Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autotelefon...???
#1
Originaalis on sisse keeratud tel.hands free süsteem aga mul pole õrna aimugi mis tel.sinna käib auto siis,  cl500 96a :help:  pärast teen pildi kah.Sellest nimekirjast ka ei loe välja!
282   SKI BAG
289   WOOD/LEATHER STG.WHL.,LEATHER SHIFT/SELECT.LEVER
303   ARMREST,FOLDING FRONT WITH COMPARTMENT
315   PHONECARD D1 DEBITEL (PRICE REDUCTION)
351   AUTOMOTIVE PILOT-SYSTEM (APS)
354   ANTENNA FOR TELEPHONE D/E-NET
363   INCOMPLETE DELIVERY SLIP (FOR SAS AND KWS)
414   ELECTRIC TILT/SLIDE SUNROOF IN GLASS VERSION
480   SELF-LEVELLING SUSPENSION
540   ELECTRIC BLIND FOR REAR WINDOW
551   THEFT WARNING SYSTEM
789   AMG-SPORTS UNDERCAR.WITH 4 AMG LI.METAL RIMS A.WT.
807   YEAR OF MODIFICATION
819   CD CHANGER
980   REG. DOC. AND ABE NO. ON TYPE LABEL FOR EXPORT
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#2
noh mis nokia oli 96 aastal popp ja noortepärane ? pakun, et miski 2110
Vasta
#3
h2x0r Kirjutas:noh mis nokia oli 96 aastal popp ja noortepärane ? pakun, et miski 2110

paljudel oli mingi saxa oma jama sees, mis meil ei toimi...
Vasta
#4
no-kia kindlasti mitte...,paneksin ka pildid aga ei oska panna(ka mitte mu natsa targem naine)nii,et targemad palun suunake!
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#5
Pets77 Kirjutas:no-kia kindlasti mitte...,paneksin ka pildid aga ei oska panna(ka mitte mu natsa targem naine)nii,et targemad palun suunake!

Saada pilt karl@clubmb.ee
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
[Pilt: b58e6d9df434.jpg]

[Pilt: fd93d3dbdb75.jpg]

[Pilt: 7ace13714677.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
krt, kas see mitte odavama otsa nokia ple, või mingi seemens...
Vasta
#8
Lõhnab nagu Nokia 3310 moodi, aga sellisel juhul see väga originaal küll ei tohiks olla. Aastal 96 ei osatud 3310'st veel märgi unenägusidgi näha.
Vasta
#9
loomalikult ple originaal, lissalt konsool paigaldatud ja HF selle külge... selline nahast konsool põmst kõikidele autodele saadaval. 3 seeria nokkijaid mõcin jah.
Vasta
#10
3310 sinna kindlasti ei mahu ,sest ta on liiga suur!Sinna käib midagi pisemat ja oskab äkki keegi soovitada kus oleks hea valikuga kasut.tel poodi,kuhu saaks sisseastuda ja proovida erinevaid telefuune?
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#11
Pets77 Kirjutas:3310 sinna kindlasti ei mahu ,sest ta on liiga suur!Sinna käib midagi pisemat ja oskab äkki keegi soovitada kus oleks hea valikuga kasut.tel poodi,kuhu saaks sisseastuda ja proovida erinevaid telefuune?

Osta parem oma olemasolevale telefonile tänapäevane hands-free. On puhtam, kuivem ja muretum tunne.
Vasta
#12
h2x0r Kirjutas:
Pets77 Kirjutas:3310 sinna kindlasti ei mahu ,sest ta on liiga suur!Sinna käib midagi pisemat ja oskab äkki keegi soovitada kus oleks hea valikuga kasut.tel poodi,kuhu saaks sisseastuda ja proovida erinevaid telefuune?

Osta parem oma olemasolevale telefonile tänapäevane hands-free. On puhtam, kuivem ja muretum tunne.

Täpselt sama mõte, milleks otsida mingit antiiktelefoni.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
Kui ta olemas on,siis las vedeleb seal Confusedmile:
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#14
7 seeria pemmide puhul oli kasutuses 3110
Vasta
#15
Janter Kirjutas:7 seeria pemmide puhul oli kasutuses 3110

Vot seda ma ei mõista, MIKS kasutatakse 7 seeria auto puhul 3 seeria telefoni Confused
Vasta
#16
h2x0r Kirjutas:
Janter Kirjutas:7 seeria pemmide puhul oli kasutuses 3110

Vot seda ma ei mõista, MIKS kasutatakse 7 seeria auto puhul 3 seeria telefoni Confused

Sest, et SIIS oli see "viimase sõna" telefon.
W124 E500 Limited
Vasta
#17
martiini Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
Janter Kirjutas:7 seeria pemmide puhul oli kasutuses 3110

Vot seda ma ei mõista, MIKS kasutatakse 7 seeria auto puhul 3 seeria telefoni Confused

Sest, et SIIS oli see "viimase sõna" telefon.

isegi siis oli 6 seeria juba olemas, isegi 8 kui ma ei eksi. Aga 8 seeria on alati olnud natuke friikide teema IMHO.
Vasta
#18
Näitad mulle auto ette kindlasti leian sulle sobiva telefoni. GARANTIIGA!
Sul on mu nr juba olemas.
Aga kui kellelgi veel sarnaseid muresid, siis 56-764-872.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#19
ma rookisin samasuguse jama välja, kes tahab saab omale Wink
Vasta
#20
marek Kirjutas:ma rookisin samasuguse jama välja, kes tahab saab omale Wink

Telliga või ilma?
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne