Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes W210 E420 Avantgarde
#21
Arvatvasti vedrud lihtsalt väsinud, et auto nii madal on, või siis tuunijad vedrult keerde maha lõiganud.
Mercedes EIS remont ja võtmete lisamine.
M: W212 E200CDI 2012 LHD sedaan varuosadeks, kere sile, tehnika korras
Vasta
#22
Ma enam ei viitsinud oodata.

Tallinn ja Lenska, mida igapäevaselt sõidan, sulasid üsna kiirelt lumest ära ja vahepeal pakub korraks ka kuive teid. Mitte, et vihmamärjad nüüd liig oleks - ma nii pedantne ka pole Smile.
Tegin kindlustuse ära ja panin silindritele tule alla. Nüüdseks olen ca 600 kilomeetrit temaga paari päevaga sõitnud ja saab teha mõningased märked, mis hästi tehtud sai ja mis veel tähelepanu vajaks. Pean ära mainima, et tarbides igapäevaselt muidu ainult poeuusi autosid, on ikka vanatehnika hingamine mõnus vaheldus. Kõik on teistmoodi. Tema käivitamine on raske, temaga manööverdamine seevastu jälle palju lihtsam. Tema alumise otsa vääne teeb igasugustele uutele TEE-ESS-IIdele 1:0 ära. Sõitsin terve nädalavahetuse ja nüüd ka paar tööpäeva ainult mersuga. Nägu nõmedalt muigel ja kindlasti jäi kõrvalseisjatel minule mingisuguse sündroomi diagnoosist ainult hästi natukene puudu. Üleüldine keskmine kulu 12,2 L sajale.

Kui jälle ükspäev kolisin kontori parklas mersust oma igapäevapassatisse ümber, astus lähemale üks vanem härra ja hakkas juttu tegema. Temal samasugune auto, seisab seal kõrvalreas. 300ne diisel. Oligi täpselt samasugune Smile. Kommentaari peale, et minul bensukas, tõdes ta fakti, et pidavat ikka mõnusalt vaikselt käima küll. Tema oma diisliga juba 7 aastat igapäevaselt sõitnud ja ära seda vahetada ei soovi mitte ühegi teise auto vastu. Ilmselt ikkagi on see väide tõsi, et kasvatakse autodega kokku.. Ma ei julgenud küsima hakata, et tihti sa keretöid teed Eusa_angel..

Aga tehnilise poole pealt tundub, et ma ei pääse amortide vahetusest. Ta on küll madal, kuid ka veidi liiga lödi. Läbi ei tao, kuid kahtlaselt pehme on see olemine. Järgmine kuu on TÜVi aeg, vaatame mis amordistend nende kohta ka ütleb. Õnneks pole amortide vahetamine väga suur kulu, seega tasuks igal juhul ära teha.

ESP töötab ja toimetab. Igagi veidi järsema gaasivajutuse peale on ta hakkamas. Küll aga on paar korda löönud uuesti ESP ja ABSi tule põlema, kuid selle vastu aitab rooliasendi anduri resetimine, keerates rooli paremale ja vasakule edasi tagasi lukust-lukku.

Pärast uste reguleerimist sättisin ise ka paremini ustelülitid, mis sätivad salongivalgustuse tööd. Kohati järsemate pöörete peale lööb aga endiselt salongituled põlema Smile . Tean, et kõrvalistuja ukse lüliti seda põhjustab. Vaatame üle.

Raadio unustab kohati oma mälu ära. Pole viitsinud teda august veel välja kakkuda, kuid kuna kohe on plaan veidi muusikasüsteemiga tegeleda, võtame nii kui nii lahti.

Hetkel auto põhjalikumal spaapuhkusel. Peale seda teen ka selle aasta värskemad pildid. Saan jagada ainult minu jaoks väga tähtsa embleemi paigaldamise tõestust.

[Pilt: 79964-IMG_20190317_111625_4.jpg]

Juhtus ka huvitav intsident, kus Tallinnas Tedre tänaval kortermajade ees ei soostunud üks vene rahvusest noorhärra oma üleni tinditud klaasidega uue Passatiga vastu tormates väga koomale võtta ning panime kolakaga hoo pealt juhipeeglid kokku. Mersul lendas peegel juppideks, kuid peale detailide kontrolli ja kokku ladumist saime veenduda, et kõik jupid ja klaas on terved ning isegi korpuse peale kriime ei tekkinud. Tema auto peeglit mina vaatama ei viitsinud minna. Ise ta väitis, et jäi terveks. Sõites ise igapäevaselt samasuguse Passatiga, julgen ma küll kahelda, et seal sees kõik korda jäi.. aga las jääb see karmavõlaks temale.





E55 AMG
Vasta
#23
Talvemustus ja tolm lõpuks maha aetud. Istmed kreemitatud ja võime esimest täishooaega sirge seljaga jätkata.

[Pilt: 29276-IMG_20190321_091400_9.jpg]
[Pilt: 56593-IMG_20190321_091412_9.jpg]
[Pilt: 29886-IMG_20190321_091438_1.jpg]
E55 AMG
Vasta
#24
Väga ilus punnsilm Thumbsup
Vasta
#25
Kui auto lödi on ja amordid ei kolise ega läbi ei löö, siis suure tõenäosusega on sul hoopiski uusi vedrusid vaja.
Uued vedrud tõmbavad selle asja ikka päris konkreetseks.
Mõnus auto ja edu Smile
Vasta
#26
Tänan kaasa mõtlemast. Leian, et laiemas plaanis oleks mõistlik kogu kupatus välja vahetada - nii vedrud, kui ka amordid. Ma lihtsalt veidi pelgan seda vedruvahetust varasemate kogemuste põhjal. Ma ei taha, et ta auto tohutult taevasse tõstab. Teistpidi ma ei tahaks mitu korda vedrusid alla panna ja ära võtta, et neid mõõtu lõigata. Poteito-potato.

Talvel pimedas garaažis polnud väga märganudki, et tegelikult on tagatuled üsna tuhmid. Just tagurdustulede osa.
[Pilt: 46325-IMG_20190322_110841_1.jpg]
[Pilt: 97955-IMG_20190322_110850_8.jpg]


E55 AMG
Vasta
#27
Mis vana Mercedes-Benz see on, mis vahepeal katki ei lähe? Minul ta see nädalavahetus läks.

Mitte küll nüüd päris seisma jäämiseni, aga loobus ta normaalsest tühikäigust ja ähkis ning puhkis nagu vana joodik. Pöörded kõikusid kohati 800-1500 vahele ja kui ta parasjagu selle puhkimisega ei tegelenud, hoidis tühikäiku ca 1000 või 1200 peal. Kuna olin just lõpetanud samal päeval ühe vana Passatiromu remondi ja s*taks kõrini oli igasugustest mustadest töödest, suutsin end ikkagi piisavalt kokku võtta ja õhtul hilja veel garaaži sõita.

Õnneks lahenes probleem üsna kiiresti ja kergelt. Üks vaakumivoolik, mis ühendub ABS pumba kõrval olevasse elektrimootorisse (?!), oli lahti popsanud.
Pilt ka. Ehk keegi defineerib ära, mis on punase ringiga märgistatud vidina tööpõhimõte.
[Pilt: 37737-pic03.jpg]
Samuti leidsin mootorikatte alt mootori tagant osas ühe katkise vaakumiotsa, mille paikasin hetkel ära. Vaadates üleüldse kogu vaakumisüsteemi voolikuid, tõden asjaolu, et asi kõige hullem polegi. Mõnes kohas on juba voolikuid vahetatud ilusate tuuningsiniste silikoonide vastu, kuid alles jäänud originaalid on veel täitsa tummised.

Viskasin pilgu peale ka MAFile ja lähitulevikus võtan tema puhastamise ette. Asi ei tundunud küll halb, kuid arvestades MAFi andurite õrnust ja tundlikust, ei tee profülaktiline puhastuskuur neile halba.

Võitleme edasi.
E55 AMG
Vasta
#28
Tema kasutamine on olnud ainult hullu ja ebaratsionaalse inimese jaoks mõttekas Drool. Nüüdseks sõidetud see kevad juba pea kaks korda rohkem, kui eelmisel sügisel jõudsin. Kokkuvõtvalt võib öelda, et ta sõidab Smile

Küll aga kimbutavad aeg ajalt mingid poltergeistid, mis küll otseselt peaaegu kõik igapäevaelu ei sega.

Esiteks ta iga mõne päeva tagant ikka sütitab ESP ja ABSi tule põlema. Suvalisel hetkel. Rooli resettimine ei aita. Järgmine käivitus võib ta endiselt põleda, võib olla ka kustunud. Tavaliselt hommikuti käivitades enam ei põle Eusa_liar

Teine asi, mis on viimaste päevade fenomen olnud - soojalt ei käivitu. Nagu üldse ei luba ka. Starter ainult ketrab. Mõni minut ootamist ja läheb plaksust käima. Mu enda kahtlused on seotud viimase pesemisega, mille jooksul lolli peaga lasin veidi kauem survekaga kojameest ja kahtlustan, et ka kaitsmekarp kapoti all võis saada niiskust. Olen proovinud mängida võtmega, uksed kinni-lahti jne. Algul tundus põhjuseks, et võti jäi liiga kauaks välja suretatuna süütelukku ja mingi immo värk, siis siiski oli see asjade kokkusattumus. Täna tegin temaga pikema ringi, et veidi tema jooni jäädvustada ja mootor sai ka 3h järjest käia. Meelega, et hoiaks kattealust soojana Eusa_angel Kodu ees peale välja suretamist käivitus koheselt. Jälgime patsienti.

Aga kaadreid ka jäise tuulega Eesti kevadest

[Pilt: 69293-IMG_8709-2.jpg]
[Pilt: 54692-IMG_8713-2.jpg]
[Pilt: 25639-IMG_8725-2.jpg]
[Pilt: 54985-IMG_8727-2.jpg]
[Pilt: 47535-IMG_8733-2.jpg]
[Pilt: 44772-IMG_8743-2.jpg]
[Pilt: 39225-IMG_8746-2.jpg]
[Pilt: 95755-IMG_8750-2.jpg]
E55 AMG
Vasta
#29
See rooli asendi anduri probleem võib siiski märk olla surevas anduris. Omast kogemusest, alguses juhtus harva, siis aina tihemini ja lõpuks ajas tigedaks ja vahetasin ära siiski, pärast seda on esp abs ja muud diskotuled selles valdkonnas maha rahunenud.
Uus on päris kulukas lõbu, romulast jällegi paras loto.
Kas udukate reflektorid kõdunenud või pilt petab niipalju ?
Vasta
#30
(24-03-2019, 10:25 PM)Lahekas Kirjutas: Ehk keegi defineerib ära, mis on punase ringiga märgistatud vidina tööpõhimõte.
[Pilt: 37737-pic03.jpg]

See on selline imelik asi, mis minu autol kogu aeg tiksub. Targemad räägivad, et tegemist bensiiniaurude tagastussüsteemiga. Ehk siis teatud ajal hakkab paagis tekkivaid bensiiniaurusid mootori sisselaskesse juhtima. Tööpõhimõtet täpselt ei tea - aga niikaua kuni tiksub siis on hästi. Kui ei tiksu, siis võib kinni olla. Näiteks kui see lahtisesse asendisse jääb, siis võib sooja mootoriga käivitusprobleeme tekitada, kuna segu läheb liiga rikkaks.
Vasta
#31
Jäi vist eile (reedel) see kuskil Tallinnas Pärnu mnt-l silma. Nägi kena sile välja
Vasta
#32
Pärnu maantee Tallinnas jääb tõesti päris palju selle sõiduki igapäevastele trajektooridele. Aga täname heade sõnade eest.

Udutulede reflektorid on oma aja ära elanud. Mind nad otseselt ei häiri ja udutuledega sõitmist ka väga ei harrasta.

Mis puudutab seda bensiiniaurude tagastussüsteemi, siis tundub tegu olevat ühe väga huvitava instrumendiga. See selgitab ka loogikat, miks ta mul halvasti käib, kui selle süsteemi küljest vaakumi lahti lööb. Käivitusprobleemi pole nüüd mõnda aega esinenud.

Aga, eelmise nädala lõpus läksin tuima näoga TÜVile. Ütlesin algul pabereid sisse viies, et tõin ühe vanatehnika teile siia. Küsiti vastu, et kas ma olen kindel, et see vanatehnika ka TÜVi kontrolli läbib. Eusa_wall Aga nende pettumuseks läbis. Ilma probleemideta. Toodi välja küll mõned pehmemapoolsemad puksid tagasillas, kuid üleüldises pildis on nüüd aastaks mureta ja saame vaikselt tegutsema hakata nii nende pukside vahetamise, kui ka muude parendustöödega. Ja sõita, ohtralt sõita. Juhei.
E55 AMG
Vasta
#33
Värskemat pildimaterjali.

[Pilt: 23495-IMG_20190405_161747_5.jpg]
[Pilt: 26938-IMG_20190426_173325_3.jpg]

Käes alles mai kuu, kuid hooaeg on olnud edukas. Auto on väga palju sõita saanud ja üldiselt olen temaga rahul. Vahepeal pakutud soojemad ilmad tõid taas päevakorda kliimasüsteemi täitmise vajaduse, mille lasin ära teha. Väga hea on teada, et peale kliimaradika vahetust peab süsteem ilusasti rõhku ja tuppa sai külma sisse. Küll aga ei kaotanud see ära viga, mis küll ainult aeg-ajalt välja lõi. Päikseliste ilmadega hakkas üks salongipool täie isuga kuuma puhuma. Süstemaatilisus puudus, vahel juhipoolt, vahel kundepoolt. Samal ajal teisele poole pakkus ilusasti jahedat õhku. Palusin abi kliimaplokilt endalt, mis pakkus välja järgmised veakoodid

[Pilt: 45872-IMG_20190430_181021_4.jpg]
[Pilt: 99578-IMG_20190430_181026_3.jpg]

Iseenesest lihtsad vead:
B1234 – Sun sensor (B32)
B1227 – Outside temperature indicator temperature sensor (B14)

Kui välistempi anduri saab osta pea igast poest maksimum 10 EURi eest, siis sun sensor armatuuril on üsnagi defka kraam. Enne kui hakkasin ebayst kalli valuuta eest armatuuri andurit ostma, kavatsesin ära proovida soojaklappide puhastamise. Tundub olevat tüüpiline, et nad korjavad endasse rokka ja kiiluvad kinni. Kehvemal juhul isegi purunevad. Töölisrahva püha puhul tundus mõistlik joomise asemel klappidega tegeleda.

[Pilt: 63349-IMG_20190501_131938_1.jpg]
[Pilt: 58872-IMG_20190501_131947_9.jpg]
[Pilt: 57696-IMG_20190501_131955_3.jpg]

Õnneks oli kõik terve ja väga mustad nad ei olnud, tundusid näpu vahel liikuvat ka üsna libedalt.

[Pilt: 84673-IMG_20190501_132007_7.jpg]

Profülaktika mõttes ujutasin nad puhastusvahenditega üle ja lappasin tagurpidi kokku tagasi. Hetkel tundus, et aitas. Kahe päeva jooksul pole enam heast peast sooja tuppa puhuma hakanud.

Veidi autovälist OT-d ka, kuna tegemist on ikkagi autohuviliste foorumiga. Nädalavahetusel sai käidud välismaal ja toodud Eestisse ehitamiseks üks veidi huvitavam Aasia tegelane.

[Pilt: 56253-IMG_20190501_131922_8.jpg]
[Pilt: 99864-58835400_2228860107196844_87045155...1568_n.jpg]

Kuna väljalaskeaastad minu autoga peaaegu klapivad ('97 vs '98), oli hea proovida võrdluseks, milline oli jaapanlaste vastusamm Mercedesele luksuskupee loomisel. Kui jätta kõrvale antud isendi veidi rääbakas ja palju tööd nõudev olemine, on sõiduomaduste ja tehnika poolest tegemist täieliku tippsaavutusega. Nii stoilist ja rahuliku, kuid kindla olemisega autot pole ammu sõidutanud. Omab ta Supra 3.0 R6 vabalthingavat mootorit, mis toimetab vaat, et isegi paremini kui MB R6 mootorid. Mõõtudelt on auto võrdväärne minu igapäeva Passat Variantiga. Antud tegelase uksed on näiteks nii suured ja rasked, et nende jaoks tuli välja töötada täiesti teistsugune hingede lahendus. Illustreeriv pilt internetist:

[Pilt: 79584-maxresdefault.jpg]

Tänaval loodab teda näha parimal juhul järgmisel aastal.
E55 AMG
Vasta
#34
Hooaeg on olnud meeleolukas ja produktiivne. Auto on palju sõita saanud ja erinevatel koosviibimistel ning üritustel olnud alati üheks tehnikahuvilisi koguvaks objektiks.

Läbisõitu on autol kevadest saati kogunenud pea 15 000km. Vahepeale on jäänud ka õli ja filtrite vahetus ning mõned pisemad nikerdamised, nagu näiteks rattalaagrite peale keeramine. Üldkokkuvõttes on tegemist väga ustava sõbraga, kelle puhul ma saan iga hommik kindel olla, et ka peale nädalast seismist turtsatab ta muredeta unest ja äratab külmkäivitusele järgnevate pöörete hoidmisega kogu naabruskonna üles.

Ka üks naabrimeestest on aru saanud, et tegelt pole mõtet Nissaneid ja Toyotasid kollektsioneerida:
[Pilt: 73788-IMG_20190814_210503_0.jpg]

Huvitav, et piltidel tundub juhipoolne esitiib hoopis teises toonis. Tegelikult sellest küll aru ei saa. Kahju on, et mu veekindel telefon uppus vahepeal ära ja seetõttu kadusid ka mõned head pildid suvistest üritustest.

Küll aga juhtub elus erinevaid keerdkäike ja juhtumisi, millest mõned paremad ja mõned mitte nii paremad. Tean, et mingis lähemas või natuke kaugemas perspektiivis võib muutuda Mercedes minu jaoks üleliigseks ja kuna mul puudub ka selleks talveks talle kuiv hoiustuskoht, pean enda emotsioonid tagasi hoidma ja ta turule paiskama. Võib olla juhtub siit lugema keegi huviline, kes mõistlikel tingimustel ja mõistliku valuuta eest tahaks ta endale omastada. Saladusi mul auto ega huviliste ees ei ole. Olen teda hoidnud ja parendanud sellest vaatenurgast, et ta mind ustavalt teeniks, kestaks ja näeks ka viisakas välja. Mõistagi ei saa ma küsida seda raha, mis ma ise autosse investeerinud olen. Kuid arusaadavatel põhjustel ei ole mõistlik temast loobuda tavalise poolsurnud taksomersu hinna eest.

Kui jalad jälle alla saadud ja elu paika loksutatud, saab ju jälle midagi uut ja huvitavat endale mängimiseks otsida Smile

[Pilt: 27936-IMG_20190814_205628_2.jpg]
E55 AMG
Vasta
#35
Eile sai hooaeg kahe suure mehhaanilise pauguga läbi. Paukudele järgnes kütuseseieri nulli kukkumine. Jäin seisma ja kütusepaagi korki lahti keerata ei jaksa. Selge, paagis vaakum. Kahjuks aga nii hull, et kütusepaak ilusasti mõlkis ja ka anduri vist ära rikkunud.
[Pilt: 44744-IMG_20190922_183053_2.jpg]
[Pilt: 99462-IMG_20190922_183204_0.jpg]

Lasin kiirelt silmadega üle dr google otsingutulemused ja välismaailm räägib kütusesüsteemi söefiltri ummistusest. Asub ta mul tagumises rattakoopas. Aga mida temaga teha? Kas sinna sisse saab eraldi uusi elemente? Küsimusi on palju, ise lahti kiskunud veel pole. Äkki kellelgi reaalseid kogemusi W210 pealt.

Edit:

Tundub, et omal ajal oleks pidanud veidi rohkem süvenema antud klapi hingeellu Smile
(05-04-2019, 05:00 PM)Valge välk Kirjutas:
(24-03-2019, 10:25 PM)Lahekas Kirjutas: Ehk keegi defineerib ära, mis on punase ringiga märgistatud vidina tööpõhimõte.
[Pilt: 37737-pic03.jpg]

See on selline imelik asi, mis minu autol kogu aeg tiksub. Targemad räägivad, et tegemist bensiiniaurude tagastussüsteemiga. Ehk siis teatud ajal hakkab paagis tekkivaid bensiiniaurusid mootori sisselaskesse juhtima. Tööpõhimõtet täpselt ei tea - aga niikaua kuni tiksub siis on hästi. Kui ei tiksu, siis võib kinni olla. Näiteks kui see lahtisesse asendisse jääb, siis võib sooja mootoriga käivitusprobleeme tekitada, kuna segu läheb liiga rikkaks.

Antud klapp sätib ka paagi hingamist. Hakkan uut klappi otsima. Kahju, et omast lollusest ja laiskusest ei viitsinud süveneda sellesse. Nüüd vaja ka paak uuesti vormi proovida ajada või lausa ära vahetada.
E55 AMG
Vasta
#36
Miks auto Lasna ärikate platsil müügis on?
Vasta
#37
Auto läks minu käest juba mõni aeg tagasi ära. Kahju et ta sinna jõudnud on.
E55 AMG
Vasta
#38
Selliste autode tüüpiline saatus. Minu oma lõpetas mitme avariiga Ida-Virumaal, vahepeal tülitas MUPO parkimistrahvidega ja nüüd on autol uus number küljes ja läbisõit saanud korraliku kerimise.
Vasta
#39
Kolme nädalaga jõudis tiiruga platsile? Ei tea mitu O/M lepingut kaasa saab?
Paak võiks veel tegemist tahta koos selle klapi vahetusega?

Aga muidu peaks vist üsna viisakas olema ju. Ehe näide, et mõnikord võib ka üle keskmise masina saada sealt butiigist.
Vasta
#40
Paagi asja ma päris korda ei saanud. Paagi lasin vormi tagasi aga klapp pole siiamaani Saksamaalt minuni jõudnud. Vedasin ajutiselt ühe tuulutuse paagi anduri juurest, et uuesti vaakumit ei tekiks. Minust läks ta jah Lasnamäele ühele vene härrale, kes teadis probleemist. Kes teab, ehk on millegi vahetuseks sinna platsile viidud vms.

Kunagi sõber müüs e60 545e maha. Täpseid numbreid ei mäleta aga ütleme, et hinnaga 9500. Nädal hiljem oli auto sealsamas platsil müügis hinnaga 6000. Läbisõitu oli juurde tulnud ca 500km. Läks ostis kohe tagasi endale. Äss diil. Tüüp kes temalt selle algul ostis, viis platsile mingi s500 vahetuseks.

Aga autost rääkides, siis tehnilise poole pealt ei saa talle mitte midagi ette heita peale kolksu tegeva tagasilla. Kas on tegemist sillatala puksidega või difri endaga, ma ei tea. Huvitav, et mul oli ta lõpuks müügis 2300ga ning juures kiri, et paku oma hind. Mitte ühtegi huvilist. Nüüd kus ta ALMi on jõudnud mõned sajad eurod vähemaga, on huvilisi kohe tekkinud, kes tahaks teda ehk endale. Kes teab mis see auto vahepealse perioodi jooksul läbi elanud on. Tagarehvid on raudselt kulunud Smile
E55 AMG
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 230CE 1990a Ramiak8 37 2,726 13-11-2023, 07:09 PM
Viimane postitus: Ramiak8
Photo Mercedes-Benz E270CDi, 2000, w210 - W202 W202 2 284 05-11-2023, 11:04 PM
Viimane postitus: Laur
  MB W210, E300 TD, 1998 - kodutu kodutu 10 5,087 15-07-2023, 10:24 PM
Viimane postitus: kodutu
  Mercedes-Benz E270 CDI, 2001, s210 - kodutu kodutu 6 948 27-03-2023, 11:32 AM
Viimane postitus: kodutu
  Mercedes-Benz E280 4MATIC, 2007, W211 - JanisL JanisL 103 106,747 24-03-2023, 05:52 PM
Viimane postitus: JanisL
  Mercedes-Benz, Vito, 2017, W447 - BoxBox.com BoxBox.com 17 2,033 20-01-2023, 03:47 PM
Viimane postitus: Alr77
  Mercedes-Benz 300CE-24, 1991, kodutu kodutu 91 94,002 17-01-2023, 12:40 PM
Viimane postitus: Priit
  Mercedes-Benz 350 SL, 2003, R230 - Kalla Kalla 0 534 25-10-2022, 08:24 PM
Viimane postitus: Kalla
  Mercedes-Benz 200D, 1988, w124 - kodutu kodutu 75 85,198 20-10-2022, 11:06 AM
Viimane postitus: kodutu
  Mercedes Benz 450 sel-73 inc13 inc13 31 26,093 24-07-2022, 07:14 PM
Viimane postitus: inc13



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne