Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S212 külg vajub ära
#1
Mure selline universaal 2010a E350 4matic kus kõik õhupealt, mõni päev vajub vasak tagumine külg ära lausa koopasse. Tavaliselt aga vajub õrnalt vaid mis seistes vist normaalne. Ja olen tähele pannud, et üldse nii eest kui tagant ka siis kui sile pind ja auto käib on vasak külg nii eest kui tagant madalamal kui parem külg. Milles võib viga olla?
Vasta
#2
Kõrguse nivood mõlemal pool samasugused?
Vasta
#3
Kas auto arvates on kõrgused samad? Seda näeb siis arvutiga - elektriauto ju.

Kui sel veel on väline eraldi andur, siis tasub veenduda, et see on elus ja kinni.
Vasta
#4
(14-08-2018, 08:45 AM)v6sa Kirjutas: Kas auto arvates on kõrgused samad? Seda näeb siis arvutiga - elektriauto ju.
Seda pidasingi silmas. Minul vajus ka tänu sellele üks pool taga kergelt lääpa. Mõtlesin juba padja vahetusele. Tänu sellele kiskus ka auto paremale, et kõrgused olid erinevad.
Vasta
#5
Loodetavasti arvutiga aitab. Vasak tagumine padi lekkis aga peale vahetust ikka tagant vasak koopas.
Vasta
#6
Kui vajub ära üks ratas, siis võib üle vaadata plastvoolikud/torud. Mul hakkas näiteks jaheda/külmema ilmaga üks pool lääpa vajuma (universaal; ainult taga õhk). Pika otsimise peale selgus, et voolikul oli peaaegu nähtamatu pikipragu, mis siis külmaga nats läbi lasi. Kui nii, siis tasuks kõik uued panna. Plast vananeb.
Vasta
#7
Kus neil tagasillal klapid või ventiilid asuvad? Nüüd kreenis pole aga tagant liiga kõrge vist. Tagant vajuvad mõlemad pooled alla ööga.
Vasta
#8
Esinduse remondi aeg lükkus edasi aga tegin avastuse, et sileda pinna peal ei vaju seistes 30h jooksul üldse aga ebatasase peal 10h pärast tagumik mõlemalt poolt maas. Kui suur tõenäosus, et vaid kõrgused arvutiga paika kalibreerida ja ongi mure lahendatud? Või siis suure tõenäosusega miski andur...
Vasta
#9
Sai kalibreetitud esinduses ja õhkvedrustuse diagnostikaseade näitas, et kõik korras. Aga ööga vajub endisel maha tagumine ots. Mida soovitate edasi teha või kuhu remonti viia?
Vasta
#10
Oht, et teine padi ka õhtal? Või kontrollida klapimajandust?
Imelik, et vahepeal hoidis kõrgust ilusti.
Vasta
#11
Siin teemas on juba korra pakutud, vaata patjadesse minevad vooöikud üle. Ma tahaks arvata, et need vollad ei ole nii kallid, et neid ei võiks ka niisama kahtluse korral vahetada.
Kui teine padi õhtal on, hakkab teine külg maha vajuma.
Minul 211'l nt lekkis ka padi selliselt, et kui olid pluss kraadid püsis auto ilusasti sirge, kui tulid miinused, hakkas üks nurk maha vajuma.
Vasta
#12
Torustik terve ja padjad ka. Vasak tagumine vajub enne ära. Kas nivooreguleerimise releed ei saa segast panna, et laseb õhu välja seistes?
Vasta
#13
Enda autol oli hiljuti sama mure, et tagumine ots vajus ööga alla. Kui hommikul ukse lahti tegin pumpas reserv paagist uuesti tagaotsa üles algul kuid hiljem ei teinud sedagi. Padjad olid autol vahetatud ca aasta tagasi ja arvasin et need lekivadki. Padjad võeti küljest ning tuvastati et metall rõnga vahelt immitsesid mõlemad veidike ning läksid uued padjad garantii korras külge. Hommikuks aga oli sama seis, et tagumine ots vastu maad. Siis lasin vahetada tagumised plast voolikud patjadest klappidesse minevad ja asi korras. Vooliku ostsin ise hüdroscandist ning vahetus oli ka üsna lihtne vist, kuna aja kulu oli väike. Minul lahenes asi nii.
Ise veel mõtlesin, et kui auto parkida plate tõstukile, uksed lukku ja kompressorist voolik mis võtab õhku ja laseb välja vajadusel panna pudelisse ja jälgida kas klapid võibolla lekivad tagasi siis peaks sealt nägema mulle? Kusagile peab see õhk ju kaduma?
Vasta
#14
(23-09-2018, 04:44 PM)onu_siim Kirjutas: See, et pudelisse mulle tuleks, tähendab seda, et nii klapiplokk laseb läbi kui ka rõhualandusklapp lekib. Üsnagi ebatõenäoline...

Kui sealt peaks mulle tulema siis on viga kas klapiplokis või anduris mis annab käsu et rõhk maha lasta vms. Kui aga ei tule sealt mulle ja taga ots vajub siis on ikkagi kas voolikud või padi minu loogika järgi.
Vasta
#15
Mul ei ole asi veel kuidagi lahenenud. Lihtsalt kui ühele ja teisele poole tungi alla panin siis vasak tagumine vajus ära. Mul samamoodi kui uksed lahti laseb vaikselt ülesse.
Mul olid enne klapiplokki mingid kraanid vahel aga need ei hoidnud kinni, susises kuskilt läbi. Kui enne viga korda ei saa siis Rakverses üks kõva tegija, kes saab kõik ära testida.
Kas see voolik mis ostsid on üsna sarnane originaalile?
Vasta
#16
(23-09-2018, 08:35 PM)kkpoiss Kirjutas: Mul ei ole asi veel kuidagi lahenenud. Lihtsalt kui ühele ja teisele poole tungi alla panin siis vasak tagumine vajus ära. Mul samamoodi kui uksed lahti laseb vaikselt ülesse.
Mul olid enne klapiplokki mingid kraanid vahel aga need ei hoidnud kinni, susises kuskilt läbi. Kui enne viga korda ei saa siis Rakverses üks kõva tegija, kes saab kõik ära testida.
Kas see voolik mis ostsid on üsna sarnane originaalile?
See tegelikult plastik toru vist pigem. Välimuse järgi üsna sarnane ning kindel, et kannatab sama palju survet kui Mercedes-Benz kirjadega toru. Hind on aga 10 korda odavam.
Vasta
#17
Sprayga jah. No sealt see padi vahetatud kust alla vajus. Kuna ta kuskil 8-12h vajub koopasse siis võimalik, et jäi see vooliku osa 100% korralikult kontrollimata neil.
Mitu m sinna voolikut ostma peaks kui mõlemale poole tagant patjadest klappidesse uus voolik panna?
Vasta
#18
Auto lõpuks korras. Lekkis taga stange all peidus olev ventiiliplokk. Vea otsis välja edukalt Jaanis Rakverest(OÜ Pintlex) ning sain ka kiirelt ja mõistliku hinnaga varuosa temalt. Kellel miskit õhkvedrustusega viga siis soovitan teda igati!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  S212 3.0 170kw 2010a kütuse etteandepump undab mersik95 1 191 03-10-2023, 11:42 AM
Viimane postitus: vreps
  3.0 170kw S212 kütuse tagasivoolu mure mersik95 18 923 03-08-2023, 01:52 PM
Viimane postitus: jsv
  E250 s212 2013a tagumine õhkvedrustus Erkkin 12 1,179 09-05-2023, 01:04 PM
Viimane postitus: vreps
  w212/S212 350CDI raputus/väristamine hommikul külma mootoriga mersik95 7 1,564 10-04-2022, 08:46 PM
Viimane postitus: v6sa
  w212 ei tunne arvutit ära holla 9 1,092 08-02-2022, 08:46 AM
Viimane postitus: madis71
  W211 esituled kadusid ära registreeru 0 578 15-11-2021, 11:08 PM
Viimane postitus: registreeru
  S212 käigukasti turbiini remont mbfriik 9 5,030 17-06-2020, 08:54 AM
Viimane postitus: Eero_S
  S212 E350 2010a airmaticu probleem Kasutaja123 1 2,626 26-01-2019, 08:20 PM
Viimane postitus: Kasutaja123
  S212 esisild kolks kkpoiss 0 1,781 04-11-2018, 07:51 PM
Viimane postitus: kkpoiss
  w211 2002.a 2.7 tõmme kaob ära assu 11 7,942 13-08-2018, 11:39 PM
Viimane postitus: madis71



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne