku kaudu, sama pistik nagu ka W210 näituseks.
Sul oli vist USA turu auto, seal võib tõesti olla salongis ka mingi OBD ots, täpselt nii on näiteks vanematel BMW'del, mis USA turu jaoks tehtud. Eriti sellega muidugi miskit peale pole hakata.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  2001 W220 s600 vasaku süüteploki viga V2inoV2nge 3 152 16-04-2024, 11:26 PM
Viimane postitus: HotPapa
  W220 süütelukk ja ebaühtlane käimine Carmet 1 163 30-01-2024, 05:19 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W220 vajub alla MAV 1 192 11-12-2023, 12:07 PM
Viimane postitus: siimruz
  w220 2005 õhukompressori relee einar220 0 179 14-11-2023, 12:44 PM
Viimane postitus: einar220
  W220 õhkvedrustus jamab. 2nni 1 353 11-07-2023, 12:14 PM
Viimane postitus: Marksus
  W220 S500 99a kellaploki ekraan ei toimi 2nni 2 600 23-12-2022, 06:14 PM
Viimane postitus: TõnisL
  W220 Keyless go kaardi vahetus icecube 2 381 28-10-2022, 07:02 PM
Viimane postitus: Rolz
  W220 tagatuled MAV 0 418 07-09-2022, 06:26 PM
Viimane postitus: MAV
  O: W220 AMG küljekarbid m2gimartin 2 897 12-05-2022, 06:32 AM
Viimane postitus: m2gimartin
  w220 s500 puterdab veidi kohapeal ja vahest tühikäigupööre liiga kõrge s500w220 10 1,511 11-04-2022, 02:03 PM
Viimane postitus: s500w220



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne